Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari kop + schotels.Floraal/goud decor. Eén kopje haarlijn. Eén kopje chips. Twee kopjes goed. Eén schotel haarlijn. Drie schotels goed. Afmeting: 4,5 - Ø 10 cm. ...
19e Eeuwse Hollandse dubbelgebogen mahoniehouten barok commode met klauwpoten. Afmeting: 85 x 100 x 54 cm. In goede staat.
17e Eeuws Chinees porseleinen Wanli bord met tuin decor. Dubbele blauwe bodemring. Afmeting: Ø 21,2 cm. In redelijk/goede staat.
Kristallen inktpot met zilveren kraag en dop, 833/000, rond geslepen model en geplaatst op een marmeren schaal. 22x13cm. Klein gaatje in de dop, verder in goede staat
Astrid Engels. 1941 - . Nr. 249/275. Drie hoofden. Lithografie op papier. Afmeting: H 57 x B 78 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands dubbel gebogen barok secretaire van mahoniehout. Met messing beslag, klauwpoten en mooi binnenleven. Twee-delig. Afmeting: 117 x 120 x 59 cm. In goede staat.
Twee oude armleunstoelen. Barok-stijl. Stijlmeubel. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 87 x 60 x 55 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal/vlinder decor. Minimale randschilfers. Afmeting: Ø 22,8 cm. In goede staat.
Elegante geelgouden slavenband, 585/000, versierd met floraal decor aan de bovenzijde met een witgouden element met greinen en versierd met een briljant geslepen diamant, ca 0,03 ct. De armband is voo...
Bijzondere choker met oorhangers, 585/000, venetiaans collier met daaraan een handgemaakt element uit roze en geelgoud in floraal decor met een trosje met geslepen bolletjes. 42 cm. En daarbij een paa...
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Divers. Queng Lung + Familie Rose. Eén Familie Rose bord haarlijn. Eén Familie Rose bord chip. En één groot bord heeft chips (Queng Lung). Afmeting: Ø 19,5 ...
Sierlijke geelgouden broche, 750/000, met diamant en saffier. Broche in de vorm van zeehond pavé bezet met briljant geslepen diamanten en als ballon een rond cabouchon geslepen blauw saffier, ø 5,5mm....
Twee 18e eeuwse Hollandse gravures. 1x De overste Maarten Schenk voor Nieuwmegen in 't jaar 1589, W. v/d Meer sculp. (twee vouwen). 1x Belegering van het slot Hagestein door Graave Willem den VI. Grav...
Onduidelijk. 19e Eeuw. Bosgezicht. In ovale vergulde lijst. Olieverf op linnen. Craquelé. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek schrijfbureau met rolluik. Eikenhout. Circa 1920. Slot mist. Afmeting: 128 x 135 x 83 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Jugendstil wandkast met koperen beslag. Circa 1900. Afmeting: 65 x 51 x 26 cm. In goede staat.
Geelgouden collier, 585/000, 3 rijen pantera schakel voorzien van een bakslot met veiligheid. Breedte 3,5mm, 42 cm. ca 12 gram. In zeer goede staat.
Geelgouden ring, 750/000, met jade. Grote forse ring met een achtkantige kop en een ovaal cabouchon geslepen jade. Grootte kop 20x16mm. ø 59. Totaal ca 13,5 gram. In goede staat
Geelgouden herenring, 585/000, met zirconia's. Ring met een flexibele band voorzien van schakels. De ring heeft een vierkante kop bezet met 25 kleine zirconia's en daaromheen een geslepen rand. Groott...
18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kom met rondom musicerende figuren decor + zes tekens bodemmerk. Kom is in de 19e eeuw gekramd. Afmeting: H 9 x Ø 18 cm. In redelijk/goede staat.
Grote trompet-vormige Chinees porseleinen vaas met krekel/vlinder decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 40,5 cm. In goede staat.
Oud Perzisch kleed met figuren decor. Beige/aardetinten. Kirman. Afmeting: 207 x 140 cm. In goede staat.
Groot oud Perzisch kleed. Bont, floraal decor. Afmeting: 167 x 205 cm. In goede staat.
Arrah Lee Gaul. 1883 - 1980. Amerikaanse School. Portret van jonge Amerikaan. Olieverf op linnen. Met bladgouden lijst (beschadigd). Afmeting: H 75 x B 62 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. Kip. Pastel op papier. Afmeting: H 28 x B 19 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met geritste gouden tekst + merktekens. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.
Trümper. Tweede helft 20e eeuw. Portret oude dame, naar oude meester. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schaal met draak + rondom floraal decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 5,7 x Ø 19 cm. In goede staat.
Handgeknoopt Perzisch kleed met diverse kleuren, onder andere rood, blauw. Afmeting: 245 x 140 cm. In goede staat.
Antiek Chinees geborduurd kleed van zijde. Met zeemonster/figuren/feniks/vleermuis/Quan Yin decor. 19e Eeuw of ouder. Beschadigd. Afmeting: H 58 x B 37 cm. In redelijke staat.
Lot met 2 geelgouden broches, 1 broche met takdecor, 585/000,48x11mm., en een ovale broche uit 2 delen waarvan 1 deel gematteerd en een deel glimmend met biedermeier bewerkte rand. In het midden voorz...
Antiek Frans bronzen figuur. Naakte vrouw met luit en putti. Door A. de Ranieri. Aristide de Ranieri. 1865 - 1929. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.
Oude/antieke? Chinese bronzen danseres. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Zenith hanghorloge uit witmetaal met een goudkleurige wijzerplaat. Mechanisch en werkend. ø 33 mm. In goede staat
Zeldzame 19e eeuwse Venetiaanse piedestal met klauwpoten, vergulding + originele polychromie. Afmeting: 110 x 36 x 36 cm. In goede originele staat.
Antieke Duitse Leitz Wetzlar microscoop met bruin-glazen apothekersstolp. Circa 1900. Afmeting: 35 - 46 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op zwart marmeren basement. Voluptueuze naakte vrouw. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung schaal met floraal decor. Dikwandige schaal. Afmeting: H 9 x Ø 38 cm. In goede staat.
Koud beschilderde bronzen tijger in Weense stijl. Met bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: 7 x 16 x 5 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinese Kantonese Familie Rose theepot met floraal/vlinder/vogel decor. Circa 1930. Afmeting: 17 x 14 x Ø 13,5 cm. In goede staat.
Twee antieke apparaten. 1x Dictaphone model 12 + 1x Comptometer USA Felt & Tarrant Chicago. Functies niet getest. Afmeting: 26 x 38 x 17 cm / 15 x 38 x 22 cm. In goede staat.
Witgouden ankercollier en harthanger, 585/000, met saffieren en een singlecut geslepen diamant. Grootte hanger 19x13mm, Lengte 45 cm. ca 6,0 gram. In goede staat.
Antieke houtgestoken gepolychromeerde kapstok met gobelin en floraal/figuren decor. 19e Eeuw. Afmeting: 110 x 65 x 18 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met diamanten. Bewerkte ring met een ovale kop, pavé bezet met 13 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,35 ct. De zetkast is gerhodineerd. Breedte kop 14 mm. ca 6,2 gram. ...
19e Eeuwse Chinees porseleinen theepot met figuren in boot/kraanvogel decor. Met bodemmerk. Afmeting: 17 cm.
Vierkante Chinees porseleinen celadon vaas met blauw craquelé glazuur en ribbels. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. Tweede helft 20e eeuw. Jongen met oesterschelp. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Collier van granaat met geelgouden sluiting, 585/000, met granaat. Collier met 3 rijen gefacetteerde granaten, ø 5mm, bevestigd aan een royale ronde sluiting met schelpen en knopjes, voorzien van eind...
Antieke gesigneerde Engelse weegschaal van messing en eiken + enkele gewichten. W & T Avery Trademark. 19e Eeuw. Afmeting: 37 x 30 x 15 cm. In goede staat.
Antiek Frans figuur. Circa 1900. Jongen met mes. Compositie metaal. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
18e Eeuwse handbeschilderde tinnen kraantjeskan. Floraal/figuren decor. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.
Geelgouden broche, 750/000, met bloedkoraal. Ovale opengewerkte broche met geschulpte rand en filigrain versiering. In het midden bezet met een ovale cabouchon bloedkoraal. Met een bolsluiting. Groott...
Bronzen figuur. Deiana met boog, op marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Grote antieke Japanse Satsuma porseleinen lampenvoet met floraal/goud decor. Op hardhouten console. Circa 1920. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen wierookbrander met rondom figuren in tuin decor. Kang Xi stijl. Afmeting: H 7,2 x Ø 9,8 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari trekpotten met floraal en goud decor. Afmeting: Ø 9 - 11 cm. In goede staat.
Antieke messing kraantjeskan met drie kranen. Circa 1800. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse terracotta Madonna. Stukje arm van kindje mist. Afmeting: H 39 cm. In redelijk/goede staat.
Zeven antieke Chinees porseleinen kop en schotels. Divers. Kang Xi, Familie Verte, Chine de commande. Diverse haarlijnen en chips + goed. Afmeting: 7 - 14 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke zware compositie metalen Jugendstil bloempot met dame en faun, in fontein-vorm. Circa 1900. Afmeting: 41 cm. In goede staat.
Kapitale 18e eeuwse Japanse Arita porseleinen vaas met Kilin, tuin/floraal en goud decor. Afmeting: H 60,5 cm. In goede staat.
Twee antieke stickbarometers. Mahonie + beschilderd. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: H 100 - 104 cm. In goede staat.
Zeldzame Hollandse Copier Leerdam vaas in oranje kleur. Pompoenvormige uitvoering. Met bodemmerk. Circa 1928. Eén minimale chip. Afmeting: H 38 x Ø 32 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten Louis Seize-stijl barometer. Door Roselli. Met intarsia + tinnen plaat. 20e Eeuw. Afmeting: 126 cm. In goede staat.
Antiek Hollands karabijn. Grendelgeweer. Beaumont Maastricht. Nr. 1890 561. WO I. Afmeting: L 129 cm. In goede staat.
Messing bureau kanon met notenhout. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 15 x 36 x 15 cm. In goede staat.
Oude Nederlandse kruisboog. Vurenhout, gebeitst. 20e Eeuw. Naar antiek voorbeeld. Afmeting: 90 cm. In goede staat.
Lot met diverse brillen, een vergulde lorgnet versierd met een bewerkte rand en goudkleurige elementen. En een bril met gouden elementen en scharnierende poten. En een parelmoeren steker.
Kapitale Duitse porseleinen Potschappel Dresden pronkvaas. Handbeschilderd + opgewerkt bloem decor. 20e Eeuw. Minimale beschadiging aan bloemen. Afmeting: H 60 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen Familie Verte pijpvaas met draak in zee decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten zadelhouder met leer. Circa 1900. Afmeting: 115 cm. In goede staat.
Antieke Indonesische waaier met hoorn en perkament wayang goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 20 x 24 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse Fayence vazen met bodemmerk. Bloemvaas decor. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Oud Afrikaans etnografisch masker uit Congo. Gemaakt van jutte en stro. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Vier delen fijn gedecoreerd Japans Satsuma porselein. Diverse decors, onder meer figuren/landschap,pagode/floraal. Bodemmerk. Eén deksel theepot chip, verder in goede staat. Afmeting: 10 - 14 cm.
18e Eeuwse Delftse Fayence plaquette met chinoiserie decor. Enkele randrestauraties. Afmeting: H 30 x B 28 cm. In goede staat.
Twee antieke Art Deco boekensteunen met pinguins. Compositie metaal + marmer. Circa 1920. Een restauratie hals pinguin. Afmeting: 19 x 13 x 10 cm. In redelijke staat.
Twee delen Chinees porselein. 1x Bolvaas met draken decor + bodemmerk. 1x Waterschaal met figuur in landschap decor. Afmeting: 10,5 - 14 cm. In goede staat.
Drie oude Dupont Paris vergulde aanstekers. Gebruikssporen. 20e Eeuw. Afmeting: 6 cm. In goede staat.
18e Eeuws Delfts polychrome Doré bord. Gemerkt A.P.K. Chinioserie + goud decor. Afmeting: Ø 22 cm. In goede staat.
Lot bontjassen. Divers. Bestaande uit: Drie jassen, kraag/omslag + hoedendoos. Afmeting: 20 - 90 cm. In goede staat.
Vier antieke Japans porseleinen borden met floraal/landschap decor. Grootste bord beschadigd, rest goed. Afmeting: Ø 19 - Ø 28 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 18e eeuwse Delftse Fayence vazen. Twee vazen met chinoiserie decor, gemerkt van Duyn. Eén vaas met visser in landschap, gemerkt V.B. Enkele chip. Afmeting: 20 - 23 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose stemkom met keizerlijk geel glazuur en kostbaarheden/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 9 x Ø 14,7 cm. In goede staat.
Twee Zuid Afrikaanse schaakspelen. Eén maal Bush + Kangarus. Eén maal Masai + dieren. Kunststof beschilderde figuren + houten schaakbord. Afmeting: 13 x 44 x 44 cm / 12 x 38,5 x 38,5 cm. In goede staa...
Chinees porseleinen vaas met draken decor + bodemmerk. Afmeting: H 13 x Ø 13 cm. In goede staat.
Twee antieke Duitse Meissen porseleinen fruitschalen uit de Knauff-tijd. Met opgewerkt floraal/goud decor. Circa 1900. Enkele chips aan bloemen. Bij één fruitschaal poten gerestaureerd. Afmeting: 14 x...
Antiek drie-delig Frans Carrara marmeren klokkenstel met vergulde bronzen armaturen en gebruneerde bronzen putti. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 47 - 44 cm. In goe...
Antieke Japanse wierookbrander van brons met cloisonné. Floraal/foo-hond decor. Met bodemmerk. Hengsels missen. Afmeting: H 26,5 x Ø 21 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Japanse bronzen cloisonné vaas met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 36,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse schilderij-klok met Duits landschap, riviergezicht met kasteel en figuren decor. Olieverf op linnen. Craquelé. Achtdaags Frans uurwerk met halfuur-slag op gongspiraal. Gereviseerd. Afmeting...
Zeer grote metalen verchroomde wekker met batterij-functie. 21e Eeuw. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
Groot antiek Oostenrijks bisquit porseleinen figuur. Circa 1900. Dame te paard. Mist iets in haar hand. Onduidelijk gemerkt en genummerd. Enkele chips basement. Afmeting: 56 x 36 x 18 cm. In redelijk/...
Drie delen oud/antiek Chinees emaille. Bestaande uit: 2x Pattipan + 1 trekpot. Lichte beschadigingen. Afmeting: 9 - 13,5 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Franse vergulde messing reiswekker met bel. Circa 1900. Afmeting: 11,5 cm. In zeer goede staat.
Twee delen Chinees porselein. Bestaande uit: Knobbelvaas met blauw glazuur + bodemmerk. En een zalfdoosje met draken decor + bodemmerk. Afmeting: 7 - 18 cm. In goede staat.