Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Henricus, Twee western cowboys 1174
Henricus, Twee western cowboys

Resultaat:

30 EUR

Twee Japanse of Chinese figuren dragers 7316
Twee Japanse of Chinese figuren dragers
Startprijs 250 EUR
J.G. Lempereur, Parijs, meisje 1167
J.G. Lempereur, Parijs, meisje
Startprijs 200 EUR
A. v.d. Pol, Landschap met herder en schapen 1160
A. v.d. Pol, Landschap met herder en schapen
Startprijs 150 EUR
Verkocht
18e Eeuwse Chinese scheerbekken 7309
18e Eeuwse Chinese scheerbekken

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Twee 18e eeuwse Chinese kommen Ø 24 cm. 7302
Twee 18e eeuwse Chinese kommen Ø 24 cm.

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Ton Schulten, Twents coulissen landschap 1124
Ton Schulten, Twents coulissen landschap

Resultaat:

100 EUR

J.J. Hovener, Strandgezicht met figuren 1117
J.J. Hovener, Strandgezicht met figuren
Startprijs 300 EUR
H.J. van Wijngaard, Hollandse platbodems op strand 1110
H.J. van Wijngaard, Hollandse platbodems op strand
Startprijs 500 EUR
Verkocht
H. Schallenberg, Poldergezicht met boerenhuis 1074
H. Schallenberg, Poldergezicht met boerenhuis

Resultaat:

50 EUR

Betsy Dom, Vaas met bloemen 1067
Betsy Dom, Vaas met bloemen
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Vijf gesigneerde Japanse houtsnedes, divers 1060
Vijf gesigneerde Japanse houtsnedes, divers

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Twee Chinese celadon vazen, H 20 - 24 cm. 7266
Twee Chinese celadon vazen, H 20 - 24 cm.

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Chinese penselenpot, Ø 21 cm. 7259
Chinese penselenpot, Ø 21 cm.

Resultaat:

50 EUR

Ikoon Madonna Pieczerko, H 42 x B 32 cm. 1031
Ikoon Madonna Pieczerko, H 42 x B 32 cm.
Startprijs 850 EUR
Verkocht
Antiek Chinese wierookbrander 7252
Antiek Chinese wierookbrander

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
J.M. Ruyten, Hollands gezelschap in koninklijke sloep 1024
J.M. Ruyten, Hollands gezelschap in koninklijke sloep

Resultaat:

1.100 EUR

Ongesigneerd, Schaatsen aantrekken op het ijs 1017
Ongesigneerd, Schaatsen aantrekken op het ijs
Startprijs 650 EUR
Evert Moll, Rotterdamse haven met schepen 1010
Evert Moll, Rotterdamse haven met schepen
Startprijs 700 EUR
Lot Zwiebelmuster porselein 6190
Lot Zwiebelmuster porselein
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Goudsteen collier 842
Goudsteen collier

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Twee antieke tegeltableau's 6183
Twee antieke tegeltableau's

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Lot tedora bedels 18x 835
Lot tedora bedels 18x

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Majolica bloempot op zuil 6176
Majolica bloempot op zuil

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Horloge (zilver/emaille) 828
Horloge (zilver/emaille)

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Lot antieke tegels (44st.) 6169
Lot antieke tegels (44st.)

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Platelen vaas, H 31 cm. 6140
Platelen vaas, H 31 cm.

Resultaat:

80 EUR

Gouden armband met saffier 792
Gouden armband met saffier
Startprijs 500 EUR
Twee Makkumer Tichelaar vazen, H 39 cm. 6133
Twee Makkumer Tichelaar vazen, H 39 cm.
Startprijs 60 EUR
Witgouden parelring met diamant 785
Witgouden parelring met diamant
Startprijs 750 EUR
Verkocht
Twee Franse vaasjes 6126
Twee Franse vaasjes

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Chinese Sung schaal Ø 21 cm. 7216
Chinese Sung schaal Ø 21 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Chinese penselenvaas, 1900 7209
Chinese penselenvaas, 1900

Resultaat:

250 EUR

Geelgouden armband met granaat 778
Geelgouden armband met granaat
Startprijs 750 EUR
Twee 18e eeuwse Chinese borden Ø 23 cm. 7202
Twee 18e eeuwse Chinese borden Ø 23 cm.
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Twee Meissen theekannen 6090
Twee Meissen theekannen

Resultaat:

160 EUR

Lot Makkumer tegels (16 x) 6083
Lot Makkumer tegels (16 x)
Startprijs 150 EUR
Groot antiek tegeltableau door H. Reumers, 46 x 181 cm. 6076
Groot antiek tegeltableau door H. Reumers, 46 x 181 cm.
Startprijs 300 EUR
Zilveren klemarmband 742
Zilveren klemarmband
Startprijs 150 EUR
Collier van zwarte parel & bloedkoraal 734
Collier van zwarte parel & bloedkoraal
Startprijs 80 EUR
Zilveren biesmark collier 727
Zilveren biesmark collier
Startprijs 45 EUR
Chinese Familie Rose tempelhouder 7166
Chinese Familie Rose tempelhouder
Startprijs 5.000 EUR
Chinese penselenvaas, H 11,8 cm. 7159
Chinese penselenvaas, H 11,8 cm.
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Antieke Belgische staande klok, H 223 cm. 3607
Antieke Belgische staande klok, H 223 cm.

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Twee 18e eeuwse Delftse knobbelvazen, H 30-31 cm. 6040
Twee 18e eeuwse Delftse knobbelvazen, H 30-31 cm.

Resultaat:

550 EUR

Twee delen Imari porselein 7152
Twee delen Imari porselein
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Drie helmen 2737
Drie helmen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antiek cubbelloops jachtgeweer, L 118 cm. 2730
Antiek cubbelloops jachtgeweer, L 118 cm.

Resultaat:

120 EUR