Zes antieke Keltische bijlen. IJzer/brons. Divers. Bodemvondst Frankrijk. Afmeting: 8 - 12 cm. In goede staat.
Twee handgeknoopte Perzische kleden. Beiden rood van kleur. Afmeting: 190 x 130 cm. + 130 x 110 cm. In goede staat.
Vier antieke tinnen (soep)lepels. Divers. 19e Eeuw. Afmeting: L 30 - 40 cm. In goede staat.
Antiek Frans bronzen figuur. Haan met hagedis. Door Ferdinand Pautrot. 1832 - 1874. Afmeting: 22 x 23 x 10 cm. In goede staat.
Zilveren hanghorloge met lange zilveren ketting, 800/000. Horloge met gefacetteerde rose kleurige rand met witte wijzerplaat voorzien van Romeinse cijfers. Bevestigd aan een lange gourmetketting. leng...
Groot Oosters bronzen Shiva figuur met vier armen, staande op lotusbloem. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen dekselvaas met diverse zotjes in coulissen decor. Kang Xi stijl. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Oude of antieke gipsen gaper met polychromie. Apotheek/drogist teken. Afmeting: 51 x 42 x 26 cm. In goede staat.
Antieke messing tafellamp gemaakt van een kerkelijke kaarskandelaar. Circa 1900. Afmeting: H 64 cm. In goede staat.
Elegante witgouden ring, 750/000, dubbel entouragemodel met 21 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0.70 crt. De kop is wat hoger op de ring gezet en de buitenste rand met diamanten heeft de vorm va...
Bronzen figuur. Panter op marmeren basement. Art Deco-stijl. 21e Eeuw. Gesigneerd. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Geelgouden vintage ring, 585/000, met diamant. Ring met bloemvorm voorzien van een witgouden rozet met 7 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,15 ct. Breedte ring 12 mm. ca 5,6 gram. ø57. In goede ...
Oude koperen biertap. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 63 x 47 x 25 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Duivel. Weense stijl. Ongemerkt. Afmeting: 7 x 17 x 5,5 cm. In goede staat.
Lot diverse voorraadblikken met reclame. Onder andere; Bensdorp Cacao, Droste Cacao, Pette Cacao, Honig. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 36 cm. In redelijk/goede staat.
Geelgouden armband, 585/000, met granaat. Armband met acht bloemvormige schakels bezet met een rond gefacetteerde granaat, tussen de schakels zitten markiesvormige gouden stukjes. De armband is voorz...
Negen oude Afrikaanse figuren. Onder andere; 5x Afrikaanse terracotta maskers + 4x houtgestoken figuren. Afmeting: 8 - 44 cm. In goede staat.
Antieke groene lakstempel in koperen dekseldoos. Waarschijnlijk 17e eeuw. Latijns schrift + ridder te paard. Afmeting: Ø 10 cm. In goede staat.
Gesigneerd bronzen figuur. Dansende dame. Door Matiani. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Lot met diverse brillen, een vergulde lorgnet versierd met een bewerkte rand en goudkleurige elementen. En een bril met gouden elementen en scharnierende poten. En een parelmoeren steker.
Geelgouden collier en hanger, 585/000, met bloedkoraal. Venetiaans collier met een ovale hanger voorzien van een geschulpte rand bezet met een ovale cabouchon bloedkoraal. 29x14mm. inclusief oog. 42 c...
Twee metalen figuren. 20e Eeuw. 1. Zwaan, compositie metaal, bronskleurin, circa 1900. 2. Kangaroo van messing. Afmeting: H 18 - 21 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten zadelhouder met leer. Circa 1900. Afmeting: 115 cm. In goede staat.
Antieke Indonesische waaier met hoorn en perkament wayang goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 20 x 24 cm. In goede staat.