Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren choker met emaille
Startprijs 90 EUR

Zilveren choker, 925/000, met emaille. Getorst collier met in het midden een jugendstil element voorzien van vensteremaille, parels en een smaragd. Grootte element 58x54mm. 45 cm. ca 13,1 gram. Nieuw

Vier delen Japans Satsuma porselein, H 10 - 14 cm.
Resultaat: 600 EUR

Vier delen fijn gedecoreerd Japans Satsuma porselein. Diverse decors, onder meer figuren/landschap,pagode/floraal. Bodemmerk. Eén deksel theepot chip, verder in goede staat. Afmeting: 10 - 14 cm.

2x Perzische kleden, 190 x 130 cm. / 130 x 110 cm.
Resultaat: 60 EUR

Twee handgeknoopte Perzische kleden. Beiden rood van kleur. Afmeting: 190 x 130 cm. + 130 x 110 cm. In goede staat.

Gouden ring met zirconia
Startprijs 120 EUR

Geelgouden ring, 916/000, met zirconia's. Solitairrring met in het midden een 6-poot chaton bezet met een zirconia en aan weerskanten een zirconia in de band gezet. In redelijk goede staat.

Twee delen Chinees porselein
Resultaat: 130 EUR

Twee delen Chinees porselein. 1x Bolvaas met draken decor + bodemmerk. 1x Waterschaal met figuur in landschap decor. Afmeting: 10,5 - 14 cm. In goede staat.

Italiaanse piëtra dura
Startprijs 250 EUR

19e Eeuwse Italiaanse piëtra dura plaquette in lijst. Dansende figuren. Divers natuursteen soorten. Afmeting: 25 x 19 cm. In goede staat.

Vier antieke Japanse borden Ø 19 - Ø 28 cm.
Resultaat: 100 EUR

Vier antieke Japans porseleinen borden met floraal/landschap decor. Grootste bord beschadigd, rest goed. Afmeting: Ø 19 - Ø 28 cm. In redelijk/goede staat.

Gouden ring, mat met diamant
Startprijs 170 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met diamanten. Een gematteerde ring met iets een golf aan de bovenzijde bezet met kleine diamanten in een soort V-vorm. totaal ca 0,06 ct. breedte 4,5 mm. ca 3,6 gram. In goe...

Antiek Frans bronzen figuur
Resultaat: 300 EUR

Antiek Frans bronzen figuur. Haan met hagedis. Door Ferdinand Pautrot. 1832 - 1874. Afmeting: 22 x 23 x 10 cm. In goede staat.

Gaper (drogist/apotheek)
Startprijs 100 EUR

Oude of antieke gipsen gaper met polychromie. Apotheek/drogist teken. Afmeting: 51 x 42 x 26 cm. In goede staat.

Antiek reis-schrijf kabinet, 1900
Resultaat: 90 EUR

Klein antiek Engels reis-schrijf kabinet van eikenhout. Met kalender, lade, inkthouder, briefhouder en schrijfblad. Circa 1900. Afmeting: 35 x 31 x 25 cm. In goede staat.

Chinese stemkom, Ø 14,7 cm.
Resultaat: 325 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose stemkom met keizerlijk geel glazuur en kostbaarheden/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 9 x Ø 14,7 cm. In goede staat.

Zilveren sieraden
Startprijs 80 EUR

Groot lot zilveren sieraden met diverse colliers, armbanden, oorstekers en broches. ca 120 gram. Diverse gehaltes.

Bronzen figuur, Panter
Resultaat: 160 EUR

Bronzen figuur. Panter op marmeren basement. Art Deco-stijl. 21e Eeuw. Gesigneerd. Afmeting: 31 cm. In goede staat.

Chinese vaas Ø 13 cm.
Resultaat: 325 EUR

Chinees porseleinen vaas met draken decor + bodemmerk. Afmeting: H 13 x Ø 13 cm. In goede staat.

Zilveren collier en ring met amethist
Resultaat: 80 EUR

Collier en ring van amethist met zilver, 925/000, gemerkt Oubaha. Collier van rond gefacetteerde kralen en een dubbel ankercollier. Voorzien van 2 sloten, om zowel enkel als dubbel te dragen. 43-86cm....

Zes antieke Keltische bijlen
Startprijs 1.000 EUR

Zes antieke Keltische bijlen. IJzer/brons. Divers. Bodemvondst Frankrijk. Afmeting: 8 - 12 cm. In goede staat.

Antieke Japanse wierookbrander Ø 21 cm.
Startprijs 100 EUR

Antieke Japanse wierookbrander van brons met cloisonné. Floraal/foo-hond decor. Met bodemmerk. Hengsels missen. Afmeting: H 26,5 x Ø 21 cm. In goede staat.

Antiek bronzen figuur
Resultaat: 100 EUR

Antiek bronzen figuur. Duivel. Weense stijl. Ongemerkt. Afmeting: 7 x 17 x 5,5 cm. In goede staat.

Japanse cloisonné vaas, H 36,5 cm.
Startprijs 100 EUR

Grote 19e eeuwse Japanse bronzen cloisonné vaas met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 36,5 cm. In goede staat.

Gouden ring blauw topaas en diamant
Resultaat: 150 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met blauw topaas en diamant. Ring met een ovaal gefacetteerde blauw topaas en aan de zijkanten versierd met een klein diamantje, totaal ca 0,02 ct. Breedte kop 10 mm. ø 59. t...

Negen oude Afrikaanse figuren
Startprijs 80 EUR

Negen oude Afrikaanse figuren. Onder andere; 5x Afrikaanse terracotta maskers + 4x houtgestoken figuren. Afmeting: 8 - 44 cm. In goede staat.

Vier antieke tinnen lepels
Startprijs 80 EUR

Vier antieke tinnen (soep)lepels. Divers. 19e Eeuw. Afmeting: L 30 - 40 cm. In goede staat.

Drie delen oud/antiek Chinees emaille
Startprijs 70 EUR

Drie delen oud/antiek Chinees emaille. Bestaande uit: 2x Pattipan + 1 trekpot. Lichte beschadigingen. Afmeting: 9 - 13,5 cm. In redelijk/goede staat.