Zeldzaam antiek Duits Dresdner barok damesschrijfbureau van notenhout. Met vergulde bronzen versieringen en feniks. Historisme. Circa 1880. Afmeting: 128 x 97 x 55 cm. In zeer goede staat.
Chinees porseleinen celadon pot met geritste gouden tekst. Met bodemmerk. Afmeting: H 9 x Ø 18,3 cm. In goede staat.
Mosterdpot van kristal met zilver, 833/000. Geslepen mosterdpot geplaatst op een 8-kantige voet met graveerwerk. Met een zilveren greep en een zilveren kraag en dop met graveerwerk. 13x9x18cm. Deksel ...
Zeven 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen capucijner kopjes met decor van kempvissen. Afmeting: H 5 x Ø 7,5 cm. In goede staat.
Zuid Amerikaanse School. Lépeza? Circa 1930 - 1950. Verso Bananales en El Magdalena (Colombia?) Olieverf op linnen. Afmeting: H 38 x B 54 cm. In goede staat.
Zilveren tasje, 925/000, in de vorm van een portemonnee voorzien van een lijnen bewerking. Het tasje heeft een klipsluiting en voorzien van een ketting met draagoog. MT.: onduidelijk, Birmingham, jl.:...
Plated miniatuurklok voorzien van een rond gecontourneerde wijzerplaat versierd met bloemen. Aan de rand van het klokje staat een tekst: O, there were flowers in Storrington. On the turf and on the sp...
Grote 19e eeuwse Franse eikenhout gestoken armleunstoel met leder en leeuwen decor. Afmeting: 137 x 63 x 70 cm. In goede staat.
Hans Habraken. 1946 - . Stilleven met pruimen, aardewerk en glas. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 40 cm. In goede staat.
Fijn gedecoreerde 19e eeuwse Familie Rose kom met rondom figuren op balkon/boot decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6,2 x Ø 13,2 cm. In goede staat.
Zilveren strooilepel, 833/000, met een rechthoekig gecontourneerde bak met gezaagd ster en cirkeldecor. Voorzien van een gecontourneerde steel met gestanste bewerking. MT.: onduidelijk jl.:i1868. 16 c...
Grote zilveren brijlepel, 826/000, Deens, voorzien van een gehamerde steel. gemerkt Christophersen. MT.: Christian F.Heise, 1930. ca 143 gram. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met keizerlijk geel, floraal en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 35,4 cm. In goede staat.
Antieke Duitse vertico van notenhout, met origineel beslag. Gründerzeit. Circa 1890. Afmeting: 140 x 46 x 102 cm. In goede staat.
Aris Knikker. 1887 - 1962. Riviergezicht met visser en boot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40x B 30 cm. In goede staat.
Zilveren thorapointer, 84 zolotniks, versierd met rode stenen en een opgesoldeerd bloemapplique. 28 cm. ca 54 gram. In goede staat.
Twee tassen met zilveren beugels, 833/000, een tas met een opengewerkte halfronde beugel met bloemendecor en een ketting. Voorzien van een zwarte tas, en een rechthoekig gecontourneerde beugel met rib...
Twee delen Chinees Familie Rose porselein. Bestaande uit een kopje met emaille beschildering, floraal decor, met bodemmerk, chip rand. En een kom met tuin decor + bodemmerk, goed. Afmeting: 9 - 12,5 c...
Chinese jade cup met salamander. Afmeting: 6 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse draaibare armleun-bureaustoel op wielen. Mahoniehout. Afmeting: 90 x 60 x 50 cm. In redelijk/goede staat.
Karaffen set met zilver, 800/000, Ovaal zilveren blaadje, op 4 klauwpootjes met zilverenhouders en greep, allen versierd met een floraal bewerkte rand en bewerkte klauwpoten. Met 2 ovaal geslepen kara...
Zilveren nagelgarnituur op kristallen basement. 925/000. Engels nagelgarnituur met zilveren greep/heft, geplaatst op een basement met 2 potjes voorzien van zilveren deksels, wat uit model, en een zilv...
Zilveren specerijenset met glas, 925/000, Mosterdpotje met deksel, geplaatst op 3 pootjes, 7,5x6x5cm, en een bijpassend zoutvaatje met blauw glazen binnenbakje, ø6x3cm. MT.: Mappin & Webb Ltd, Briming...
Theo Kuijpers. '85. 1939 - . Nr. III van IV. Lithografie. Abstracte voorstelling. Afmeting: H 57 x B 77 cm. In goede staat.