Antiek emaille reclamebord. Van der Elst Tabacs. Eerste helft 20e eeuw. Beschadiging bij omrandingen. Afmeting: H 72 x B 42 cm. In redelijke staat.
Hollands theekastje uit de 50-er jaren van eikenhout met glas-in-lood. Afmeting: 78 x 87 x 41 cm. In goede staat.
Massief eikenhouten gebogen Hollandse barok commode met klauwpoten. 20e Eeuw. Afmeting: 76 x 100 x 53 cm. In goede staat.
Kleine Noord-Duitse 2-deurs eikenhouten spinde op sledepoten. Barok. Circa 1800. Afmeting: 169 x 165 x 65 cm. In zeer goede staat.
Brede geelgouden armband, 750/000, met schakels deels voorzien van een ruitvormige bewerking. Bevestigd door middel van pennen. breedte 18 mm. Voorzien van een bakslot en een veiligheid. 19 cm. ca 28,...
Zilveren broche, 925/000, met emaille, granaat en markesiet. Broche in de vorm van een vlinder met venster-emaille en versierd met granaat en markesiet. 41x27mm. ca 4,6 gram. Nieuw
Set double sieraden met granaat, met een choker met rozethanger met granaat bevestigd aan een ankercollier, 45 cm, een armband met schakels in de vorm van bloemen met bakslot, breedte 7,8 mm, 19 cm, e...
Chinese, benen gegraveerde opiumpijp op houten standaard, met tekst en figuren in landschap decor. Afmeting: 11,5 x 31 x 5 cm. In goede staat.
Duits notenhouten schrijfbureau. Biedermeier-stijl. Circa 1880. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd. Afmeting: 78 x 77 x 136 cm. In goede staat.
Geelgouden oorringen, 750/000, groot model met een bamboe motief en voorzien van een mat lijnendecor. Breedte 8,5mm. ø 45 mm. ca 10,3 gram. In zeer goede staat
Twee Afrikaanse houtgesneden maskers met polychromie. Afmeting: 32 - 38 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met spelende kinderen/floraal/goud en vleermuizen decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Broche gemaakt uit een geelgouden bijbelslot, 585/000, met onedele brochering. Gecontourneerd bijbelslot versierd met graveerwerk. 44x25mm. Bruto ca 3,8 gram. Iets uit model, verder in goede staat.
Simon Maris. 1873 - 1935. Portret jonge vrouw. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21,5 x B 15 cm. In goede staat.
Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas met Familie Rose/haan decor. Deksel gelijmd. Haarscheur vaas. Afmeting: H 80 x Ø 43 cm. In redelijke staat.
Antieke Duitse globus. D. Reimer Berlin 1908. Naden in globus. Afmeting: 60 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Queng Lung. Divers. Haarlijnen en enkele chips. Afmeting: Ø 24 cm.
19e Eeuwse Hollandse wortelnoten vitrinekast (porseleinkast) met bronzen beslag, snijwerk en klauwpoten. Barok-stijl. Afmeting: 240 x 180 x 52 cm. In goede staat.
(Naar) van de Vos. 20e Eeuw. Stal met aap en honden. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 35 cm. In goede staat.
Vier oude/antieke dolken, hertenvangers.en een corcicaans klapmes 20e Eeuw. Afmeting: 31 - 43 cm. In goede staat.
Antiek geweer in lederen koffer met gravering/fazanten. J.A. Soutires. Deuk voor in loop. Afmeting: L 118 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek dubbelloops jachtgeweer met graveringen. Penvuur. Afmeting: L 116 cm. In goede staat.
Twee grote messing wand/koetslampen. Elektrisch. 20e Eeuw. Afmeting: 76 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen bolvaas met rondom vogels in landschap decor. Afmeting: H 22 x Ø 27 cm. In goede staat.