Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Emaille reclamebord Van der Elst Tabacs
Startprijs 200 EUR

Antiek emaille reclamebord. Van der Elst Tabacs. Eerste helft 20e eeuw. Beschadiging bij omrandingen. Afmeting: H 72 x B 42 cm. In redelijke staat.

Hollands theekastje
Resultaat: 50 EUR

Hollands theekastje uit de 50-er jaren van eikenhout met glas-in-lood. Afmeting: 78 x 87 x 41 cm. In goede staat.

Eiken gebogen commode
Startprijs 150 EUR

Massief eikenhouten gebogen Hollandse barok commode met klauwpoten. 20e Eeuw. Afmeting: 76 x 100 x 53 cm. In goede staat.

Eiken spinde, 1800
Resultaat: 300 EUR

Kleine Noord-Duitse 2-deurs eikenhouten spinde op sledepoten. Barok. Circa 1800. Afmeting: 169 x 165 x 65 cm. In zeer goede staat.

Brede gouden armband
Startprijs 1.500 EUR

Brede geelgouden armband, 750/000, met schakels deels voorzien van een ruitvormige bewerking. Bevestigd door middel van pennen. breedte 18 mm. Voorzien van een bakslot en een veiligheid. 19 cm. ca 28,...

Zilveren vlinder met emaille
Resultaat: 60 EUR

Zilveren broche, 925/000, met emaille, granaat en markesiet. Broche in de vorm van een vlinder met venster-emaille en versierd met granaat en markesiet. 41x27mm. ca 4,6 gram. Nieuw

Set sieraden granaat
Resultaat: 130 EUR

Set double sieraden met granaat, met een choker met rozethanger met granaat bevestigd aan een ankercollier, 45 cm, een armband met schakels in de vorm van bloemen met bakslot, breedte 7,8 mm, 19 cm, e...

Chinese benen opiumpijp op standaard
Resultaat: 80 EUR

Chinese, benen gegraveerde opiumpijp op houten standaard, met tekst en figuren in landschap decor. Afmeting: 11,5 x 31 x 5 cm. In goede staat.

Duits schrijfbureau, 1880
Startprijs 600 EUR

Duits notenhouten schrijfbureau. Biedermeier-stijl. Circa 1880. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd. Afmeting: 78 x 77 x 136 cm. In goede staat.

Gouden oorringen
Startprijs 500 EUR

Geelgouden oorringen, 750/000, groot model met een bamboe motief en voorzien van een mat lijnendecor. Breedte 8,5mm. ø 45 mm. ca 10,3 gram. In zeer goede staat

Twee Afrikaanse maskers
Startprijs 60 EUR

Twee Afrikaanse houtgesneden maskers met polychromie. Afmeting: 32 - 38 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 37 cm.
Resultaat: 250 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met spelende kinderen/floraal/goud en vleermuizen decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.

Gouden broche, bijbelsot
Resultaat: 80 EUR

Broche gemaakt uit een geelgouden bijbelslot, 585/000, met onedele brochering. Gecontourneerd bijbelslot versierd met graveerwerk. 44x25mm. Bruto ca 3,8 gram. Iets uit model, verder in goede staat.

Simon Maris, Portret jonge vrouw
Resultaat: 300 EUR

Simon Maris. 1873 - 1935. Portret jonge vrouw. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21,5 x B 15 cm. In goede staat.

Zeer grote 18e eeuwse Chinese vaas, H 80 cm.
Resultaat: 1.500 EUR

Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas met Familie Rose/haan decor. Deksel gelijmd. Haarscheur vaas. Afmeting: H 80 x Ø 43 cm. In redelijke staat.

Antieke Duitse globe
Resultaat: 170 EUR

Antieke Duitse globus. D. Reimer Berlin 1908. Naden in globus. Afmeting: 60 cm. In redelijk/goede staat.

Drie 18e eeuwse Chinese borden Ø 24 cm.
Resultaat: 120 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Queng Lung. Divers. Haarlijnen en enkele chips. Afmeting: Ø 24 cm.

Wortelnoten vitrinekast
Resultaat: 550 EUR

19e Eeuwse Hollandse wortelnoten vitrinekast (porseleinkast) met bronzen beslag, snijwerk en klauwpoten. Barok-stijl. Afmeting: 240 x 180 x 52 cm. In goede staat.

(Naar) van de Vos, Stal met aap en honden
Startprijs 900 EUR

(Naar) van de Vos. 20e Eeuw. Stal met aap en honden. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 35 cm. In goede staat.

Vier oude/antieke dolken, L 31 - 43 cm.
Resultaat: 170 EUR

Vier oude/antieke dolken, hertenvangers.en een corcicaans klapmes 20e Eeuw. Afmeting: 31 - 43 cm. In goede staat.

Antiek geweer in koffer
Resultaat: 425 EUR

Antiek geweer in lederen koffer met gravering/fazanten. J.A. Soutires. Deuk voor in loop. Afmeting: L 118 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek dubbelloops geweer, L 116 cm.
Resultaat: 140 EUR

Antiek dubbelloops jachtgeweer met graveringen. Penvuur. Afmeting: L 116 cm. In goede staat.

Twee wand/koetslampen
Startprijs 125 EUR

Twee grote messing wand/koetslampen. Elektrisch. 20e Eeuw. Afmeting: 76 cm. In goede staat.

Chinese vaas Ø 27 cm.
Resultaat: 600 EUR

Grote Chinees porseleinen bolvaas met rondom vogels in landschap decor. Afmeting: H 22 x Ø 27 cm. In goede staat.