Lot antiek Japans porseleinen kop + schotels met tuin/bamboe/vogel decor. Circa 1900. Zes schotels goed. Vijf kopjes, waarvan één groot kopje chip. Afmeting: In redelijk/goede st...
18e Eeuws Chinees servies met Familie Rose familiewapen decor. Bestaande uit: 6 schotels, één maal chip + haarlijn. Zes kopjes, goed. Rijstkom + deksel, deksel gelijmd. Grote kom, haarlijn. Theepot, g...
Drie 18e eeuwse Japanse kakiemon kop + schotels met floraal/vogel decor. Eén kopje haarlijn + chip. Eén kopje bakfout. Eén kopje goed. Drie schotels goed. Afmeting: 5,5 x Ø 10,8 cm. In redelijk/goede ...
Zes zeldzame 18e-19e eeuwse Chinees porseleinen familie Rose kop en schotels met decors van coulissen, geisha's, bloemen. Emailledecor en bodemmerk. 7,5x12,5cm. In goede staat.
Paul Dom. 1885 - 1978. Strandterras met ondergaande zon, figuren en kiosk 't Vrije Volk . Olieverf op linnen. Afmeting: H 72 x B 82 cm. In goede staat.
Twee grote 17e - 18e eeuwse zeldzame Japans porseleinen schotels met figuren/coulissen decor. Met gecontourneerde omranding. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 31 cm. In goede staat.
Antiek Hollands karabijn. Grendelgeweer. Beaumont Maastricht. Nr. 1890 561. WO I. Afmeting: L 129 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen kop + schotels met draken decor. Eén kopje haarlijn. Twee kopjes goed. Drie schotels goed. Afmeting: 5 x Ø 11 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kom met rondom musicerende figuren decor + zes tekens bodemmerk. Kom is in de 19e eeuw gekramd. Afmeting: H 9 x Ø 18 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen kom met granaatappel/perziken/druiven decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7,5 x Ø 22,8 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen theebus met decor van theedrinkende geisha's + zilveren montuur (later). Afmeting: 11 cm. In goede staat.
Thijs Buit. 1934 - . Dorpsstraat. Olieverf op papier. Afmeting: H 23 x B 29 cm. In goede staat.
Zes 19e eeuwse Chinees porseleinen kopjes met onderzetters. Floraal/vleermuis/goud decor. Vier tekens bodemmerk. Eén onderring beschadigd. Rest goed. Afmeting: 7,5 x Ø 9,5 cm. In redelijk/goede staat.
Herkomst atelier Eef de Weerd. 1926 - 1989. Kerk (expressief). Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.
Zeer grote Chinees porseleinen penselenpot met decor van berglandschap/figuren en tekst rondom. Gelijmd. Afmeting: H 24,5 x Ø 28,3 cm. In matig/redelijke staat.
Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels met geisha's in tuin decor. Afmeting: 5 x Ø 11 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schenkkan met lange lijs in landschap decor. Met zilveren montuur (later). Afmeting: H 13,5 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen fruit + onderschaal. Opengewerkt met landschap decor. Queng Lung. Afmeting: 8 x 26 x 21cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon kom met varken/wolken decor + koperen omranding. Afmeting: Ø 17 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen stemcup met floraal opengewerkt decor. Afmeting: H 11 x Ø 10,3 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen celadon schotel met erotische voorstelling. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 16,8 cm. In goede staat.
Drie antieke Chinees porseleinen kop en schotels met Familie Rose/mandarijn decor. Circa 1800. Afmeting: 6 - Ø 13 cm. In goede staat.
19e Eeuws mahoniehouten spiegel-bonheur met snijwerkkroon + tollen. Afmeting: 202 x 110 x 52 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal/vlinder decor. Minimale randschilfers. Afmeting: Ø 22,8 cm. In goede staat.
Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kommen. 1x 19e Eeuw met draak/feniks decor, chip onderrand. 1x 18e Eeuw Familie Verte + figuren in landschap decor, haarlijn + randschade. 1x 18e Eeuw Famil...
Zware bronzen Chinese wierookbrander met tekst en bodemmerk. Afmeting: 15 x 14 x 12 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse bronzen vergulde tazza met putti en Chinese Familie Rose Kantonese schotel met figuren/floraal en goud decor. Twee haarlijnen. Afmeting: 24 x Ø 34 cm. In redelijk/goede staat.
Fijn gedecoreerde 19e eeuwse Familie Rose kom met rondom figuren op balkon/boot decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6,2 x Ø 13,2 cm. In goede staat.
Twee zeldzaam grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte kommen met tuin decor. Beide kommen haarscheuren + randschades. Afmeting: H 11 x Ø 21,5 cm. In redelijke staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kommen. 1x Tuin/paradijsvogel decor + bodemmerk. 1x Tuin/hert/kraanvogel decor + bodemmerk. Afmeting: Ø 16 - 17 cm. In goede staat.
Paul Dom. 1885 - 1978. Stadsgezicht Parijs, Champs Elysees met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 32 x B 47 cm. In goede staat.
Grote antieke Japans porseleinen schotel met figuren/paradijsvogel/vlinder/floraal en goudrand decor. Circa 1900. Afmeting: Ø 46 cm. In goede staat.
Drie zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met Europeanen/oogsten van fruitboom decor. Twee schotels goed, één schotel gelijmd. Alle kopjes haarlijnen en één chip. Afmeting: 6,5 - 13...
Antieke Chinese wierookbrander van brons. 19e Eeuw of veel ouder. Afmeting: 12 x 12 x 7,8 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinese Kang Xi porseleinen stemcup met kostbaarheden decor. Haarlijn. Afmeting: H 10 x Ø 8 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen cups. Familie Rose met kippen/figuur/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 5,2 x Ø 6,3 cm. In goede staat.
Anton Verhoeven. 1920 - 2006. Stilleven met fruit en Roemer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Drie grote Chinees porseleinen vazen. Figuren/floraal/tekst decor. Circa 1900. Afmeting: H 57 - 59 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen wandschotel met karaktertekens/goud/floraal decor. Enkele kleine haarlijnen. Afmeting: Ø 47,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Chinese Tibetaanse rituele tempelbellen van brons. 19e Eeuw. Afmeting: 20 - 24 cm. In goede staat.
Drie Chinese vazen. 1x Familie Rose dekselvaas met decor spelende kinderen, 19e eeuw. 1x Kantonese vaas met krijger decor + bodemmerk. 1x Chinese vaas met bloemen/kraanvogel/goud/familiewapen decor, g...
Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen kommen. 1x Imari, tuin/goud decor, goed. 1x Familie Verte, tuin decor, twee haarlijnen + restauratie. Afmeting: Ø 20 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen penselenpot met zeedraak en vissen decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 16,2 x 19,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen stemkom met draken decor + Kang Xi merkteken. Craquelé glazuur. Afmeting: H 11,5 x Ø 13,2 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose bloempot met onderschotel. Tuin/pioenroos/vogel decor. Afmeting: 26,5 - Ø 29 cm. In goede staat.
Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: Ø 20,5 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met geisha/zotje in tuin + goud decor. Twee chips. Afmeting: Ø 22,3 cm. In goede staat.
Antieke bronzen tazza met een 18e eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord. Bloemvaas decor. Afmeting; H 14 x Ø 23 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kom. Kang Xi. Rijstkom met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Haarlijnen. Afmeting: H 5,5 x Ø 11,5 cm. In redelijke staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kopjes. Divers. 1x Floraal + bodemmerk, chips/haarlijn. 1x kasteel/figuren/rivierlandschap + bodemmerk, goed. 1x Geisha decor + vier tekens bodemmerk. Afmet...
Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vazen als olielampen. Met landschap/vissen en tuin decor. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi knobbelvazen met floraal decor. Afmeting: H 11 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schotels met floraal decor. Afmeting: Ø 12,5 - Ø 31 cm. In goede staat.
Twee vroeg 19e eeuwse Imari porseleinen vazen met floraal/paradijsvogel/goud decor. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung schotel met tuin decor. Gelijmd. Afmeting: Ø 44 cm. In redelijke staat.
Antieke Chinese Yixing trekpot. Kang Xi? Met floraal decor rondom en kostbaarheden decor op deksel. Minimale chips bovenrand + chip binnenrand deksel. Afmeting: 10,5 cm. In goede staat.
Hollandse notenhouten Willem III penantkast met tollen, floraal snijwerk en spiegels. Circa 1860. Afmeting: 100 x 105 x 46 cm. In goede staat.
Paul Dom. 1885 - 1978. Twee meisjes in interieur met kinderboek. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 98 cm. In goede staat.
Vier 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen visborden met floraal/goud decor. Eén chip. Afmeting: 23 - 28 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas. 17e Eeuw. Floraal met deels overlay floraal goud (later). Bovenrand gelijmd. Afmeting: H 41 x Ø 21,5 cm. In matige staat.
Twee 18e eeuwse Japanse Imari porseleinen dekselvazen. Eén vaas gelijmd, slecht gerestaureerd. Eén vaas leeuw niet origineel. Afmeting: H 29 cm. In matig/goede staat.
Zeer grote antieke 18e eeuwse Imari porseleinen dekselpot met vogel/floraal/goud decor. Tempelleeuw op deksel is vervangen door bronzen ananas. Verder in goede staat. Afmeting: H 62 cm.
Chinees porseleinen voorraadpot met geisha's/zotjes in landschap decor. Met signatuur + tekst onder bovenrand. Afmeting: H 23 x Ø 21 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vaas met lange lijs + zilveren montuur (later). Met bodemmerk. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Twee grote Duitse porseleinen Goebel eenden uit 1970. Ontwerp G. Bochmann. Minimale chip mogelijk. Afmeting; 29 x 34 x 12 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten Art Deco bank. Houtgepind. Circa 1930. Afmeting: 45 x 32 x 154 cm. In goede staat.
Goede kwaliteit tuinstel. Bank + twee armleunstoelen. Groen gelakt hout met metaal. Afmeting: 86 x 125 x 60 cm. / 86 x 60 x 58 cm. De armleuningen zijn met ramskoppen versierd en de voeten met bokkepo...
Twee zilveren specerijenbakjes met blauw glas, empire, schuitvormige modellen met zaagwerk met bloemen, 2 grepen met parelrand en de ovale voet is voorzien van een florale bewerking. Vermoedelijk Leid...
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen queng lung schotel met figuren in tuin decor. Twee haarlijnen. Afmeting: Ø 29 cm. In redelijk/goede staat.
Kapitale 19e eeuwse Japanse porseleinen Imari schotel met draken/figuren/paradijsvogel/sprinkhaan/goud decor et cetera. Met bodemmerk. Randrestauratie. Afmeting: Ø 63,5 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met tuin decor en gecontourneerde omranding. Met zes tekens bodemmerk. Haarlijnen bodemglazuur. Afmeting: Ø 36,6 cm. In redelijk/goede staat...
Lot 18e eeuws Chinees porseleinen kop + schotels. Floraal/goud decor. Bestaande uit: Zes kopjes + vier schotels. Twee schotels chip, twee schotels goed. Drie kopjes goed, twee kopjes chip. Eén kopje h...
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen kommen met diverse medaillon decors + bodemmerk. Kang Xi? Afmeting: H 5 x Ø 12,2 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Chine de commande trekpot met Europese figuren decor. Deksel gerestaureerd. Afmeting: 12 x 16 x Ø 9 cm. In redelijke staat.
Drie 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen dekselpotten met tuin decor, ribbels en tempelhond. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Twee delen 17e - 18e eeuws Chinees Kang Xi porselein. 1x Schenkkan, putti met zeis, tuit + handgrip gelijmd. 1x Vaas met zilveren stop, figuur in landschap decor, bovenrand schade. Afmeting: 15 - 16 c...
17e Eeuwse Chinese kraakporseleinen Wanli kom met kostbaarheden + floraal decor. Enkele haarlijnen. Afmeting: H 6,5 x Ø 21 cm. In goede staat.
Zeldzame Hollandse Copier Leerdam vaas in oranje kleur. Pompoenvormige uitvoering. Met bodemmerk. Circa 1928. Eén minimale chip. Afmeting: H 38 x Ø 32 cm. In goede staat.
Eef de Weerd. Groot werk van Eef de Weerd. 1926 - 1986. Abstract/figuratieve compositie. Olieverf op linnen. Titel: Kaartspelers. Afmeting: H 152 x B 110 cm. In goede staat.
Twee delen 19e eeuws Chinees porselein. 1x Familie Rose kom met hert in floraal landschap + bodemmerk, minimale randschilfers. 1x Chinees kopje met vlinder/floraal decor, haarlijn. Afmeting: 8,3 - 16 ...
Elf delen divers antiek Chinees Familie Rose porselein. Bestaande uit: Zeven kopjes + vier schotels. 18e - 19e Eeuw. Twee kopjes goed, vijf kopjes schade of haarlijn, twee schotels goed, twee schotels...
18e Eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung vleesschaal met tuin decor. Afmeting: 29 x 21 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden. Divers. Floraal/goud decor. Eén bord gaaf, twee borden chips, één bord haarlijnen + chips. Afmeting: Ø 22 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen celadon wierookbrander met oren, op drie poten. Afmeting: H 13 x Ø 13 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen tulpenvaas met floraal decor + vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen rijstkommen met deksels en onderschalen. Landschap/pagode decor. Eén deksel restauratie. Eén deksel haarlijn. Eén onderschotel twee chips. Afmeting: 13 - Ø 14 cm. I...
Chinees porseleinen dekselpot met figuren in tuin decor + hardhouten deksel. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kommen. Divers. 1x Kleine kom met floraal decor + bodemmerk. 1x Kom met floraal/bamboe decor + bodemmerk. 1x Grote kom met floraal/krekel decor + bodem...
Drie zeldzame Chinees porseleinen kommen. Beschadigd. 1x Zeer grote Familie Verte kom, 17e - 18e eeuw, geisha's in tuin decor. 1x 16e - 17e eeuwse kom met Chinese goden in zee decor + bodemmerk. 1x 1...
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen deksel-terrine met onderschotel. Queng Lung met landschap/pagodes/figuren decor. Afmeting: 26 x 38 x 30 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Imari schenkkan met floraal/goud decor. Handvat gelijmd. Afmeting: H 20 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselvazen met boos kijkende figuren decor. Vier tekens bodemmerk. Twee vazen beschadigd + chips. Eén vaas goed. Eén deksel chip. Afmeting: H 23 cm. In redel...
Twee antieke Fayence vazen. Circa 1900. Bestaande Engelse pijpvaas met figuren/landschap decor, onduidelijk gemerkt. En een Delftse dekselvaas met boten/molen decor, circa 1900. Afmeting: 31 - 34 cm. ...
Jan van der Zee. 1898 - 1988. Signatuur rechts onder. Landschap met landarbeider. Aquarel op papier. Afmeting: H 30 x B 48 cm. In goede staat.
Petrus Landkroon. 1907 - 1997. Hollands havengezicht in de winter. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 63 cm. In goede staat.
Atelier Paul Dom. 1885 - 1978. Herkomst nalatenschap familie Dom. Koetsen in Parijs met wachtende koetsiers. Olieverf op linnen. Afmeting: H 48 x B 80 cm. In goede staat.