Verguld harmonica manuscript. Thailand/Laos. 20e Eeuw. La Na schrift. Religieus schrift voor tempels. Waarschijnlijk boeddhistisch. Afmeting: 7 x 40 x 20 cm. In goede staat.
Vijf delen Chinees porselein. Divers. 1x Meiping drakenvaas met zes tekens bodemmerk, goed. 1x Kantonese dekselvaas, beschadigd. 2x Schotels, divers, goed. 1x Drakenvaas met vier tekens bodemmerk, goe...
Set geelgouden relatieringen, 585/000, met diamanten. Ringen met een draaibare ring bezet met in elke ring 6 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,80 ct. Breedte ring 6,8 mm. ø 64 en ø 65. Totaal c...
Witgouden tennisarmband, 750/000, met diamant. Tennisarmband met 2 rijen voorzien van een 4 poot chatons bezet met briljant geslepen diamanten, ca 188. Totaal ca 5,5 ct. De armband is voorzien een bak...
Sierlijke witgouden rozetring, met diamant. Witgouden ring met een bloemvormig rozet in het midden voorzien van een briljant geslepen diamant, ca 0,30 ct. Vanuit de middensteen lopen 6 banen met in el...
Twee zilveren miniaturen, een molen, 833/000, op 4 bolpoten met draaibare wieken, 6x4x14cm, jl.:A:1910, en blaasbalg, als doosje, met vergulde binnenzijde, versierd met aan één zijde een romantische ...
Fraaie zilveren wijnfleshouder, 925/000, rijkelijk versierd met druivenranken. 25x11x18cm. ca 487 gram. In goede staat
Zilveren fruitschaal, 800/000, rond opengewerkt model versierd met druivenranken en druiven, geplaatst op een ronde voet met bewerking. De schaal is voorzien van een grepen in de vorm van florale krul...
Vier 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden. Divers. Floraal/tuin met koekoek decor. Twee delen chips en/of haarlijn. Afmeting: Ø 12,5 - 17 cm. In redelijk/goede staat.
Zes antieke Japanse borden. Onder andere; Kakiemon en Imari. Twee borden gelijmd, één bord chip, grootste bord chips. Afmeting: Ø 13 - 25 cm. In redelijk/goede staat.
Lot antiek Duits Zwiebelmuster porselein. Gemerkt Hutten Steinach. Bestaande uit: 5 schotels, 3 kopjes, eierdoppenhouder (een dop mist + 2 gelijmd) comfoor (chip) + menage (goed). Eén schotel beschadi...
Twee antieke Hollandse 17e eeuwse 4-pas tegeltableau's. Floraal. Enkele beschadigingen. Afmeting: 27 x 27 cm. In redelijk/goede staat.
Grote majolica piedestal met bloempot. Decor met leeuwenkoppen/floraal/gezichten. 20e Eeuw. Scheur in bloempot. Afmeting: H 100 x Ø 36 cm. In redelijk/goede staat.
Lot van 44 stuks antieke, gemarmerde Fayence wandtegels. Circa 1900. Afmeting: 13 x 13 cm. Minimale beschadiging mogelijk. In goede staat.
Grote Hollandse polychrome platelen vaas. Jugendstil. Circa 1910. Gouda, 304.R. Met floraal decor. Chip bovenrand. Afmeting: H 31 cm. Ø 14 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Makkumer Tichelaar polychrome Fayence vazen met floraal decor. Eén vaas gelijmd. Eén vaas goed. Afmeting: H 39 cm.
Twee 19e eeuwse Franse porseleinen pijpvazen met floraal/goud decor. Circa 1840. Gesigneerd op bodem. Faurnilluiz du Roi? Enkele minimale chips bloemblad. Afmeting: H 13 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Belgische staande klok. 19e Eeuw. Jacobus v.d. Walle tot Gendt. Teakhout. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, twee bellen. Datum + seconden. Behoeft nieuw touw. Afmeting: H 223 cm. In goede staat...
Twee grote Duitse Meissen porseleinen theekannen met floraal/goud decor. 20e Eeuw. Minimale chip aan roos op deksels. Afmeting: H 26 - 28 cm. In goede staat.
Zestien stuks diverse polychrome Makkumer tegels. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Zware Engelse messing scheepsklok met centrale secondenwijzer. Circa 1930. F.W. Elliot Ltd Croydon. Afmeting: 8,5 x Ø 21 cm. In goede staat.
Zeer groot antiek Hollands tegeltableau. Hollands landschap met boerderij, molen en vee. 20e Eeuw. Enkele tegels haarlijn. Eén tegel beschadigd. Afmeting: 46 x 181 cm. In redelijke staat.
Drie helmen. 20e Eeuw. Onder andere; 2x Bobby-helm, Engeland. En één militaire helm met binnenhelm. Afmeting: 29 - 31 cm. In goede staat.
Antiek Frans dubbelloops penvuur jachtgeweer met aparte beveiligingen in de loop. 'Aury A. St. Etienne'. Mogelijk ooit kolf vervangen. Afmeting: L 118 cm. In goede staat.