Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Vijf 18e eeuwse Chinese kommen Ø 12,2 cm.
Resultaat: 500 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen kommen met diverse medaillon decors + bodemmerk. Kang Xi? Afmeting: H 5 x Ø 12,2 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chine de commande trekpot
Resultaat: 750 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Chine de commande trekpot met Europese figuren decor. Deksel gerestaureerd. Afmeting: 12 x 16 x Ø 9 cm. In redelijke staat.

Drie Japanse Imari dekselpotten, H 37 cm.
Resultaat: 1.300 EUR

Drie 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen dekselpotten met tuin decor, ribbels en tempelhond. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.

Twee delen Chinees Kang Xi porselein
Resultaat: 650 EUR

Twee delen 17e - 18e eeuws Chinees Kang Xi porselein. 1x Schenkkan, putti met zeis, tuit + handgrip gelijmd. 1x Vaas met zilveren stop, figuur in landschap decor, bovenrand schade. Afmeting: 15 - 16 c...

17e Eeuwse Chinese Wanli kom Ø 21 cm.
Resultaat: 425 EUR

17e Eeuwse Chinese kraakporseleinen Wanli kom met kostbaarheden + floraal decor. Enkele haarlijnen. Afmeting: H 6,5 x Ø 21 cm. In goede staat.

Zeldzame Copier Leerdam vaas, H 38 x Ø 32 cm.
Resultaat: 1.600 EUR

Zeldzame Hollandse Copier Leerdam vaas in oranje kleur. Pompoenvormige uitvoering. Met bodemmerk. Circa 1928. Eén minimale chip. Afmeting: H 38 x Ø 32 cm. In goede staat.

Eef de Weerd, Abstract/figuratief
Resultaat: 600 EUR

Eef de Weerd. Groot werk van Eef de Weerd. 1926 - 1986. Abstract/figuratieve compositie. Olieverf op linnen. Titel: Kaartspelers. Afmeting: H 152 x B 110 cm. In goede staat.

Twee delen Chinees porselein
Resultaat: 325 EUR

Twee delen 19e eeuws Chinees porselein. 1x Familie Rose kom met hert in floraal landschap + bodemmerk, minimale randschilfers. 1x Chinees kopje met vlinder/floraal decor, haarlijn. Afmeting: 8,3 - 16 ...

Lot antiek Chinees Familie Rose porselein
Resultaat: 400 EUR

Elf delen divers antiek Chinees Familie Rose porselein. Bestaande uit: Zeven kopjes + vier schotels. 18e - 19e Eeuw. Twee kopjes goed, vijf kopjes schade of haarlijn, twee schotels goed, twee schotels...

18e Eeuwse Chinese Queng Lung vleesschaal, 29 x 21 cm.
Resultaat: 400 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung vleesschaal met tuin decor. Afmeting: 29 x 21 cm. In goede staat.

Vier 18e eeuwse Chinese Familie Rose borden Ø 22 - 23 cm.
Resultaat: 400 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden. Divers. Floraal/goud decor. Eén bord gaaf, twee borden chips, één bord haarlijnen + chips. Afmeting: Ø 22 - 23 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese wierookbrander Ø 13 cm.
Resultaat: 1.200 EUR

Chinees porseleinen celadon wierookbrander met oren, op drie poten. Afmeting: H 13 x Ø 13 cm. In goede staat.

Chinese tulpenvaas
Resultaat: 1.300 EUR

Chinees porseleinen tulpenvaas met floraal decor + vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (2x)
Resultaat: 1.200 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen rijstkommen met deksels en onderschalen. Landschap/pagode decor. Eén deksel restauratie. Eén deksel haarlijn. Eén onderschotel twee chips. Afmeting: 13 - Ø 14 cm. I...

Chinese dekselpot, H 19 cm.
Resultaat: 2.250 EUR

Chinees porseleinen dekselpot met figuren in tuin decor + hardhouten deksel. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.

Drie19e eeuwse Familie Rose kommen Ø 12,5 - 16,5 cm.
Resultaat: 450 EUR

Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kommen. Divers. 1x Kleine kom met floraal decor + bodemmerk. 1x Kom met floraal/bamboe decor + bodemmerk. 1x Grote kom met floraal/krekel decor + bodem...

Drie zeldzame Chinese kommen Ø 17,6 - 26 cm.
Resultaat: 700 EUR

Drie zeldzame Chinees porseleinen kommen. Beschadigd. 1x Zeer grote Familie Verte kom, 17e - 18e eeuw, geisha's in tuin decor. 1x 16e - 17e eeuwse kom met Chinese goden in zee decor + bodemmerk. 1x 1...

18e Eeuwse Chinese deksel-terrine met onderschotel
Resultaat: 2.000 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen deksel-terrine met onderschotel. Queng Lung met landschap/pagodes/figuren decor. Afmeting: 26 x 38 x 30 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese Imari schenkkan, H 20 cm.
Resultaat: 550 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Imari schenkkan met floraal/goud decor. Handvat gelijmd. Afmeting: H 20 cm. In redelijk/goede staat.

Drie 18e - 19e eeuwse Chinese dekselvazen, H 23 cm.
Resultaat: 600 EUR

Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselvazen met boos kijkende figuren decor. Vier tekens bodemmerk. Twee vazen beschadigd + chips. Eén vaas goed. Eén deksel chip. Afmeting: H 23 cm. In redel...

Twee antieke vazen, 1900
Resultaat: 190 EUR

Twee antieke Fayence vazen. Circa 1900. Bestaande Engelse pijpvaas met figuren/landschap decor, onduidelijk gemerkt. En een Delftse dekselvaas met boten/molen decor, circa 1900. Afmeting: 31 - 34 cm. ...

Jan van der Zee, Landschap met landarbeider
Resultaat: 170 EUR

Jan van der Zee. 1898 - 1988. Signatuur rechts onder. Landschap met landarbeider. Aquarel op papier. Afmeting: H 30 x B 48 cm. In goede staat.

P. Landkroon, Hollands havengezicht
Resultaat: 850 EUR

Petrus Landkroon. 1907 - 1997. Hollands havengezicht in de winter. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 63 cm. In goede staat.

Atelier Paul Dom, Twee koetsen in Parijs
Resultaat: 400 EUR

Atelier Paul Dom. 1885 - 1978. Herkomst nalatenschap familie Dom. Koetsen in Parijs met wachtende koetsiers. Olieverf op linnen. Afmeting: H 48 x B 80 cm. In goede staat.