18e Eeuws Chinees porseleinen queng lung kwispedoor met tuin decor. Haarscheur. Afmeting: H 10 x Ø 13,2 cm. In redelijke staat.
Zilveren petit four schep, 835/000, voorzien van een opengewerkt blad met een gekrulde steel. Leeuwarden, jl.:i:1943. 11x6,5cm. ca 43 gram. In goede staat.
Twee zilveren specerijenbakjes met blauw glas, empire, schuitvormige modellen met zaagwerk met bloemen, 2 grepen met parelrand en de ovale voet is voorzien van een florale bewerking. Vermoedelijk Leid...
A. Woudstra. 21e Eeuw. Strandgezicht met figuren en strandhut. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 15 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met visser/eenden decor. 18e Eeuw. Afmeting: Ø 22,3 cm. In goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten kist met smeedijzeren deksel en beslag. Afmeting: 50 x 46 x 48 cm. In goede staat.
19e Eeuws mahoniehouten spiegel-bonheur met snijwerkkroon + tollen. Afmeting: 202 x 110 x 52 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Chinees porseleinen Familie Verte dekselpotten met floraal/vogel decor. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
19e Eeuws dames-kousenbandpistool. Afmeting: L 13 cm. In goede staat.
19e Eeuws Frans dubbelloops jachtgeweer met gravering. Afmeting: L 120 cm. In goede originele staat.
Lot divers patroon-vul-gereedschap. 20e Eeuw. Afmeting: 15 - 30 cm. In goede staat.
Lot kristal met zilver, 833/000, met een specerijensetje met 3 kristallen bakjes, 15x15x14cm, een kristallen bonbonschaal, rond met geschulpte rand en voorzine van een zilveren beugel, ø16x16cm, diver...
Twee zilveren brandewijnkommen, 835/000, een klein en een groot rond model geplaatst op een gecontourneerde ronde voet met horizontaal geplaatste grepen met putti. MT.: Zaanlandse zilversmederij, Zaa...
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer, brood, walnoot et cetera. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Hollands wintergezicht met knotwilgen en molen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Japanse kakiemon kop + schotels met floraal/vogel decor. Eén kopje haarlijn + chip. Eén kopje bakfout. Eén kopje goed. Drie schotels goed. Afmeting: 5,5 x Ø 10,8 cm. In redelijk/goede ...
Vier delen 18e eeuws Chinees Kang Xi porselein. Bestaande uit; drie kopjes + één schotel. Floraal decor. Met bodemmerk. Eén kopje minimale haarlijn. Eén schotel chip. Afmeting: 6,8 - Ø 11,3 cm. In red...
Twee Chinese bronzen censers. 1x met draken en oren, ongemerkt. 1x met draak + bodemmerk. Afmeting: 13 - 20 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein met craquelé glazuur. 1x Dekselpot, mangaan, floraal decor. 1x Kantonese lampenvoet met brons, figuren/kostbaarheden decor. Afmeting: 26 - 27 cm. In goede staat.
Rik Jager, 1956. 1933 - . Almelo. Abstracte compositie. Olieverf op hardboard. Afmeting: H 101 x B 72 cm. In goede staat.
Zilveren slatang, 833/000, met een fraai gepointilleerd decor en een gegraveerde knop. MT.: J.M. van Kempen, Voorschoten, jl.:v:1880. Totaal ca 178 gram. 29x11cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen dekselvaas met floraal/piedestal decor. Gerestaureerd. Afmeting: H 28 cm. In redelijke staat.
Kristallen lepelvaasje met zilveren rand met parelbewerking, gevuld met 11 zilveren borrellepeltjes met puntbak, een deels getorste steel met parelrand. 10 cm. ca 73 gram. 833/000. In zeer goede staat
Twee delen kristal met zilver, 833/000, een tazza met omgeslagen rand geplaatst op een ronde zilveren voet. ø13x23cm. En een ronde kristallen schaal met omgeslagen rand en een zilveren gecontourneerde...