18e Eeuws Delfts polychrome Doré bord. Gemerkt A.P.K. Chinioserie + goud decor. Afmeting: Ø 22 cm. In goede staat.
Vier antieke tinnen (soep)lepels. Divers. 19e Eeuw. Afmeting: L 30 - 40 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Delftse Fayence vazen. Twee vazen met chinoiserie decor, gemerkt van Duyn. Eén vaas met visser in landschap, gemerkt V.B. Enkele chip. Afmeting: 20 - 23 cm. In goede staat.
Buck Taylor. Amerikaanse School. Kust gezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Gijs ter Wee. 21e Eeuw. Moderne abstracte compositie. Acryl op linnen. Afmeting: H 80 x B 120 cm. In goede staat.
Twee antieke Duitse Meissen porseleinen fruitschalen uit de Knauff-tijd. Met opgewerkt floraal/goud decor. Circa 1900. Enkele chips aan bloemen. Bij één fruitschaal poten gerestaureerd. Afmeting: 14 x...
Antieke messing tafellamp gemaakt van een kerkelijke kaarskandelaar. Circa 1900. Afmeting: H 64 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met floraal decor. Met sokkel. Afmeting: H 18,5 x Ø 15 cm. In redelijke staat.
A.J.J. Banning, '36. 18e Eeuws interieur met figuren aan de drank. Aquarel op papier. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. Familie Rose met Kang Xi bodemmerk. Antiek. Vaas gerestaureerd. Gemberpot, haarlijn bovenrand. Afmeting: 15 - 27 cm. In redelijk/goede staat.
Groot antiek Oostenrijks bisquit porseleinen figuur. Circa 1900. Dame te paard. Mist iets in haar hand. Onduidelijk gemerkt en genummerd. Enkele chips basement. Afmeting: 56 x 36 x 18 cm. In redelijk/...
Oude koperen biertap. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 63 x 47 x 25 cm. In goede staat.
Lot diverse voorraadblikken met reclame. Onder andere; Bensdorp Cacao, Droste Cacao, Pette Cacao, Honig. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 36 cm. In redelijk/goede staat.
Porseleinen jardiniere met bronzen engelen/vogels. Met bodemmerk. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 21 x 41 x 21 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi plooiborden met vijver/watervogel decor. Enkel chips. Afmeting: Ø 20,2 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Japanse Imari porseleinen dekselpot met floraal/goud en foo-hond decor. Afmeting: H 19 x Ø 17 cm. In goede staat.
Antieke Italiaanse Fayence schaal met Romeinse voorstelling. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: H 10 x Ø 30 cm. In goede staat.
Antieke groene lakstempel in koperen dekseldoos. Waarschijnlijk 17e eeuw. Latijns schrift + ridder te paard. Afmeting: Ø 10 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Franse porseleinen borden met damesportretten. Handschilderd + goudrand. Circa 1840. Afmeting: Ø 19,5 cm. In goede staat.
Lot met diverse brillen, een vergulde lorgnet versierd met een bewerkte rand en goudkleurige elementen. En een bril met gouden elementen en scharnierende poten. En een parelmoeren steker.
Antiek Japans Satsuma porseleinen boeddha beeld met goud decor + bodemmerk. Circa 1900. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Verte pijpvaas met draak in zee decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Italiaanse polychrome neo renaissance wandschotels met monogram. Circa 1900. Afmeting: Ø 36 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten zadelhouder met leer. Circa 1900. Afmeting: 115 cm. In goede staat.