Oude of antieke gipsen gaper met polychromie. Apotheek/drogist teken. Afmeting: 51 x 42 x 26 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinese polychrome terracotta figuren in baklijst. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 20 - 28 cm. In goede staat.
Geelgouden collier met hanger en een ring, 585/000, met filigrain. Een gourmetcollier met daaraan een markiesvormige streekhanger voorzien van knopjes bewerking, 42x13mm, inclusief oog, voorzien van r...
Kees de Waal. 1922 - . Titel: Diary. Agenda, Aquarel op papier. Afmeting: H 52 x B 69 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. Panter op marmeren basement. Art Deco-stijl. 21e Eeuw. Gesigneerd. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees lakwerk. Midden 20e eeuw. 1x Bord, figuur in landschap decor. 1x Vaas met draken. Afmeting: H 16,5 - Ø 25 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Duivel. Weense stijl. Ongemerkt. Afmeting: 7 x 17 x 5,5 cm. In goede staat.
Zilveren hanghorloge met lange zilveren ketting, 800/000. Horloge met gefacetteerde rose kleurige rand met witte wijzerplaat voorzien van Romeinse cijfers. Bevestigd aan een lange gourmetketting. leng...
19e Eeuwse Schwarzwalder dekseldoos met koekoek en eiernest op deksel. Afmeting: 24 x 23 x18 cm. In goede staat.
Elegante witgouden ring, 750/000, dubbel entouragemodel met 21 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0.70 crt. De kop is wat hoger op de ring gezet en de buitenste rand met diamanten heeft de vorm va...
Negen oude Afrikaanse figuren. Onder andere; 5x Afrikaanse terracotta maskers + 4x houtgestoken figuren. Afmeting: 8 - 44 cm. In goede staat.
Groot Oosters bronzen Shiva figuur met vier armen, staande op lotusbloem. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Twee levensgrote pop art poppen met koptelefoons. Belijmd met mozaïek keramiek, in de stijl van Damien Hirst. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 182 - 190 cm. In zeer goede staat.
Gesigneerd bronzen figuur. Dansende dame. Door Matiani. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen dekselvaas met diverse zotjes in coulissen decor. Kang Xi stijl. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Italiaanse piëtra dura plaquette in lijst. Dansende figuren. Divers natuursteen soorten. Afmeting: 25 x 19 cm. In goede staat.
Geelgouden vintage ring, 585/000, met diamant. Ring met bloemvorm voorzien van een witgouden rozet met 7 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,15 ct. Breedte ring 12 mm. ca 5,6 gram. ø57. In goede ...
Twee metalen figuren. 20e Eeuw. 1. Zwaan, compositie metaal, bronskleurin, circa 1900. 2. Kangaroo van messing. Afmeting: H 18 - 21 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bolvaas met floraal decor en zes tekens bodemmerk. Ingekort. Afmeting: H 13 x Ø 13,5 cm. In redelijk/goede staat.
Geelgouden armband, 585/000, met granaat. Armband met acht bloemvormige schakels bezet met een rond gefacetteerde granaat, tussen de schakels zitten markiesvormige gouden stukjes. De armband is voorz...
Vier Afrikaanse hardhout gesneden figuren. 20e Eeuw. Afmeting: H 40 - 65 cm. In goede staat.
Art Deco glazen tafellamp. Circa 1920. Floraal/geslepen. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Drie Chinees porseleinen figuren met bodemmerk. Eerste helft 20e eeuw? Afmeting: H 31 - 32 cm. In goede staat.
Lot van 26 oude gegraveerde glazen met guirlande overlay. 20e Eeuw. Bestaande uit: 11 Grote wijnglazen, 11 hoge wijnglazen + 4 met koperen randoverlay. Afmeting: H 16 - 18 cm. In goede staat.