Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Tas met zilveren beugel
Resultaat: 50 EUR

Kralentas met zilveren beugel, 833/000, gecontourneerd opengewerkt biedermeier model met een voorstelling met figuren en dieren. De beugel is voorzien van een ketting. MT.:G. van der Ree, Schoonhoven...

Zilveren theekan
Startprijs 450 EUR

Zilveren theekan, 800/000. Rond bol model met getorst lijnendecor en cartouche met bloem en voluten decor. Voorzien van graveerwerk op de tuit. En de kan heeft een deksel en greep met hout. Vermoedeli...

A. Woudstra, Standgezicht
Startprijs 140 EUR

A. Woudstra. 21e Eeuw. Strandgezicht met figuren en strandhut. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 15 cm. In goede staat.

Zilveren petit-four schep
Resultaat: 45 EUR

Zilveren petit four schep, 835/000, voorzien van een opengewerkt blad met een gekrulde steel. Leeuwarden, jl.:i:1943. 11x6,5cm. ca 43 gram. In goede staat.

Zilveren pasteischep
Startprijs 60 EUR

Zilveren pasteischep, 833/000, gecontourneerd model voorzien van een gezaagd blad met floraal decor. De gehele schep is voorzien van floraal graveerwerk. MT.: onduidelijk, vermoedelijk Amsterdam, jl.:...

Zilveren suikerschuit
Resultaat: 100 EUR

Zilveren suikerbak, 835/000, in de vorm van een kolenkit met een bijpassende suikerlepel, bevestigd in de bak. 17x7x13cm. totaal ca 196 gram. Importeursteken: D.Aubert, 's Gravenhage. In zeer goede st...

Antieke Perzische of Chinese lakwerk schaal Ø 35 cm.
Resultaat: 50 EUR

Antieke houten Perzische of Chinese lakwerk schaal. Rood van kleur met fijngeschilderd floraal goud decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 8 x Ø 35 cm. In goede staat.

18e eeuwse Chinese kwispedoor Ø 13,2 cm.
Startprijs 120 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen queng lung kwispedoor met tuin decor. Haarscheur. Afmeting: H 10 x Ø 13,2 cm. In redelijke staat.

C. Cornelisz, Stilleven met Roemer, brood, walnoot etc.
Resultaat: 120 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer, brood, walnoot et cetera. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Hollands wintergezicht
Startprijs 60 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Hollands wintergezicht met knotwilgen en molen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.

Stel antieke Chinese Familie Verte dekselpotten, H 42 cm.
Resultaat: 1.600 EUR

Twee grote antieke Chinees porseleinen Familie Verte dekselpotten met floraal/vogel decor. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.

Thorapointer
Resultaat: 200 EUR

Zilveren thorapointer, 84 zolotniks, versierd met een opgesoldeerde chanoeka, een joods kruis en een thora. Bekroond met een adelaar. 31 cm. ca 55 gram. Iets gedeukt, verder in goede staat.

Antieke Franse klokkendrager, 1900
Startprijs 900 EUR

Antieke Franse klokkendrager met signatuur Auguste Moreau. Kogelklok. Compositie metaal. Circa 1900. Achtdaags uurwerk, halfuur-slag. Eén wijzer mist. Afmeting: 45 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 22,3 cm.
Resultaat: 140 EUR

Chinees porseleinen bord met visser/eenden decor. 18e Eeuw. Afmeting: Ø 22,3 cm. In goede staat.

Rik Jager, Abstracte compositie
Resultaat: 140 EUR

Rik Jager, 1956. 1933 - . Almelo. Abstracte compositie. Olieverf op hardboard. Afmeting: H 101 x B 72 cm. In goede staat.

Drie 18e eeuwse Japanse Kakiemon kop + schotels
Resultaat: 1.400 EUR

Drie 18e eeuwse Japanse kakiemon kop + schotels met floraal/vogel decor. Eén kopje haarlijn + chip. Eén kopje bakfout. Eén kopje goed. Drie schotels goed. Afmeting: 5,5 x Ø 10,8 cm. In redelijk/goede ...

Lot Chinees porselein (4x)
Startprijs 300 EUR

Vier delen 18e eeuws Chinees Kang Xi porselein. Bestaande uit; drie kopjes + één schotel. Floraal decor. Met bodemmerk. Eén kopje minimale haarlijn. Eén schotel chip. Afmeting: 6,8 - Ø 11,3 cm. In red...

Sla couvert
Startprijs 150 EUR

Drie delig slacouvert met zilveren uitgewerkt deel, BWG, versierd met graveerwerk. Voorzien van ebbenhouten greep.22 cm. In goede staat.

Zilveren kan
Startprijs 1.000 EUR

Prachtige zilveren kan op onderschotel, een kleine kan, op ronde voet. Rijkelijk versierd met putti kopjes, gedreven floraal decor en voorstellingen met figuren. Het deksel is bekroond met een vogel e...

Twee Chinese censers
Startprijs 225 EUR

Twee Chinese bronzen censers. 1x met draken en oren, ongemerkt. 1x met draak + bodemmerk. Afmeting: 13 - 20 cm. In goede staat.

41
Startprijs 180 EUR

Twee delen Chinees porselein met craquelé glazuur. 1x Dekselpot, mangaan, floraal decor. 1x Kantonese lampenvoet met brons, figuren/kostbaarheden decor. Afmeting: 26 - 27 cm. In goede staat.

18e Eeuwse eiken kist
Resultaat: 200 EUR

18e Eeuwse eikenhouten kist met smeedijzeren deksel en beslag. Afmeting: 50 x 46 x 48 cm. In goede staat.

Mahonie bonheur met spiegels
Resultaat: 400 EUR

19e Eeuws mahoniehouten spiegel-bonheur met snijwerkkroon + tollen. Afmeting: 202 x 110 x 52 cm. In goede staat.

18e Eeuws Chinees Familie Rose bord Ø 22,3 cm.
Resultaat: 1.200 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met geisha/zotje in tuin + goud decor. Twee chips. Afmeting: Ø 22,3 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese dekselvaas, H 28 cm.
Resultaat: 375 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen dekselvaas met floraal/piedestal decor. Gerestaureerd. Afmeting: H 28 cm. In redelijke staat.

Lot zilverwerk (3x), divers
Startprijs 100 EUR

Lot kristal met zilver, 833/000, met een specerijensetje met 3 kristallen bakjes, 15x15x14cm, een kristallen bonbonschaal, rond met geschulpte rand en voorzine van een zilveren beugel, ø16x16cm, diver...

2 Zilveren brandewijnkommen
Startprijs 200 EUR

Twee zilveren brandewijnkommen, 835/000, een klein en een groot rond model geplaatst op een gecontourneerde ronde voet met horizontaal geplaatste grepen met putti. MT.: Zaanlandse zilversmederij, Zaa...

Twee decoratieve ganzen (tafelstuk)
Startprijs 300 EUR

Twee grote decoratieve messing en plated ganzen (tafelstuk). Vleugels zijn opklapbaar, met plantenhouder en glazen ogen. 20e Eeuw. Afmeting: 25 X 25 X 9 cm. In goede staat.

Chinese snuffbottle, H 7,5 cm.
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose snuffbottle met geel glazuur, landschap/tekst en goud decor. Afmeting: H 7,5 cm. In goede staat.

Chinees Familie Verte bord Ø 23 cm.
Resultaat: 700 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte bord met geisha/vogel decor + verso krekel decor. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.

W. Hardja, Indonesische schone aan het eenden voren
Resultaat: 100 EUR

W. Hardja. 1945 -. Indonesische School. Indonesische schone aan het eenden voeren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 60 cm. In goede staat.

Clara de Jong, Chique dame met tas
Resultaat: 120 EUR

Clara de Jong. 1928 - 2005. Chique dame met tas. Aquarel op papier. Afmeting: H 50 x B 31 cm. In goede staat.

Jan Kelderman, Botters op Zuiderzee
Startprijs 75 EUR

Jan Kelderman. 1914 - 1990. Botters op de Zuiderzee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

Chinese hocker
Resultaat: 100 EUR

Chinese hardhouten gestoken hocker met geschulpt blad + marmeren blad. Afmeting: 47 x Ø 46 cm. In goede staat.

18e Eeuwse eiken kabinetkast
Resultaat: 450 EUR

Prachtig 18e eeuws Hollands eikenhouten Louis Seize kabinet met messing beslag, halve zuilen en kapitellen. Circa 1780. Uitneembaar. Mooie patina. Afmeting: 245 x 195 x 60 cm. In zeer goede staat.

Ongesigneerd, Dame op bank in bos
Resultaat: 80 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Dame op bank in bos. Olieverf op karton. Afmeting: H 21 x B 14 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Abstract
Startprijs 200 EUR

Anton Heyboer. 1924 - 2005. Abstracte compositie. Plakkaatverf op papier. Afmeting: H 78 x B 106 cm. In goede staat.

Twee 18e - 19e eeuwse Chinese kommen Ø 15 - 18 cm.
Resultaat: 300 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kommen. Eén kom met rondom figuren decor + vier tekens bodemmerk, haarlijn + chip. Eén kom met jagers te paard decor + vier tekens bodemmerk en dubbele bodem...

Zilveren slatang
Resultaat: 160 EUR

Zilveren slatang, 833/000, met een fraai gepointilleerd decor en een gegraveerde knop. MT.: J.M. van Kempen, Voorschoten, jl.:v:1880. Totaal ca 178 gram. 29x11cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 22,8 cm.
Resultaat: 3.250 EUR

Grote Chinees porseleinen kom met granaatappel/perziken/druiven decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7,5 x Ø 22,8 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese Familie Rose vleesschaal 29 x 21 cm.
Resultaat: 1.100 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen vleesschaal met Familie Rose mandarijn/figuren in tuin decor. Afmeting: 29 x 21 cm. In goede staat.

Hollandse commode, 1770
Startprijs 300 EUR

Hollandse mahoniehouten Louis Quinze commode met origineel beslag en sloten. Lichte fineerschade. Circa 1770. Afmeting: 77 x 50 x 82 cm. In redelijk/goede staat.

Duitse hangspinde
Startprijs 250 EUR

Grote 18e - 19e eeuwse Duitse hangspinde van eikenhout, met snijwerk en smeedijzeren beslag. Afmeting: 97 x 90 x 37 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Spetterkip
Resultaat: 180 EUR

Anton Heyboer. 1924 - 2005. Spetterkip. Plakaatverf op papier. Afmeting: H 40 x B 36 cm. In goede staat.

Lepelvaas met zilveren lepeltjes
Resultaat: 30 EUR

Kristallen lepelvaasje met zilveren rand met parelbewerking, gevuld met 11 zilveren borrellepeltjes met puntbak, een deels getorste steel met parelrand. 10 cm. ca 73 gram. 833/000. In zeer goede staat

2 Delen kristal met zilverwerk
Startprijs 100 EUR

Twee delen kristal met zilver, 833/000, een tazza met omgeslagen rand geplaatst op een ronde zilveren voet. ø13x23cm. En een ronde kristallen schaal met omgeslagen rand en een zilveren gecontourneerde...

Twee antieke Chinese vazen, H 30,2 cm.
Startprijs 400 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen Kantonese vazen, cilindrisch, met geisha decor + bodemmerk. Afmeting: H 30,2 cm. In goede staat.

Antieke Franse naaitafel
Resultaat: 200 EUR

Antieke Franse naaitafel met diverse houtsoorten + florale intarsia. Met klepblad, lade en messing verguld beslag. Afmeting: 70 x 55 x 39 cm. In goede staat.

Gestoken armleunstoel
Resultaat: 180 EUR

19e Eeuws mahoniehouten gestoken armleunstoel met rode stoffering. Afmeting: 115 x 85 x 65 cm. In zeer goede staat.

17e - 18e Eeuwse eiken kist
Startprijs 100 EUR

17e - 18e Eeuwse Duitse eikenhouten kist met snijwerk. Slot mist + deels snijwerk. Afmeting: 57 x 103 x 52 cm. In redelijke staat.

Antieke kersenhouten stoel, 1830
Startprijs 80 EUR

Antieke Duitse kersenhouten stoel. Circa 1830. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 88 x 46 x 50 cm. In goede staat.

Set 18e eeuws Chinees porselein
Resultaat: 110 EUR

Set 18e eeuws Chinees porseleinen Queng Lung kop en schotels met landschap/pagode decor. Bestaande uit: Drie kopjes + twee schotels. Eén kopje haarlijn, één kopje goed, één kopje chips. Beide schotels...

Chinese kom Ø 12 cm.
Resultaat: 450 EUR

Chinees porseleinen kom met floraal decor + vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 5 x Ø 12 cm. In goede staat.

Peter, Fruitstilleven
Startprijs 70 EUR

Peter. 21e Eeuw. Fruitstilleven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

J. Michael, Parijs stadsgezicht
Startprijs 80 EUR

J. Michael. 21e Eeuw. Parijs stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

17e Eeuwse Duitse geldkist
Resultaat: 350 EUR

Zeldzame 17e eeuwse ijzeren miniatuur geldkist. Duitsland. Renaissance. Met Türmschloss + vergrendeling. Mechaniek incompleet. Deel ijzeren banden mist. Bodem gesoldeerd. Afmeting: 9 x 19 x 10 cm. In ...

Wortelnoten kastje, 1920
Startprijs 250 EUR

Wortelnoten handgepolitoerd kastje met volle zuilen. Circa 1920. Empire-stijl. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 71 x 44 x 35 cm. In goede staat.

Hollandse penantkast, 1850
Startprijs 250 EUR

Antieke Hollandse mahoniehouten penantkast. Recentelijk professioneel gerestaureerd + handgepolitoerd. Afmeting: 94 x 97 x 45 cm. In zeer goede staat.

Zilveren lodereindoos
Startprijs 60 EUR

Zilveren lodereindoos, 833/000, vierkant gecontourneerd model voorzien van gedreven elementen en versierd met graveerwerk. 3x3x5,5cm. ca 21 gram. J.H. van der Meulen, Joure, 1902-1925. In goede staat

17e Eeuwse Chinese kylin vaas, H 21 cm.
Startprijs 800 EUR

17e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met kylin in landschap decor. Met craquelé glazuur. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Beschilderde scheepskist
Resultaat: 50 EUR

Oude Hollandse eikenhouten beschilderde scheepskist met ijzeren beslag. 20e Eeuw. Afmeting: 30 x 75 x 38 cm. In goede staat.

Kersenhouten dressoir
Startprijs 250 EUR

Duits kersenhouten dressoir met bandintarsia. Biedermeier-stijl. Gepolitoerd. Circa 1920. Afmeting: 80 x 128 x 53 cm. In goede staat.

Gouden slavenband
Resultaat: 750 EUR

Geelgouden slavenband, 585/000, rechthoekige buis met een holle bewerking aan de bovenzijde. Voorzien van scharnier en bakslot. Breedte 7 mm. ca 18,1 gram. ø 47x56mm. In goede staat

Gouden broche met diamant
Startprijs 1.100 EUR

Geelgouden broche, 585/000, met zilver, 835/000, bezet met diamanten. Broche in de vorm van een maan met zilveren zetkast, bezet met 17 diamanten met een oud (briljant) slijpsel. Voorzien van een dubb...

Antiek Chevrolet Master Hood ornament
Resultaat: 50 EUR

Originele chrome Hood ornament Chevrolet Master De Lux 1936. Lichte oxidatie. Afmeting: 20 x 7 x 2,5 cm. In goede staat.

Antiek beschilderd houten ei onder stolp, 1900
Startprijs 80 EUR

Antiek beschilderd houten ei met religieuze voorstelling, geplaatst onder antiek glazen stolp. Circa 1900. Afmeting: 23 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 42 cm.
Startprijs 200 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vaas met vogels op bloesemtak + tekst decor. Eén chip. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.

Chinese kom van jade Ø 12,8 cm.
Startprijs 280 EUR

Oude Chinese kom van jade. Groen gevlekt. Afmeting: H 5,5 x Ø 12,8 cm. In goede staat.

Grote Franse empire kandelaar, H 57 cm.
Startprijs 900 EUR

Grote vuurvergulde Franse bronzen empire kaarskandelaar met Griekse man met scepter. Circa 1810. Eén arm gesoldeerd. Verder in goede ongereinigde staat. In redelijke staat. Afmeting: H 57 cm.

Vier Chinese borden Ø 23 - 24 cm.
Startprijs 350 EUR

Vier Chinees porseleinen borden. 1x Schotten decor, haarlijn. 1x Familie Rose/floraal decor, chips. 1x Kang Xi/floraal decor, haarlijn. 1x Familie Rose/floraal decor, chip. Afmeting: Ø 23 - 24 cm. In ...

Hollandse boeren-glasvitrine
Resultaat: 650 EUR

19e Eeuwse Hollandse eikenhouten boeren-glasvitrine met vier deuren. Twee deuren in lade vormgeving + zijdeuren. Uitneembaar. Afmeting: 203 x 190 x 45 cm. In goede staat.

Antieke commode, 1820
Resultaat: 225 EUR

Antieke Hollandse eikenhouten empire commode met origineel ringbeslag en volle zuilen. Circa 1820. Afmeting: 91 x 101 x 50 cm. In goede staat.

Antieke tafel, 1880
Startprijs 100 EUR

Antieke Duitse notenhouten gründerzeit tafel. Octagonaal. Circa 1880. Oudere wormbeval. Afmeting: 72 x 88 x 88 cm. In redelijke staat.

Secretaire met glasopzet
Startprijs 275 EUR

Duitse vroeg biedermeier secretaire van eikenhout, met glasopzet. Twee-delig. Circa 1820. Afmeting: 105 x 54 x 215 cm. In zeer goede staat.

Lot diverse munten
Resultaat: 300 EUR

Lot diversen. China. Muntgeld + kralen. 20e Eeuw. Afmeting: 4 - 5 cm. In goede staat.

Vijf Chinese munten/penningen
Startprijs 60 EUR

Twee koperen Chinese muntstukken + drie porseleinen penningen. Afmeting: Ø 1,5 - 5 cm. In goede staat.

Gouden herenring met wapen
Startprijs 650 EUR

Geelgouden herenring, 585/000, met blauwlagensteen met wapen. Ring met een rechthoekig/ ovale kop met blauwlagensteen voorzien van een wapen. Breedte kop 18 mm. ø65. ca 10,8 gram. In goede staat

Lot antieke tinnen voorwerpen
Resultaat: 60 EUR

Lot antiek tin. 19e Eeuw of ouder. Onder andere; Maten, olielamp, klepkan, brandewijnkom et cetera. Afmeting: 11 - 27 cm. In redelijk/goede staat.

Tinnen schaal
Startprijs 70 EUR

Urania tinnen Maastricht schaal. Jugendstil. Circa 1900 - 1910. Ontwerp Friedrich Adler (1878 - 1942) of Hans Peter (1856 - 1945). Rozenbottel decor. Afmeting: 8 x 30 x 24,5 cm. In goede staat.

Gitten collier met diamant hanger
Resultaat: 180 EUR

Collier van gitten voorzien van een geelgouden slot en hanger, 585/000, en diamant. Collier van ovaal gefacetteerde gitten, ø 10 mm, bevestigd aan een geelgouden bolsluiting, ø 10 mm. In het midden va...

Gouden rouw-sieraad met parels
Startprijs 650 EUR

Grote medaillon uit onyx met goud en zilver, 585/000. Een ovaal medaillon met daarop een bloemenapplique met goud en zilver en volledig bezet met kleine zaadpareltjes. De hanger heeft een gouden hange...

Chinese vaas, H 28 cm.
Resultaat: 9.000 EUR

Chinees porseleinen vaas met lichtblauw glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Lot sieraden, divers
Resultaat: 30 EUR

Lot zilveren sieraden met een dubbeltjes armband, uit 1948, 3 broches met filigrain en knopjes en een hanger met knopjes. In redelijk goede staat. Bruto totaal 63,6 gram. Diverse gehaltes

Chinees Familie Rose bord Ø 22,3 cm.
Startprijs 400 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose bord met figuren/vruchten decor. Emaille beschildering. Afmeting: Ø 22,3 cm. In goede staat.

Vijf 18e eeuwse Chinese borden Ø 23 cm.
Resultaat: 300 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Floraal decor. Vier borden enkele chip. Eén bord haarlijn + chips. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

Gouden armband
Resultaat: 190 EUR

Gouden armband, 585/000, bicolour met geel en witgouden schakels. Breuk in schakel. Eindoog doorgesleten. ca 6,9 gram. In redelijke staat.

Gouden gourmet collier
Resultaat: 415 EUR

Geelgouden collier, 585/000, met gourmetschakels. Breedte 2,7 mm. Verschuifbaar in lengte. maximaal 63 cm. ca 16,6 gram. In goede staat

Perzische loper, 530 x 99 cm.
Resultaat: 400 EUR

Zeer lange oude Perzische loper met floraal decor. Behoeft reiniging. Afmeting: 530 x 99 cm. In goede staat.

3x Perzische kleden
Resultaat: 60 EUR

Drie oude diverse Perzische lopers/kleden. 20e Eeuw. Afmeting: 140 - 160 cm. In goede staat.

Vier bijbels
Startprijs 100 EUR

Lot met 4 kerkelijke boeken, waarvan 3 bijbels met zilveren sloten, 833/000, en een psalmenboek met geelmetalen sloten. In redelijk goede staat.

Taschen Atlas Major (in houder)
Startprijs 80 EUR

Taschen Atlas Major. Nadruk uit 1665. In houder. Met diverse kleurplaten. Gelimiteerde uitgave. Afmeting: 40 x 27 x 6 cm. In goede staat.

Lot 18e eeuwse Chinese borden Ø 23 - 25 cm.
Resultaat: 800 EUR

Zeven diverse 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Floraal/landschap decor. Eén bord gaaf. Enkele borden minimale chip. Enkele borden haarlijn en/of chip. Afmeting: Ø 23 - 25 cm. In matig/redelijk/g...

Zes antieke Japanse borden Ø 21,7 cm.
Resultaat: 450 EUR

Zes antieke Japans porseleinen borden met paradijsvogel/floraal decor. 19e Eeuw of ouder. Twee borden goed. Eén bord restauratie chip. Twee borden haarlijn. Eén bord gekramd. Afmeting: Ø 21,7 cm. In r...

Chinese penselenpot, H 12 cm.
Startprijs 200 EUR

Kleine Chinees porseleinen penselenpot met hoornblazer/hert/vleermuis decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 12 cm. In goede staat.

Twee Chinese bloempotten Ø 40 cm.
Startprijs 3.000 EUR

Twee grote Chinees porseleinen blauw/witte bloempotten met paradijsvogels/tuin decor. Afmeting: H 30 x Ø 40 cm. In goede staat.

Twee oude Perzisch kleden
Resultaat: 60 EUR

Twee oude Perzische kleden. 20e Eeuw. 1x Floraal + dieren. 1x Chaja Choray. Afmeting: 118 x 88 cm. + 127 x 85 cm. In goede staat.