Antieke groene lakstempel in koperen dekseldoos. Waarschijnlijk 17e eeuw. Latijns schrift + ridder te paard. Afmeting: Ø 10 cm. In goede staat.
Witgouden armband, 585/000, Art Deco, met diamant, parel en saffier. Armband met fijne pennenschakels en in het midden een witgouden element met in het midden een parel, met aan weerskanten een vierka...
Lot met diverse brillen, een vergulde lorgnet versierd met een bewerkte rand en goudkleurige elementen. En een bril met gouden elementen en scharnierende poten. En een parelmoeren steker.
Chinees porseleinen wierookbrander op drie poten. Draken decor. Haarscheuren. Afmeting: 21 x 23 x Ø 17 cm. In redelijke staat.
Geelgouden broche, 585/000, in de vorm v an 2 bloemen. 42x23mm. ca 3,2 gram. In goede staat.
Decoratief handgeschilderd kamerscherm van zachthout met vier lamellen. Floraal decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 164 x 4 x 190 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten zadelhouder met leer. Circa 1900. Afmeting: 115 cm. In goede staat.
Antieke Indonesische waaier met hoorn en perkament wayang goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 20 x 24 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met granaatappel/floraal decor. Drie borden haarlijnen +chips. Eén bord chips. Afmeting: Ø 23,5 cm. In redelijke staat.
Oud Afrikaans etnografisch masker uit Congo. Gemaakt van jutte en stro. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Vijf delen 18e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit één kop + vier schotels. Floraal decor. Kopje heeft chips. Alle schotels minimale chips. Afmeting: Ø 7,5 - Ø 11,7 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Art Deco boekensteunen met pinguins. Compositie metaal + marmer. Circa 1920. Een restauratie hals pinguin. Afmeting: 19 x 13 x 10 cm. In redelijke staat.
Geelgouden collier met hanger en een ring, 585/000, met filigrain. Een gourmetcollier met daaraan een markiesvormige streekhanger voorzien van knopjes bewerking, 42x13mm, inclusief oog, voorzien van r...
Zeldzaam grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met bloemvaas/goud decor. Met bodemmerk. Professionele randrestauratie, chip. Afmeting: Ø 35 cm. In goede staat.
Duitse, laat biedermeier essenhout fineer naaitafel. Circa 1850. Recentelijk professioneel gerestaureerd en handgepolitoerd. Afmeting: 80 x 56 x 43 cm. In goede staat.
Drie oude Dupont Paris vergulde aanstekers. Gebruikssporen. 20e Eeuw. Afmeting: 6 cm. In goede staat.
Zilveren hanghorloge met lange zilveren ketting, 800/000. Horloge met gefacetteerde rose kleurige rand met witte wijzerplaat voorzien van Romeinse cijfers. Bevestigd aan een lange gourmetketting. leng...
Lot bontjassen. Divers. Bestaande uit: Drie jassen, kraag/omslag + hoedendoos. Afmeting: 20 - 90 cm. In goede staat.
Retro Wassily-stijl moderne stoel met leder en chroom. Retro. Vrijwel ongebruikt. Afmeting: 74 x 78 x 70 cm. In goede staat.
Elegante witgouden ring, 750/000, dubbel entouragemodel met 21 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0.70 crt. De kop is wat hoger op de ring gezet en de buitenste rand met diamanten heeft de vorm va...
Geelgouden vintage ring, 585/000, met diamant. Ring met bloemvorm voorzien van een witgouden rozet met 7 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,15 ct. Breedte ring 12 mm. ca 5,6 gram. ø57. In goede ...
19e Eeuwse Chinees porseleinen rijstkom met draak/feniks decor. Met bijbehorende lepel. Haarlijn. Afmeting: 8 x Ø 15,7 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Duitse eikenhouten barok tafel met lade en schuifbaar blad. Afmeting: 80 x 100 x 80 cm. In goede staat.
Facet geslepen spiegel van vurenhout. 20e Eeuw. Afmeting: H 108 x B 53 cm. In goede staat.