Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Twee zeldzame pop art poppen, H 182 - 190 cm. 2031
Twee zeldzame pop art poppen, H 182 - 190 cm.
Startprijs 3.250 EUR
Houder met 12 Murano roerstokjes 5522
Houder met 12 Murano roerstokjes
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Kapitale Potschappel pronkvaas, H 60 cm. 6011
Kapitale Potschappel pronkvaas, H 60 cm.

Resultaat:

600 EUR

Stel 18e eeuwse Delftse vazen, H 27 cm. 6028
Stel 18e eeuwse Delftse vazen, H 27 cm.
Startprijs 200 EUR
Verkocht
18e Eeuwse Delftse plaquette 6045
18e Eeuwse Delftse plaquette

Resultaat:

950 EUR

18e Eeuws Delfts bord Ø 22 cm. 6062
18e Eeuws Delfts bord Ø 22 cm.
Startprijs 200 EUR
Drie 18e Eeuwse Delftse vazen, H 20 - 23 cm. 6079
Drie 18e Eeuwse Delftse vazen, H 20 - 23 cm.
Startprijs 150 EUR
Twee antieke Meissen fruitschalen, 1900 6096
Twee antieke Meissen fruitschalen, 1900
Startprijs 850 EUR
Italiaanse piëtra dura 2048
Italiaanse piëtra dura
Startprijs 250 EUR
Vier 18e eeuwse Chinese borden Ø 23,5 cm. 7130
Vier 18e eeuwse Chinese borden Ø 23,5 cm.
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Antiek reis-schrijf kabinet, 1900 2065
Antiek reis-schrijf kabinet, 1900

Resultaat:

90 EUR

Zes antieke Keltische bijlen 2082
Zes antieke Keltische bijlen
Startprijs 1.000 EUR
Antiek bisquit figuur 6113
Antiek bisquit figuur
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Lot 18e eeuws Chinees porselein (5x) 7147
Lot 18e eeuws Chinees porselein (5x)

Resultaat:

80 EUR

Vier antieke tinnen lepels 2099
Vier antieke tinnen lepels
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Jardiniere 6130
Jardiniere

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Grote Kang Xi schotel Ø 35 cm. 7164
Grote Kang Xi schotel Ø 35 cm.

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Antieke messing tafellamp, H 64 cm. 2116
Antieke messing tafellamp, H 64 cm.

Resultaat:

70 EUR

Antieke Italiaanse schaal Ø 30 cm. 6147
Antieke Italiaanse schaal Ø 30 cm.
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Chinese schaal + lepel 7181
Chinese schaal + lepel

Resultaat:

425 EUR

Oude koperen biertap 2133
Oude koperen biertap
Startprijs 80 EUR
Drie Franse borden Ø 19,5 cm. 6164
Drie Franse borden Ø 19,5 cm.
Startprijs 40 EUR
Lot diverse voorraadblikken 2150
Lot diverse voorraadblikken
Startprijs 120 EUR
Twee grote borden Ø 36 cm. 6181
Twee grote borden Ø 36 cm.
Startprijs 100 EUR
Verkocht
9x Fürstenberg wandborden Ø 19,5 cm. 6198
9x Fürstenberg wandborden Ø 19,5 cm.

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Lot antieke wandtegels 6211
Lot antieke wandtegels

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Lot Chinees porselein (2x) 7198
Lot Chinees porselein (2x)

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Antieke lakzegel in houder Ø 10 cm. 2167
Antieke lakzegel in houder Ø 10 cm.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Twee 18e Eeuwse Chinese Kang Xi kommen Ø 19,5 - 22,5 cm. 7215
Twee 18e Eeuwse Chinese Kang Xi kommen Ø 19,5 - 22,5 cm.

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Lot diverse brillen 2184
Lot diverse brillen

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Vijf 18e eeuwse Chinese borden Ø 22 - 23 cm. 7228
Vijf 18e eeuwse Chinese borden Ø 22 - 23 cm.

Resultaat:

275 EUR

Antieke zadelhouder, 1900 2197
Antieke zadelhouder, 1900
Startprijs 50 EUR
Antieke Indonesische waaier 2201
Antieke Indonesische waaier
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Lot antiek Chinees porselein (7x) 7245
Lot antiek Chinees porselein (7x)

Resultaat:

600 EUR

Afrikaans etnografisch masker 2214
Afrikaans etnografisch masker
Startprijs 130 EUR
Verkocht
Chinese penselenlegger 7262
Chinese penselenlegger

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Twee Franse marmeren boekensteunen 2231
Twee Franse marmeren boekensteunen

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Drie oude Dupont Paris aanstekers 2248
Drie oude Dupont Paris aanstekers

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Twee antieke Chinese figuren 7279
Twee antieke Chinese figuren

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Lot bontjassen etc. (5x) 2265
Lot bontjassen etc. (5x)

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Twee delen Chinees rood-lakwerk 7296
Twee delen Chinees rood-lakwerk

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Oosterse bronzen Shiva, H 40 cm. 7313
Oosterse bronzen Shiva, H 40 cm.

Resultaat:

275 EUR

Chinese dekselvaas, H 34 cm. 7330
Chinese dekselvaas, H 34 cm.
Startprijs 800 EUR
Verkocht
2x Zuid Afrika schaakspelen 3006
2x Zuid Afrika schaakspelen

Resultaat:

40 EUR

Chinese vaas H 13 cm x Ø 13,5 cm. 7347
Chinese vaas H 13 cm x Ø 13,5 cm.
Startprijs 350 EUR
Antiek Frans klokkenstel, 1870 3502
Antiek Frans klokkenstel, 1870
Startprijs 1.200 EUR
Verkocht
Schilderij-klok 3519
Schilderij-klok

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Drie Chinese beelden 7364
Drie Chinese beelden

Resultaat:

80 EUR

Grote wekker 3536
Grote wekker
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Antieke Franse reiswekker, 1900 3553
Antieke Franse reiswekker, 1900

Resultaat:

100 EUR

Zilveren mosterdpot 186
Zilveren mosterdpot
Startprijs 80 EUR
Verkocht
17e Eeuwse Chinese vaas op sokkel 7381
17e Eeuwse Chinese vaas op sokkel

Resultaat:

110 EUR