Adam Potgieter. 1899 - 1982. Zittend vrouwelijk naakt. Olieverf op paneel. Afmeting: H 53 x 33 cm. In goede staat.
Andy Warhol. 1928 - 1987. Two dollar biljet met twee signaturen en postzegel. Andy Warhol + president Thomas Jefferson. Series 1976. G. 37153244A. In PVC houder + certificaat. Afmeting: 15,5 x 6,7 cm....
Rolf Dieter Meyer-Wiegand. 1929 - 2006. Düsseldorfer Schule. Meisje met dieren in het park. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 18 x B 15 cm. In goede staat.
Lien Verburgt-Kramers. Monogram. 1876 - 1968. Moeder met kind. Aquarel op papier. Afmeting: H 62 x B 48 cm. In goede staat.
Buck Taylor. Amerikaanse School. Kust gezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Gijs ter Wee. 21e Eeuw. Moderne abstracte compositie. Acryl op linnen. Afmeting: H 80 x B 120 cm. In goede staat.
A.J.J. Banning, '36. 18e Eeuws interieur met figuren aan de drank. Aquarel op papier. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Twee fraai zilveren kandelaren, 950/000, op console 4 Lichts kandelaren op een driehoekig gecontourneerde voet voorzien van een getorste rand met bewerking en 3 bokkepoten met ramskoppen als zuil. De ...
Zilveren schaal, 833/000, ovaal model met een omgeslagen gezaagde gecontourneerde rand. Geplaatst op een ovale voet met filetrand. De schaal is voorzien van 2 scharnierende grepen. MT.: A. de Groot Bo...
A.J. Berry. Circa 1920. Katwijkse bomschuiten met vissersvolk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 54 cm. In goede staat.
Prachtige grote antieke Delftse Fayence wandschotel met gelobte omranding en floraal decor. Circa 1920. Afmeting: Ø 48 cm. In goede staat.
Antieke eiken klok met intarsia. Voor de Engelse markt. Circa 1900. Met Frans achtdaags-uurwerk en halfuur-slag. H 27,5 cm. In goede staat.
Odeurflacon met gouden kraag en dop, 585/000. in cassette. Fraaie rechthoekig gecontourneerde flacon met een rechthoekig verlopende gouden kraag en dop, versierd met graveerwerk. De flacon is voorzien...
Petrus Landkroon. 1907 - 1997. Hollands havengezicht in de winter. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 63 cm. In goede staat.
Antieke zilveren brandewijnkom met drijfwerk versierd met floraal decor. Met 2 horizontaal geplaatste grepen met putti. 25x12x8cm. Sneek, 1738. ca 203 gram. In goede staat
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kom met draken decor + zes tekens bodemmerk. Randglazuur schade. Afmeting: H 9 x Ø 19,5 cm. In goede staat.
Prachtig Hollands 19e eeuws wortelnoten barok vitrine/porselein kast met schappen, lade en mooi snijwerk. Uitneembaar. Afmeting: 225 x 135 x 50 cm. In goede staat.
Gé Nijhuis. Wijlen Enschedese galeriehouder. Plasgezicht met opvliegende eenden. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.
Zilveren trommel met onderschotel, 833/000 rond model met scharnierend deksel. De trommel en schotel zijn allebei versierd met filetranden. MT.: zilverfabriek Begeer, Voorschoten, jl.: 1945-1946. ø18x...
Mosterdpot van kristal met zilver, 833/000. Geslepen mosterdpot geplaatst op een 8-kantige voet met graveerwerk. Met een zilveren greep en een zilveren kraag en dop met graveerwerk. 13x9x18cm. Deksel ...
Onduidelijke monogram. 19e Eeuw. Hollandse School. Wintergezicht met houtsprokkelaars. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21 x B 29 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen gemberpot met figuren decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 14,5 x Ø 13 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon pot met geritste gouden tekst. Met bodemmerk. Afmeting: H 9 x Ø 18,3 cm. In goede staat.
Zeven 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen capucijner kopjes met decor van kempvissen. Afmeting: H 5 x Ø 7,5 cm. In goede staat.