Antieke groene lakstempel in koperen dekseldoos. Waarschijnlijk 17e eeuw. Latijns schrift + ridder te paard. Afmeting: Ø 10 cm. In goede staat.
Gesigneerd bronzen figuur. Dansende dame. Door Matiani. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Twee metalen figuren. 20e Eeuw. 1. Zwaan, compositie metaal, bronskleurin, circa 1900. 2. Kangaroo van messing. Afmeting: H 18 - 21 cm. In goede staat.
Vier delen fijn gedecoreerd Japans Satsuma porselein. Diverse decors, onder meer figuren/landschap,pagode/floraal. Bodemmerk. Eén deksel theepot chip, verder in goede staat. Afmeting: 10 - 14 cm.