Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Drie oude dekseldozen
Resultaat: 80 EUR

Drie oude wortelnoten dekseldozen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 13 - 28 cm. In zeer goede staat.

Chinese Familie Rose kom Ø 11,4 cm.
Startprijs 60 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose kom met lijster op bloemtak decor +tekst. Met bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 11,4 cm. In goede staat.

Chinese dekselpot, H 35 x Ø 28 cm.
Resultaat: 550 EUR

Grote Chinees porseleinen dekselpot met karper/steur decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 35 x Ø 28 cm. In goede staat.

Zeldzame 18e eeuwse scheepskist
Startprijs 1.200 EUR

Zeldzame 18e eeuwse hardhouten belijmde scheepskist met smeedijzeren beslag en handgrepen. Afmeting: 28 x 50 x 32 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Hollands huis
Resultaat: 80 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Hollands huis met annotatie 1622 en figuren. Deels bijgeschilderd. Olieverf op linnen. Afmeting: H 51 x B 41 cm. In redelijke staat.

G.A. Baumer, Landschap met korenschoven
Resultaat: 40 EUR

G.A. Baumer. 1949. Landschap met korenschoven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Likeurkelder met inhoud
Startprijs 240 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten likeurkelder met intarsia. Met vier karaffen + drie glazen. Eén chip karaf, verder in goede staat. Afmeting: 22 x 23 x 18 cm.

19e Eeuwse kraantjeskan
Startprijs 90 EUR

19e Eeuwse gegraveerde plated messing kraantjeskan met floraal decor. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.

Twee delen oud/antiek Chinees porselein
Startprijs 80 EUR

Twee delen oud/antiek Chinees porselein. 1x Celadon theekan, floraal/pompoen decor, craquelé glazuur. 1x Abrikoos met okerkleurig glazuur, chip. Afmeting: 13 - 19 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese theebus, H 18,5 cm.
Resultaat: 170 EUR

Chinees porseleinen theebus met lange lijs/zotjes decor. Met dubbele blauwe bodemring. Afmeting: H 18,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 33 cm.
Startprijs 400 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met feniks en floraal decor. Met dubbele blauwe bodemring. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Golfer
Resultaat: 60 EUR

Bronzen figuur. Golfspeler op marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 15 cm. In goede staat.

Zeldzame Venetiaanse piedestal
Resultaat: 1.250 EUR

Zeldzame 19e eeuwse Venetiaanse piedestal met klauwpoten, vergulding + originele polychromie. Afmeting: 110 x 36 x 36 cm. In goede originele staat.

Ongesigneerd, Figuren bij kaarslicht in taveerne
Resultaat: 80 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Figuren bij kaarslicht in taveerne. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 15 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Riviergezicht met visser
Startprijs 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Hollandse School. Circa 1900. Riviergezicht met visser. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 20 cm. In goede staat.

Antiek Frans figuur, 1900
Resultaat: 60 EUR

Antiek Frans figuur. Circa 1900. Jongen met mes. Compositie metaal. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.

Hans Sam, 17e Eeuws figuur met wijnglas
Startprijs 90 EUR

Hans Sam. Duitse School. Circa 1910. 17e Eeuws figuur met wijnglas. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 25 cm. In goede staat.

Keith Haring, Party Mouse
Startprijs 320 EUR

Keith Haring '86. 21e Eeuw. Party Mouse. Lithografie op papier. Afmeting: H 90 x B 90 cm. In goede staat.

Trümper, Portret 17e eeuwse heer
Resultaat: 70 EUR

Trümper. Tweede helft 20e eeuw. Portret 17e eeuwse heer, naar oude meester. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 17 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 20,6 cm.
Resultaat: 350 EUR

Grote Chinees porseleinen kom met draken decor + zes tekens bodemmerk. Twee haarlijnen. Afmeting: H 10 x Ø 20,6 cm. In goede staat.

Grote Chinese vaas
Resultaat: 1.300 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met kylin decor. Chinese fabeldieren. Met bodemmerk. Afmeting: 49 x 41 cm. In goede staat.

Twee antieke Duitse wapens
Resultaat: 160 EUR

Twee antieke Duitse wapens. 1x Sabel lemet Weyersberg Kirschbaum & Cie. Solingen. 1x 17e Eeuwse degen/tapier met bronzen heft. Afmeting: 81 - 89 cm. In goede staat.

7x Millitaire onderscheiding (België)
Startprijs 120 EUR

Lot van zeven antieke Belgische onderscheidingen. WO I tot WO II. Deels geëmailleerd. Afmeting: 9 - 11 cm. In goede staat.

Dubbelloops jachtgeweer, L 131 cm.
Startprijs 200 EUR

Antiek dubbelloops jachtgeweer. Slagmechanisme vastgezet. Deukjes in loop. Afmeting: L 131 cm. In redelijke staat.