Antieke Oosterse/Chinese bronzen boeddha op lotusbloem. Vroeg 19e eeuw. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.
Kapitale 19e eeuwse vuurvergulde bronzen kerkelijke kaarskandelaar met acanthusbladeren, klauwpoten en engelenkoppen. Gewicht: 32 kilo. Afmeting: H 125 cm. In goede staat.
Twee antieke messing historisme kaarskandelaren met meerminnen. Circa 1880. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Gouden horloge, 750/000, Cartier Vendome. Vintage, met een ronde cremekleurige wijzerplaat en een geelgouden schakelband met vlindersluiting. In de aanzet van de band bij de kast is een briljant gesle...
Fraaie geelgouden armband, 585/000, met edelstenen. Een armband gemaakt uit ovale zetkasten met een bewerkte rand en versierd met graveerwerk. De zetkasten zijn bezet met diverse cabouchon geslepen ed...
Handgeknoopt Perzisch tapijt met bloem decor. Afmeting: 200 x 135 cm. In goede staat.
Zilveren choker, 925/000, met malachiet en markesiet. Zilveren ovaal gourmetcollier met in het midden een in breedte verlopend scharnierend element versierd met stukken malachiet en royaal bezet met m...
Grote Italiaanse albasten lampenvoet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.
Antieke koperen hanglamp met bruin glas en gebloemd koperwerk. Circa 1920. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met figuren/landschap/draken/dieren/goud decor, bovenrand gelijmd, 25,5cm.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose capucijner vazen met floraal/vogel decor + vegulde bronzen monturen. Afmeting: H 21cm. In goede staat.
Oosters wandkleed met gouddraad en ijzeren ringen. Met dieren decor; olifant, stier, paard, hert. 20e Eeuw. Afmeting: 148 x 71 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon pot met oren en blauw craquelé glazuur. Afmeting: H 11 x Ø 19 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse barometer met thermometer. Stelknop mist + stukje koplijst mist. Afmeting: 94 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten Willem III theestoof met messing binnenbak. Circa 1860. Afmeting: H 36 x Ø 29 cm. In goede staat.
Gouden 5 gulden munt in een gouden rand, 585/000. vijf gulden munt uit 1912 met Koningin Wilhelmina. Totaal ca 3,7 gram. Munt is bekrast.
Groot lot diverse oude munten. Europa, wereld. Tevens drie boeken met euro ontwerp geldstukken. Afmeting: 10 - 35 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws bronzen figuur. Door Ch. Valton, 1851 - 1918. Titel: Passez au Arge. Hond aan boomstam. Afmeting: 47 x 34 x 18 cm. In goede staat.
Zilveren Maria hanger, 835/000. Een ovaal gecontourneerde hanger met een afbeelding van Maria en kind. 24x57mm, inclusief oog. Voorzien van een importkeur Linz Oostenrijk. ca 9,9 gram. In goede staat
Modern bronzen figuur. Jachthond. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 36 x 45 x 8 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse houtgesneden figuren (zachthout). Vleugels missen + hoorn des overvloeds mist. Afmeting: 44 - 45 cm. In redelijke staat.
Vier delen antiek plated. Bestaande uit: Koekjestrommel + drie schenkkannen. Plated is sleets. Afmeting: 20 - 26 cm. In matig/redelijke staat.
Vijf diverse miniatuur schilderijen. Damesportretten. 20e Eeuw. Gesigneerd Ruby + Martin. Olieverf op papier? Afmeting: H 9 x B 7 cm. In goede staat.
Geelgouden broche, 585/000, met een golvende vorm voorzien van een rand en opgelegd element met knopjes. Grootte 14x44mm. ca 2,3 gram. In goede staat.