Rose Mary. 21e Eeuw. Stilleven met blauw emaille. Olieverf op paneel. Afmeting: H 27 x B 18 cm. In goede staat.
Johan Mensink, 1927. (Twente). Twentse boerenschuur. Olieverf op paneel. Afmeting: H 32 x B 22 cm. In goede staat.
Duitse eikenhouten dekenkist omstreeks 1800 met ronde deksel in goede staat 65x107x55cm
Witgouden armband, 585/000, Art Deco, met diamant, parel en saffier. Armband met fijne pennenschakels en in het midden een witgouden element met in het midden een parel, met aan weerskanten een vierka...
Leo Kurpershoek. 1885 - 1970. Enschede. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.
Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kommen. 1x Landschap in coulissen decor, twee chips. 1x 17e Eeuws met figuren in medailles + zes tekens bodemmerk, gerestaureerd, mogelijk ouder? Ming...
Kees de Waal. 1922 - . Titel: Diary. Agenda, Aquarel op papier. Afmeting: H 52 x B 69 cm. In goede staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Divers. Queng Lung. Eén bord gaaf. Twee borden chip. Twee borden haarscheur + chip. Afmeting: Ø 22 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Geelgouden broche, 585/000, in de vorm v an 2 bloemen. 42x23mm. ca 3,2 gram. In goede staat.
Oud Perzisch kleed met figuren decor. Laver Kirman. Beige/aardetinten. Afmeting: 228 x 141 cm. In goede staat.
Zeven antieke Chinees porseleinen schotels. 17e - 18e Eeuw. Queng Lung + Kang Xi. Vijf Kang Xi schotels met vogel decor, minimale chips. Twee Queng Lung schotels met pagode decor, goed. Afmeting: Ø 1...
19e Eeuwse Schwarzwalder dekseldoos met koekoek en eiernest op deksel. Afmeting: 24 x 23 x18 cm. In goede staat.
Prachtig handgeknoopt zijden kleed met opgehoogde jachtmotieven. Decor van zeven jagers te paard en diverse dieren. Kleed heeft twee gaten welke gerepareerd dienen te worden. Afmeting: 214 x 137cm. In...
Geelgouden collier met hanger en een ring, 585/000, met filigrain. Een gourmetcollier met daaraan een markiesvormige streekhanger voorzien van knopjes bewerking, 42x13mm, inclusief oog, voorzien van r...
Chinees porseleinen penselen-aflegger met landschap/goud decor + bodemmerk. Afmeting: 1,5 x 8,2 x 5 cm. In goede staat.
Twee levensgrote pop art poppen met koptelefoons. Belijmd met mozaïek keramiek, in de stijl van Damien Hirst. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 182 - 190 cm. In zeer goede staat.
Twee handgeknoopte Perzische kleden. Beiden rood van kleur. Afmeting: 190 x 130 cm. + 130 x 110 cm. In goede staat.
Zilveren hanghorloge met lange zilveren ketting, 800/000. Horloge met gefacetteerde rose kleurige rand met witte wijzerplaat voorzien van Romeinse cijfers. Bevestigd aan een lange gourmetketting. leng...
19e Eeuwse Italiaanse piëtra dura plaquette in lijst. Dansende figuren. Divers natuursteen soorten. Afmeting: 25 x 19 cm. In goede staat.
Elegante witgouden ring, 750/000, dubbel entouragemodel met 21 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0.70 crt. De kop is wat hoger op de ring gezet en de buitenste rand met diamanten heeft de vorm va...
Antiek Frans bronzen figuur. Haan met hagedis. Door Ferdinand Pautrot. 1832 - 1874. Afmeting: 22 x 23 x 10 cm. In goede staat.
Klein antiek Engels reis-schrijf kabinet van eikenhout. Met kalender, lade, inkthouder, briefhouder en schrijfblad. Circa 1900. Afmeting: 35 x 31 x 25 cm. In goede staat.
Geelgouden vintage ring, 585/000, met diamant. Ring met bloemvorm voorzien van een witgouden rozet met 7 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,15 ct. Breedte ring 12 mm. ca 5,6 gram. ø57. In goede ...
Oude of antieke gipsen gaper met polychromie. Apotheek/drogist teken. Afmeting: 51 x 42 x 26 cm. In goede staat.