Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke bronzen boeddha, H 14 cm.
Startprijs 400 EUR

Antieke Oosterse/Chinese bronzen boeddha op lotusbloem. Vroeg 19e eeuw. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.

Grote kerkelijke kaarskandelaar, H 125 cm.
Startprijs 280 EUR

Kapitale 19e eeuwse vuurvergulde bronzen kerkelijke kaarskandelaar met acanthusbladeren, klauwpoten en engelenkoppen. Gewicht: 32 kilo. Afmeting: H 125 cm. In goede staat.

Twee antieke messing kaarskandelaren, H 30 cm.
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke messing historisme kaarskandelaren met meerminnen. Circa 1880. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

Cartier Vendome gouden horloge
Resultaat: 2.750 EUR

Gouden horloge, 750/000, Cartier Vendome. Vintage, met een ronde cremekleurige wijzerplaat en een geelgouden schakelband met vlindersluiting. In de aanzet van de band bij de kast is een briljant gesle...

Gouden armband met edelstenen
Startprijs 1.050 EUR

Fraaie geelgouden armband, 585/000, met edelstenen. Een armband gemaakt uit ovale zetkasten met een bewerkte rand en versierd met graveerwerk. De zetkasten zijn bezet met diverse cabouchon geslepen ed...

Perzisch kleed, 200 x 135 cm.
Resultaat: 130 EUR

Handgeknoopt Perzisch tapijt met bloem decor. Afmeting: 200 x 135 cm. In goede staat.

Zilveren collier met malachiet
Startprijs 150 EUR

Zilveren choker, 925/000, met malachiet en markesiet. Zilveren ovaal gourmetcollier met in het midden een in breedte verlopend scharnierend element versierd met stukken malachiet en royaal bezet met m...

Italiaanse lampenvoet, H 62 cm.
Resultaat: 50 EUR

Grote Italiaanse albasten lampenvoet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.

Antieke hanglamp
Resultaat: 50 EUR

Antieke koperen hanglamp met bruin glas en gebloemd koperwerk. Circa 1920. Afmeting: 40 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Resultaat: 200 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met figuren/landschap/draken/dieren/goud decor, bovenrand gelijmd, 25,5cm.

Stel 18e eeuwse Familie Rose vazen, H 21 cm.
Startprijs 600 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose capucijner vazen met floraal/vogel decor + vegulde bronzen monturen. Afmeting: H 21cm. In goede staat.

Oosters wandkleed, 148 x 71 cm.
Startprijs 150 EUR

Oosters wandkleed met gouddraad en ijzeren ringen. Met dieren decor; olifant, stier, paard, hert. 20e Eeuw. Afmeting: 148 x 71 cm. In goede staat.

Chinese celadon pot Ø 19 cm.
Resultaat: 550 EUR

Chinees porseleinen celadon pot met oren en blauw craquelé glazuur. Afmeting: H 11 x Ø 19 cm. In goede staat.

Engelse barometer
Startprijs 35 EUR

19e Eeuwse Engelse barometer met thermometer. Stelknop mist + stukje koplijst mist. Afmeting: 94 cm. In redelijke staat.

Willem III theestoof, 1860
Resultaat: 80 EUR

19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten Willem III theestoof met messing binnenbak. Circa 1860. Afmeting: H 36 x Ø 29 cm. In goede staat.

Gouden 5-gulden in montuur
Resultaat: 180 EUR

Gouden 5 gulden munt in een gouden rand, 585/000. vijf gulden munt uit 1912 met Koningin Wilhelmina. Totaal ca 3,7 gram. Munt is bekrast.

Groot lot munten
Resultaat: 80 EUR

Groot lot diverse oude munten. Europa, wereld. Tevens drie boeken met euro ontwerp geldstukken. Afmeting: 10 - 35 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Hond aan boomstam
Resultaat: 350 EUR

Groot 19e eeuws bronzen figuur. Door Ch. Valton, 1851 - 1918. Titel: Passez au Arge. Hond aan boomstam. Afmeting: 47 x 34 x 18 cm. In goede staat.

Zilveren Maria hanger
Resultaat: 60 EUR

Zilveren Maria hanger, 835/000. Een ovaal gecontourneerde hanger met een afbeelding van Maria en kind. 24x57mm, inclusief oog. Voorzien van een importkeur Linz Oostenrijk. ca 9,9 gram. In goede staat

Bronzen jachthond
Resultaat: 80 EUR

Modern bronzen figuur. Jachthond. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 36 x 45 x 8 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse zachthout figuren
Startprijs 180 EUR

Twee 18e eeuwse houtgesneden figuren (zachthout). Vleugels missen + hoorn des overvloeds mist. Afmeting: 44 - 45 cm. In redelijke staat.

Lot plated ( 4x)
Startprijs 50 EUR

Vier delen antiek plated. Bestaande uit: Koekjestrommel + drie schenkkannen. Plated is sleets. Afmeting: 20 - 26 cm. In matig/redelijke staat.

5x Miniatuur schilderijen
Startprijs 80 EUR

Vijf diverse miniatuur schilderijen. Damesportretten. 20e Eeuw. Gesigneerd Ruby + Martin. Olieverf op papier? Afmeting: H 9 x B 7 cm. In goede staat.

Gouden broche
Startprijs 100 EUR

Geelgouden broche, 585/000, met een golvende vorm voorzien van een rand en opgelegd element met knopjes. Grootte 14x44mm. ca 2,3 gram. In goede staat.