Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren tabakspot
Startprijs 340 EUR

Zilveren tabakspot, 833/000, gecontourneerd model versierd met graveerwerk en op het deksel voorzien van een bloem als knop. Het geheel is geplaatst op een houten basement. Voorzien van diverse restau...

Zilveren theekan
Resultaat: 200 EUR

Zilveren theekan, 925/000, op een ronde voet versierd met gedreven floraal decor en cartouche. Met houten greep en een scharnierend deksel met floraal decor en houten knop. MT.: Josiah Williams & co, ...

Zilveren schaal
Startprijs 200 EUR

Zilveren schaal, 800/000, ovaal model met een gezaagde decor met voluten en een parelrand, voorzien van 4 poten in bladvorm en met grepen in de vorm van zwanenkoppen. 26x10,5x11cm. ca 176 gram. In go...

Zilveren schaal
Resultaat: 90 EUR

Zilveren schaal, 800/000, Djokja rond met bloemdecor geplaatst op 3 pootjes. ø17x3cm. ca 160 gram. In goede staat.

Lot zilver & kristal
Resultaat: 60 EUR

Lot zilver deels met kristal. O.a. een kristallen strooibus met zilveren dop, een geëtst glas op zilveren voet, een theebus met zilveren rand en dop met graveerwerk. Een zilveren strooier, cilindervor...

Zilveren schaal Jugendstil
Resultaat: 300 EUR

Zilveren schaal, 800/000, jugendstil, ovaal model versierd met opengewerkt floraal decor. MT.: Bruckmann & Söhne, Heilbronn, gemerkt M.B. Firmanss ca.305 gram. 33x21x4,5cm. In goede staat.

Zilveren bakje met voorstelling
Startprijs 120 EUR

Zilveren bakje, 833/000, schuitvormig model, versierd met verschillende voorstellingen met dieren. Het bakje is voorzien van een hengsel. MT.: vermoedelijk W.Lobbensteijn, Schoonhoven, jl.:C:1912. 8x6...

A. Potgieter, Zomers Hollands havengezicht
Startprijs 130 EUR

Adam Potgieter. 1899 - 1982. Zomers Hollands havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Zilveren bestek
Resultaat: 1.200 EUR

Zilveren bestek, 835/000, met 6 kleine lepels en 5 kleine vorken, 10 grote lepels en 11 grote vorken, een eierlepel, 2 vismessen, een klein vleesvorkje, een sauslepel, een groentelepel, aardappellepel...

Zilveren houder
Resultaat: 70 EUR

Zilveren houder, 800/000, rond model met een gecontourneerde rand en voorzien van gestanst bloemdecor. Met 2 grepen gemaakt uit voluten. MT.: Bruckmann & Söhne, Heilbronn. Binnenbak ontbreekt. 19,5x12...

Zilveren doos (Engeland)
Startprijs 60 EUR

Zilveren doos, 925/000, vierkant heup model, rijkelijk versierd met floraal graveerwerk. MT.:A & J Zimmerman Limited, Birmingham, jl.: q:1915. 8,5x8,5x1,5cm. ca 121 gram. In goede staat

Malcolm Cheape, Reddingsschip op droogdok
Resultaat: 400 EUR

Malcolm Cheape. 1964 - . Reddingsschip op droogdok. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 72 x B 48 cm. In goede staat.

Zilveren chocoladekan
Resultaat: 550 EUR

Zilveren chocoladekan, 833/000, strak model, Art Deco, met houten greep. 's Gravenhage, jl.:K:1920. 15x10x13cm. ca 234 gram. In goede staat.

Geert Jan Jansen, Lithografie naar Gustav Klimt
Startprijs 180 EUR

Geert Jan Jansen. 1944 - . Lithografie naar Gustav Klimt. Litho op papier. Afmeting: H 20 x B 30 cm. In goede staat.

Zilveren bonbonmand
Resultaat: 80 EUR

Zilveren bonbonmand, 835/000, ovaal gezaagd model met pompoen, raster en floraal decor. Voorzien van een gecontourneerde rand met parelbewerking. Met grepen met floraal patroon en geplaatst op 4 klauw...

Zilveren bonbonmand
Resultaat: 90 EUR

Zilveren bonbonmand, 833/000, ovaal model met gezaagd biedermeierdecor, op een ovaal gezaagde rand en voorzien van 2 grepen in floraal decor. MT.: onduidelijk, Leeuwarden, jl.: O:1949. ca 145 gram. 19...

Lot Chinees zilver (3x)
Startprijs 80 EUR

Lot Chinees zilver met een klemband, 925/000, rijkelijk versierd aan de binnenzijde en aan de bovenzijde voorzien van bloemen en een chinees teken. ø8 cm, En twee zilveren houders met een oor in de vo...

Zilveren bonbonmand met strik
Resultaat: 150 EUR

Zilveren bonbonmand, 833/000, ovaal model met gezaagd spijlen en cirkeldecor. Voorzien van parelrand en greepjes in de vorm van strikken. Geplaatst op 4 pootjes. MT.:J. de Vries, Hoorn, jl.:H:1817. 1...

C.J. Snoeyerbosch, Oude man kijkt naar hemel
Startprijs 50 EUR

C.J. Snoeyerbosch. 1891 - 1975. Oude man kijkt naar hemel. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In goede staat.

Zilveren schaal met hengsel
Startprijs 1.100 EUR

Kapitale zilveren ronde schaal, 800/000, met geschulpte rand, voorzien van een hengsel en geplaatst op een zeskantige voet. Voorzien van parelranden. 30x26x36cm. ca 1090 gram. MT.: Wilhelm Binder, Sch...

Atelier Keerbergen, The life smoking woman
Startprijs 50 EUR

Atelier Keerbergen Tweede helft 20e eeuw. Titel: The life smoking woman. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 54 x B 28 cm. In goede staat.

Zilveren telefoon miniatuur
Startprijs 80 EUR

Zilveren miniatuur in de vorm van een oude telefoon, 835/000. 7x6x7cm. ca 97,6 gram. In goede staat

Joop Kropff, Chinese vaas met bloemen
Startprijs 220 EUR

Joop Kropff. 1892 - 1979. Chinese vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.

G. Bakker, Stadspoort met haven Elburg
Resultaat: 100 EUR

Gerhart Bakker. Stadspoort van Elburg met haven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.