Drie antieke Chinees porseleinen borden. 18e - 19e Eeuw. 1x Steur, krab, karper decor + vier tekens bodemmerk, chips. 1x 18e Eeuws bord met tuin decor, chips. 1x 17e - 18e eeuws Kang Xi bord met jage...
Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vazen als olielampen. Met landschap/vissen en tuin decor. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Grote ovale Djokja zilveren broodmand, 800/000, op een stevige ovale voet en voorzien van een opengewerkt Djokja decor met florale bewerking. 37x23x8 cm. ca 850 gram. In goede staat
Zilveren miniatuur molen, 835/000, op vierkant voet met bolpoten en voorzien van draaibare wieken. Eén wiek is wat beschadigd. Miniatuur is wat scheef. 5x5x10cm. ca 46 gram. MT.: Gebr. Rozendaal, Hoor...
Paar bijzonder fraaie kristallen kandijcoupes met zilver, 833/000. Geslepen kandijcoupes geplaatst op een ronde zilveren voet. Met een geslepen deksel voorzien van een grote zilveren knop. Minimale ch...
18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kom. Kang Xi. Rijstkom met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Haarlijnen. Afmeting: H 5,5 x Ø 11,5 cm. In redelijke staat.
Chris van Dijk. 21e Eeuw. 1952 - . Vrouw zittend in gras. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
Zware antieke plated wijnkoeler met ijscompartiment. Kratervorm. Afmeting: H 26 x Ø 22 cm. In goede staat.
Fraaie antieke Hollandse zilveren kan, Lodewijk XV stijl, voorzien van ribben en een gecontourneerde bovenzijde versierd met floraal graveerwerk. De kan is voorzien van een ebbenhouten greep en is gep...
Kristallen schenkkaraf voorzien van slijpwerk en geplaatst op een ronde zilveren voet met parelrand, 835/000, en een zilveren ketting tussen de karaf en de stop. 15x12x37cm. In goede staat.
Kristallen toiletset met een parfumfles en een doosje met plated deksel en diverse lepels, een zilveren jamlepel en een zilveren schenklepeltje met beidermeier steel. En een lot plated en tinnen lepel...
Chinese bronzen Ming generaal met rijkelijke patina. Eén poot mogelijk gerestaureerd. Afmeting: H 39,5 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose trekpot met tuin decor. Professioneel gerestaureerd. Afmeting: 13 x 20 x Ø 11,5 cm. In goede staat.
Hollandse notenhouten Willem III penantkast met tollen, floraal snijwerk en spiegels. Circa 1860. Afmeting: 100 x 105 x 46 cm. In goede staat.
Antieke Duitse neo klassistische mahoniehouten vertico met spiegel, volle Korinthische zuilen en messing beslag. Circa 1900. Afmeting: 195 x 100 x 48 cm. In goede staat.
Vijf Chinees porseleinen schalen. 19e Eeuw. Floraal decor. 1x haarlijn + 1x gelijmd. Rest goed. Afmeting: 6 - 11 cm.
19e Eeuwse Chinees porseleinen kop + schotels met peterselie decor + vier tekens bodemmerk. Bestaande uit: drie kopjes + twee schotels. Twee schotels gelijmd. Eén kopje chip. Afmeting: 8 - 13 cm. In r...
Plated bestek, Gero, model Haags lofje 12- persoons met kleine en grote messen, lepels en vorken. 2 sauslepels, 2 soepsleven, 2 aardappel- en 2 groentelepels, een pasteischep, kaasschaaf, 4 vleesvorkj...
Antieke oriëntaalse octagonale hardhout gestoken bijzettafel. Opklapbaar. Floraal decor. Afmeting: 57 x 52 x 52 cm. In goede staat.
Drie zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels. Divers. Queng Lung / Kang Xi. Beschadigd. Afmeting: Ø 35 - Ø 45 cm. In matig/redelijke staat.
Drie grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte/Familie Rose borden. Divers. Beschadigd. Afmeting: Ø 28 - Ø 42 cm. In matig/redelijke staat.
Dienblad met zilveren rand, 833/00. Rechthoekig gecontourneerd dienblad met houten blad en een zilveren gezaagde rand voorzien van biedermeier decor. MT.: Fa. Eldick, Zutphen, jl.:M:1947. 37x24cm. In ...
Lot met 5 lepels, 835/000, met 3 roomlepels en 2 suikerscheppen. Voorzien van gegraveerde florale bewerking. totaal ca 69 gram. In goede staat
Zilveren doos, ovaal model rijkelijk versierd met gedreven voluten en bloemen en verfraaid met graveerwerk. De doos is geplaatst op een klauwpoten. En het deksel is voorzien van opgesoldeerde bloemel...