Paul Dom. 1914. 1885 - 1978. De schilder Paul Dom schildert stilleven in spiegelbeeld. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 90 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse mahoniehouten penantkast. Recentelijk professioneel gerestaureerd + handgepolitoerd. Afmeting: 94 x 97 x 45 cm. In zeer goede staat.
Antieke Duitse 1-deurs kersenhouten kast. Zogenaamde blender secretaire. Louis Philippe. Circa 1860. Afmeting: 185 x 105 x 52 cm. In zeer goede staat.
Duits kersenhouten dressoir met bandintarsia. Biedermeier-stijl. Gepolitoerd. Circa 1920. Afmeting: 80 x 128 x 53 cm. In goede staat.
Duitse kersenhouten hoekkast. Biedermeier-stijl. Circa 1900. Gepolitoerd. Afmeting: 78 x 75 x 48 cm. In goede staat.
Louis Quinze Franse-stijl vitrinekast met bronzen versiering, glazen schappen en marmeren blad. Ongerestaureerd. 20e Eeuw. Afmeting: 163 x 72 x 42 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse Hollandse wortelnoten vitrinekast (porseleinkast) met bronzen beslag, snijwerk en klauwpoten. Barok-stijl. Afmeting: 240 x 180 x 52 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten penantkast met twee deuren + lade. Circa 1910. Afmeting: 94 x 110 x 46 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse eikenhouten boeren-glasvitrine met vier deuren. Twee deuren in lade vormgeving + zijdeuren. Uitneembaar. Afmeting: 203 x 190 x 45 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse eikenhouten houtgepinde armleunstoel. Barok-stijl. 19e Eeuw. Afmeting: 124 x 64 x 50 cm. In goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten jalouziekast op hoge poten. Louis Seize-stijl. Afmeting: 73 x 52 x 32 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten gründerzeit spiegel met volle zuilen en kroon. Circa 1880. Afmeting: 230 x 85 x 30 cm. In goede staat.
Duitse vroeg biedermeier secretaire van eikenhout, met glasopzet. Twee-delig. Circa 1820. Afmeting: 105 x 54 x 215 cm. In zeer goede staat.
Antieke schrijfpult/leraarpult (lessenaar) van eikenhout. Circa 1920. Afmeting: 123 x 129 x 69 cm. In zeer goede staat.
Italiaanse wandtafel met goudkleurige console met figuren en marmeren blad. Midden 20e eeuw. Afmeting: 83 x 73 x 27 cm. In goede staat.
Wortelnoten gebogen side-board in barok-stijl met origineel beslag. Circa 1930 - 1940. Afmeting: 94 x 200 x 62 cm. In goede staat.
Zeldzaam antiek Perzisch kleed, Afschari. Met figuren/floraal decor. Afmeting: 181 x 160 cm. In goede staat.
Oud Perzisch kleed met figuren decor. Beige/aardetinten. Kirman. Afmeting: 207 x 140 cm. In goede staat.
Oud Perzisch kleed. Kleur: blauw .Floraal decor. Iets sleets. Afmeting: 160 x 103 cm. In redelijke staat.
Drie oude diverse Perzische lopers/kleden. 20e Eeuw. Afmeting: 140 - 160 cm. In goede staat.
Twee handgeknoopte Perzische kleden. Beiden rood van kleur. Afmeting: 190 x 130 cm. + 130 x 110 cm. In goede staat.
Oosters handwerk wandkleed met tijger decor. 20e Eeuw. Afmeting: 137 x 93 cm. In goede staat.
Antiek Frans bronzen figuur. Naakte vrouw met luit en putti. Door A. de Ranieri. Aristide de Ranieri. 1865 - 1929. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.
Groot bronzen negroïde? dames portret. Circa 1930 - 1950. Mooie kwaliteit. Afmeting: 36 x 26 x 24 cm. In goede staat.
Antiek Fries bronzen figuur met degen en boek op onyx basement. Omachs de Gaula. Afmeting: 26 x 31 x 14,5 cm. In goede staat.
Zeer grote gesigneerde bronzen strijdwagen op zwaar marmeren basement. Edmond Hoyois, 1882 - 1981. Afmeting: 43 x 69 x 22 cm. In goede staat.
Twee Afrikaanse bronzen figuren. Man + vrouw. 20e Eeuw. Afmeting: H 14 - 15 cm. In goede staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Divers. Kostbaarheden + tuin decor. Eén bord gaaf, drie borden minimale chip, één bord haarlijn. Afmeting: Ø 22 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kommen. Grote Imari kom met tuin/goud decor, gelijmd. Amsterdams Bont kom met bloemkorf/goud decor, randschade. Afmeting: Ø 15,5 - 20,5 cm. In redelijke staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met floraal decor. Queng Lung. Twee schotels haarlijn + diverse chips. Afmeting: Ø 10 - Ø 12 cm. In redelijke staat.
Grote Chinees porseleinen kom met rondom figuren decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 21,8 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas in baluster-vorm met rood floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schaal met rood/groen glazuur + craquelé. Op drie poten. Afmeting: H 8 x Ø 7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met geritste gouden tekst + merktekens. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen penselenpot met floraal/symbolen decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 21 x Ø 21 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Meiping vaas met rondom figuren in tuin decor. Baluster vormig. Afmeting: H 30,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met jing jang decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. 1x Vaas met floraal/goud decor, chips. 1x Vaas met blauw glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 6 - 8 cm. In redelijk/goede staat.
Zeer gedetailleerde grote Chinees porseleinen Familie Rose knobbelvaas met mille fiori floraal + goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 34,5 cm. In goede staat.
Antiek Chinees bronzen figuur. Circa 1880. Chinese vrouw met houder. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Antieke Chinese wierookbrander van brons met kylin koppen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 16 x 17 x Ø 13 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose vaas met tuin/vogel/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen Familie Rose borden met figuren in tuin/goud decor. Emaille verf. Eén bord goed. Eén bord gelijmd. Afmeting: Ø 22,5 cm. In redelijke staat.
Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas met Familie Rose/haan decor. Deksel gelijmd. Haarscheur vaas. Afmeting: H 80 x Ø 43 cm. In redelijke staat.
Oude/antieke Chinese terracotta knobbelfles met stop + draak. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met blauw-groen glazuur + ribbels. Afmeting: H 16,5 cm. In goede staat.
Vier delen antiek Chinees/Japans porselein. Bestaande uit: 17e Eeuwse grote dikwandige kom, watervogel in landschap decor, gelijmd. Grote Japanse Kakiemon schaal, circa 1700, 19e eeuw gekramd (restaur...
Chinees porseleinen vaas met zotje op karbauw/vleermuis decor + signatuur. Baluster vormig. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Divers. Landschap + tuin decor. Eén bord goed. Eén bord chips. Eén bord haarlijn + chip. Afmeting: Ø 21 - 22 cm. In redelijk/goede staat.
Drie delen oud China. Bestaande uit; Familie Rose gemberpot met paradijsvogel/vlinder decor + bodemmerk. Een Kantonese dekselvaas met krijger decor. En een houtgesneden figuur. Afmeting: 13 - 31 cm. I...
Zes antieke Japans porseleinen borden met paradijsvogel/floraal decor. 19e Eeuw of ouder. Twee borden goed. Eén bord restauratie chip. Twee borden haarlijn. Eén bord gekramd. Afmeting: Ø 21,7 cm. In r...
Antieke Chinese bronzen bel met tekst en houtgestoken houder. 19e Eeuw. Bevestiging losgebroken bij houder. Afmeting: 33 x 31 x 12 cm. Verder in goede staat.
Chinees porseleinen Familie Verte kom met figuren in coulissen decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 16 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met floraal decor. Met sokkel. Afmeting: H 18,5 x Ø 15 cm. In redelijke staat.
Vier delen 19e eeuws Chinees porselein met bodemmerk. Coral Red. Bestaande uit: Penselenvaas met goud decor. Gemberpot met tekst en goud decor. Stapeldoos met goud decor. Dekselpot met goud decor. Afm...
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen kom met floraal/kostbaarheden decor. Vier tekens bodemmerk. Haarlijn + chips. Afmeting: H 7 x Ø 13,7 cm. In redelijke staat.
17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi opengewerkt bord met floraal decor + bodemmerk. Twee chips. Afmeting: Ø 21,2 cm. In redelijk/goede staat.
Zeer grote antieke 18e eeuwse Imari porseleinen dekselpot met vogel/floraal/goud decor. Tempelleeuw op deksel is vervangen door bronzen ananas. Verder in goede staat. Afmeting: H 62 cm.
Twee antieke Japanse Imari porseleinen petroleumlampen met gesatineerde glazen lampenkappen. Geëlektrificeerd. Circa 1900. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.
Twee delen antiek Japans Imari porselein. 1x Vaas met tuin/goud en ribbel decor. 1x Stopfles met bloemvaas decor, hectagonaal. Afmeting: H 19 - 20 cm. In goede staat.
Vier antieke Japanse Imari porseleinen borden met floraal/vogel en goud decor. Met bodemmerk. Eén bord randschade. Afmeting: Ø 25 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Japanse Imari porseleinen pot met floraal/paradijsvogel decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 19,5 x Ø 22 cm. In goede staat.
Antieke Imari porseleinen dekselvaas met floraal/goud decor. Octagonaal. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen vaas met floraal/paradijsvogel en goud decor. Afmeting: H 61 cm. In goede staat.
Antiek Japans Satsuma porseleinen boeddha beeld met goud decor + bodemmerk. Circa 1900. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Veertien antieke Japanse Kutani vazen. Divers. Enkele beschadigingen. Afmeting: H 7 - 12 cm. In redelijk/goede staat.
Zeven antieke Japanse Imari porseleinen kommen. Divers. Eén haarlijn + enkele chips. Afmeting: Ø 12 - 17 cm. In redelijk/goede staat.
Vier antieke Japanse/Chinees porseleinen borden. Circa 1900. Drie keer vogel decor + bodemmerk. Eén keer geisha in tuin decor + bodemmerk. Afmeting: Ø 25 - Ø 26,5 cm. In goede staat.
Chinees klein kamerscherm met Chinees porseleinen plaquettes, berglandschappen/tekst decor. Signatuur. Republiek stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 22 x 50,5 x 1,5 cm. In goede staat.
Vier delen fijn gedecoreerd Japans Satsuma porselein. Diverse decors, onder meer figuren/landschap,pagode/floraal. Bodemmerk. Eén deksel theepot chip, verder in goede staat. Afmeting: 10 - 14 cm.
Vijf antieke Chinees porseleinen borden met geisha in tuin decor. Circa 1900. Twee borden haarlijn. Afmeting: Ø 20,6 cm. In redelijk/goede staat.
Elf antieke Chinese Familie Rose schotels. Floraal/goud decor. Afmeting: Ø 10,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen schenkkan met floraal decor + signatuur bij hals. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Vier delen antieke Chinees porselein. Bestaande uit; 18e Eeuwse Kang Xi kom met floraal decor + bodemmerk. Twee 19e eeuwse kopjes met geisha's in tuin/tekst/goud decor + bodemmerk. 19e Eeuwse dekselko...
Antieke Chinese houtgesneden roodlak + gouden tempelhond. Verso sporen oud wormbeval. Circa 1900. Afmeting: 13 x 24 x 11cm. In goede staat.
17e Eeuws Chinees kraakporseleinen Wanli klapmutskom. Krekel in tuin decor. Met gecontourneerde omranding. Afmeting: Ø 21,2 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte dekselpot met floraal/konijnen decor. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen waterschaal met rood craquelé glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 7,5 x Ø 24,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose kom met floraal decor + voorstellingen van medaillons. Met bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 14,7 cm. In goede staat.
Dertien antieke Japanse schotels. Divers. Onder andere Kakiemon-stijl, beschadigd. Bodemmerken. Vijf schotels, gaaf. Acht schotels, chips/haarlijn of restauratie. Afmeting: Ø 15 - 17 cm. In matig/rede...
Acht Japans porseleinen borden. Divers. Onder andere Kakiemon-stijl, floraal decor. Bodemmerken. Afmeting: Ø 15 - 28 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Japanse bronzen cloisonné vaas met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 36,5 cm. In goede staat.
Twee delen antiek Chinees Familie Rose porselein. 1x Boeddha, gelijmd. 1x bord, floraal/goud decor. Afmeting: 18 - 20 cm. In redelijk/goede staat.
Groot 19e eeuws bronzen figuur. Door Ch. Valton, 1851 - 1918. Titel: Passez au Arge. Hond aan boomstam. Afmeting: 47 x 34 x 18 cm. In goede staat.
19e Eeuws bronzen figuur. Jongen op kussen met kapotte trommel. Afmeting: 9 x 10,5 x 7 cm. In goede staat.
Moderne bronzen sculptuur op marmeren basement. Verso naakte dame. Onduidelijk gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.
Bronzen sculptuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Modigliani. Afmeting: H 25,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse houtgesneden figuren (zachthout). Vleugels missen + hoorn des overvloeds mist. Afmeting: 44 - 45 cm. In redelijke staat.
Twee oude Chinese bronzen tempelleeuwen met halsbanden. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Groot Afrikaans hardhouten gestoken sculptuur met vele Afrikaanse figuren. 20e Eeuw. Afmeting: H 70 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse compositie metalen figuren. Circa 1900. 1x Jongen met meisjeshoed. 1x Vrouw met rank. Afmeting: H 38 - 40 cm. In goede staat.
Gedetailleerd bronzen paardenhoofd op marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Drie delen oud/antiek brons. Twee Oosterse figuren (Nepal?). Eén Europese zuigkan. Afmeting: 9 - 11 cm. In goede staat.
Modern bronzen masker op marmeren basement. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Antiek Frans bronzen figuur. Man met haan en wolf. Door Auguste de Wever. 1836 - 1910. Le conseiller double plaisir de tromper le trompeur. Afmeting: 36,5 cm. In goede staat.
Bronzen vrouwe Justitia met zwaard, op marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 41 cm. In goede staat.