Grote Chinees porseleinen penselenpot met floraal/symbolen decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 21 x Ø 21 cm. In goede staat.
Antieke Chinese wierookbrander van brons. 19e Eeuw of veel ouder. Afmeting: 12 x 12 x 7,8 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Sung schaal met floraal/vissen decor. Met bodemmerk. Reliëf. Afmeting: H 5,7 x Ø 21 cm. In goede staat.
Kleine Chinees porseleinen penselenvaas met floraal en krekel decor. Met bodemmerk. Republiek. Circa 1900. Afmeting: H 11,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met emaille tuin decor + goud. Beiden chips. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen Familie Rose tempelhouder met keizerlijk geel + floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: 42 cm.
19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose penselen vaas met keizerlijke figuren/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting; H 11,8 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Imari porseleinen diepe schotel + kom op drie poten. Japanse kom op drie poten met feniks/landschap decor, chips. En een 18e eeuws Chinees diep bord met floraal/goud decor, één chip. ...
18e Eeuwse Chinees porseleinen Chine de commande trekpot met Europese figuren decor. Deksel gerestaureerd. Afmeting: 12 x 16 x Ø 9 cm. In redelijke staat.
Antieke Belgische staande klok. 19e Eeuw. Jacobus v.d. Walle tot Gendt. Teakhout. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, twee bellen. Datum + seconden. Behoeft nieuw touw. Afmeting: H 223 cm. In goede staat...
Chinees porseleinen voorraadpot met geisha's/zotjes in landschap decor. Met signatuur + tekst onder bovenrand. Afmeting: H 23 x Ø 21 cm. In goede staat.
Vier delen oud China/Japan. Bestaande uit: Celadon kom, Satsuma figuur, boeddha van natuursteen + merkteken en een houtgestoken fabelfiguur. Afmeting: 13 - 31 cm. In goede staat.
Henricus '89. Twee western cowboys. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse bronzen vergulde tazza met putti en Chinese Familie Rose Kantonese schotel met figuren/floraal en goud decor. Twee haarlijnen. Afmeting: 24 x Ø 34 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen cups. Familie Rose met kippen/figuur/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 5,2 x Ø 6,3 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met floraal/bamboe/pioenroos decor. Twee haarlijn restauraties. Afmeting: Ø 42,3 cm. In goede staat.
Zware Engelse messing scheepsklok met centrale secondenwijzer. Circa 1930. F.W. Elliot Ltd Croydon. Afmeting: 8,5 x Ø 21 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Junghans regulateur van notenhout. Circa 1900. Weekloper, halfuur-slag. Afmeting: 76 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Engelse schoolklok. Mahoniekleurig. Circa 1900. Trade Mark M.C. Halfuur-slag op gongspiraal. Afmeting: Ø 56 cm. In goede staat.
Antiek Frans art deco marmeren klokkenstel. Circa 1920. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Vrouw met duif. Compositie metaal. Afmeting: 32 x 38 x 10 cm. In goede staat.
Antieke bureauklok van bakeliet, met erotische voorstelling. Circa 1930. Met twee sleutels. Afmeting: 8 x 7 x 2,5 cm. In goede staat.
Franse bronzen vuurvergulde pendule. Empire. Circa 1800. Dubue Jeune. Wijzerplaat iets beschadigd bij sleutelgat. Verder in goede ongereinigde staat. Afmeting: H 41 cm.
Drie helmen. 20e Eeuw. Onder andere; 2x Bobby-helm, Engeland. En één militaire helm met binnenhelm. Afmeting: 29 - 31 cm. In goede staat.
Antiek Frans dubbelloops penvuur jachtgeweer met aparte beveiligingen in de loop. 'Aury A. St. Etienne'. Mogelijk ooit kolf vervangen. Afmeting: L 118 cm. In goede staat.