Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Paul Dom, Stilleven in spiegelbeeld
Resultaat: 550 EUR

Paul Dom. 1914. 1885 - 1978. De schilder Paul Dom schildert stilleven in spiegelbeeld. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 90 cm. In goede staat.

Hollandse penantkast, 1850
Startprijs 250 EUR

Antieke Hollandse mahoniehouten penantkast. Recentelijk professioneel gerestaureerd + handgepolitoerd. Afmeting: 94 x 97 x 45 cm. In zeer goede staat.

Antieke Duitse 1-deurs kast, 1860
Resultaat: 350 EUR

Antieke Duitse 1-deurs kersenhouten kast. Zogenaamde blender secretaire. Louis Philippe. Circa 1860. Afmeting: 185 x 105 x 52 cm. In zeer goede staat.

Kersenhouten dressoir
Startprijs 250 EUR

Duits kersenhouten dressoir met bandintarsia. Biedermeier-stijl. Gepolitoerd. Circa 1920. Afmeting: 80 x 128 x 53 cm. In goede staat.

Kersenhouten hoekkast
Resultaat: 200 EUR

Duitse kersenhouten hoekkast. Biedermeier-stijl. Circa 1900. Gepolitoerd. Afmeting: 78 x 75 x 48 cm. In goede staat.

Vitrinekast
Resultaat: 200 EUR

Louis Quinze Franse-stijl vitrinekast met bronzen versiering, glazen schappen en marmeren blad. Ongerestaureerd. 20e Eeuw. Afmeting: 163 x 72 x 42 cm. In redelijke staat.

Wortelnoten vitrinekast
Resultaat: 550 EUR

19e Eeuwse Hollandse wortelnoten vitrinekast (porseleinkast) met bronzen beslag, snijwerk en klauwpoten. Barok-stijl. Afmeting: 240 x 180 x 52 cm. In goede staat.

Hollandse penantkast , 1910
Resultaat: 140 EUR

Hollandse wortelnoten penantkast met twee deuren + lade. Circa 1910. Afmeting: 94 x 110 x 46 cm. In goede staat.

Hollandse boeren-glasvitrine
Resultaat: 650 EUR

19e Eeuwse Hollandse eikenhouten boeren-glasvitrine met vier deuren. Twee deuren in lade vormgeving + zijdeuren. Uitneembaar. Afmeting: 203 x 190 x 45 cm. In goede staat.

Eiken armleunstoel
Startprijs 80 EUR

Antieke Hollandse eikenhouten houtgepinde armleunstoel. Barok-stijl. 19e Eeuw. Afmeting: 124 x 64 x 50 cm. In goede staat.

Eiken jalouziekast
Resultaat: 70 EUR

19e Eeuwse eikenhouten jalouziekast op hoge poten. Louis Seize-stijl. Afmeting: 73 x 52 x 32 cm. In goede staat.

Gründerzeit spiegel, 1880
Resultaat: 200 EUR

Antieke Duitse notenhouten gründerzeit spiegel met volle zuilen en kroon. Circa 1880. Afmeting: 230 x 85 x 30 cm. In goede staat.

Secretaire met glasopzet
Startprijs 275 EUR

Duitse vroeg biedermeier secretaire van eikenhout, met glasopzet. Twee-delig. Circa 1820. Afmeting: 105 x 54 x 215 cm. In zeer goede staat.

Antieke lessenaar, 1920
Startprijs 150 EUR

Antieke schrijfpult/leraarpult (lessenaar) van eikenhout. Circa 1920. Afmeting: 123 x 129 x 69 cm. In zeer goede staat.

Italiaanse wandtafel met marmeren blad
Resultaat: 100 EUR

Italiaanse wandtafel met goudkleurige console met figuren en marmeren blad. Midden 20e eeuw. Afmeting: 83 x 73 x 27 cm. In goede staat.

Gebogen side board
Resultaat: 180 EUR

Wortelnoten gebogen side-board in barok-stijl met origineel beslag. Circa 1930 - 1940. Afmeting: 94 x 200 x 62 cm. In goede staat.

Antiek Perzisch kleed, 181 x 160 cm.
Resultaat: 1.300 EUR

Zeldzaam antiek Perzisch kleed, Afschari. Met figuren/floraal decor. Afmeting: 181 x 160 cm. In goede staat.

Oud Perzisch kleed, 207 x 140 cm.
Resultaat: 950 EUR

Oud Perzisch kleed met figuren decor. Beige/aardetinten. Kirman. Afmeting: 207 x 140 cm. In goede staat.

Oud Perzisch kleed, 160 x 103 cm.
Resultaat: 140 EUR

Oud Perzisch kleed. Kleur: blauw .Floraal decor. Iets sleets. Afmeting: 160 x 103 cm. In redelijke staat.

3x Perzische kleden
Resultaat: 60 EUR

Drie oude diverse Perzische lopers/kleden. 20e Eeuw. Afmeting: 140 - 160 cm. In goede staat.

2x Perzische kleden, 190 x 130 cm. / 130 x 110 cm.
Resultaat: 60 EUR

Twee handgeknoopte Perzische kleden. Beiden rood van kleur. Afmeting: 190 x 130 cm. + 130 x 110 cm. In goede staat.

Oosters wandkleed, 137 x 93 cm.
Resultaat: 50 EUR

Oosters handwerk wandkleed met tijger decor. 20e Eeuw. Afmeting: 137 x 93 cm. In goede staat.

Antiek Frans bronzen figuur, H 51 cm.
Startprijs 950 EUR

Antiek Frans bronzen figuur. Naakte vrouw met luit en putti. Door A. de Ranieri. Aristide de Ranieri. 1865 - 1929. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.

Bronzen damesportret
Startprijs 750 EUR

Groot bronzen negroïde? dames portret. Circa 1930 - 1950. Mooie kwaliteit. Afmeting: 36 x 26 x 24 cm. In goede staat.

Antiek bronzen figuur
Startprijs 190 EUR

Antiek Fries bronzen figuur met degen en boek op onyx basement. Omachs de Gaula. Afmeting: 26 x 31 x 14,5 cm. In goede staat.

Grote bronzen strijdwagen
Startprijs 2.250 EUR

Zeer grote gesigneerde bronzen strijdwagen op zwaar marmeren basement. Edmond Hoyois, 1882 - 1981. Afmeting: 43 x 69 x 22 cm. In goede staat.

Twee Afrikaanse bronzen figuren, H 14 - 15 cm.
Startprijs 70 EUR

Twee Afrikaanse bronzen figuren. Man + vrouw. 20e Eeuw. Afmeting: H 14 - 15 cm. In goede staat.

Vijf 18e eeuwse Chinese borden Ø 22 - 23 cm.
Resultaat: 425 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Divers. Kostbaarheden + tuin decor. Eén bord gaaf, drie borden minimale chip, één bord haarlijn. Afmeting: Ø 22 - 23 cm. In redelijk/goede staat.

Twee 18e Eeuwse Chinese kommen Ø 15,5 -20,5 cm.
Resultaat: 450 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kommen. Grote Imari kom met tuin/goud decor, gelijmd. Amsterdams Bont kom met bloemkorf/goud decor, randschade. Afmeting: Ø 15,5 - 20,5 cm. In redelijke staat.

Vier 18e eeuwse Chinese schotels Ø 10 - Ø 12 cm.
Resultaat: 60 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met floraal decor. Queng Lung. Twee schotels haarlijn + diverse chips. Afmeting: Ø 10 - Ø 12 cm. In redelijke staat.

Grote Chinese kom Ø 21,8 cm.
Startprijs 400 EUR

Grote Chinees porseleinen kom met rondom figuren decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 21,8 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 27 cm.
Startprijs 600 EUR

Chinees porseleinen vaas in baluster-vorm met rood floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

Chinese schaal Ø 7 cm.
Resultaat: 150 EUR

Chinees porseleinen schaal met rood/groen glazuur + craquelé. Op drie poten. Afmeting: H 8 x Ø 7 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas, H 26,5 cm.
Startprijs 200 EUR

Chinees porseleinen celadon vaas met geritste gouden tekst + merktekens. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.

Chinese penselenpot, Ø 21 cm.
Resultaat: 50 EUR

Grote Chinees porseleinen penselenpot met floraal/symbolen decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 21 x Ø 21 cm. In goede staat.

Chinese Meiping vaas, H 30,5 cm.
Resultaat: 425 EUR

Chinees porseleinen Meiping vaas met rondom figuren in tuin decor. Baluster vormig. Afmeting: H 30,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 17 cm.
Startprijs 800 EUR

Chinees porseleinen vaas met jing jang decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.

Twee Chinese vazen, H 6 - 8 cm.
Startprijs 350 EUR

Twee delen Chinees porselein. 1x Vaas met floraal/goud decor, chips. 1x Vaas met blauw glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 6 - 8 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese Familie Rose vaas, H 34,5 cm.
Resultaat: 20.000 EUR

Zeer gedetailleerde grote Chinees porseleinen Familie Rose knobbelvaas met mille fiori floraal + goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 34,5 cm. In goede staat.

Antiek Chinees bronzen figuur, 1880
Startprijs 120 EUR

Antiek Chinees bronzen figuur. Circa 1880. Chinese vrouw met houder. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Antieke Chinese wierookbrander Ø 13 cm.
Startprijs 90 EUR

Antieke Chinese wierookbrander van brons met kylin koppen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 16 x 17 x Ø 13 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose vaas, H 17 cm.
Resultaat: 350 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose vaas met tuin/vogel/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.

Twee Chinese borden Ø 22,5 cm.
Resultaat: 850 EUR

Twee Chinees porseleinen Familie Rose borden met figuren in tuin/goud decor. Emaille verf. Eén bord goed. Eén bord gelijmd. Afmeting: Ø 22,5 cm. In redelijke staat.

Zeer grote 18e eeuwse Chinese vaas, H 80 cm.
Resultaat: 1.500 EUR

Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas met Familie Rose/haan decor. Deksel gelijmd. Haarscheur vaas. Afmeting: H 80 x Ø 43 cm. In redelijke staat.

Chinese knobbelfles met stop
Startprijs 120 EUR

Oude/antieke Chinese terracotta knobbelfles met stop + draak. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas, H 16,5 cm.
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen celadon vaas met blauw-groen glazuur + ribbels. Afmeting: H 16,5 cm. In goede staat.

Vier delen antiek Chinees/Japans porselein
Resultaat: 550 EUR

Vier delen antiek Chinees/Japans porselein. Bestaande uit: 17e Eeuwse grote dikwandige kom, watervogel in landschap decor, gelijmd. Grote Japanse Kakiemon schaal, circa 1700, 19e eeuw gekramd (restaur...

Chinese vaas, H 18 cm.
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen vaas met zotje op karbauw/vleermuis decor + signatuur. Baluster vormig. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.

Drie 18e eeuwse Chinese borden Ø 21 - 22 cm.
Resultaat: 200 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Divers. Landschap + tuin decor. Eén bord goed. Eén bord chips. Eén bord haarlijn + chip. Afmeting: Ø 21 - 22 cm. In redelijk/goede staat.

Drie delen oud China
Resultaat: 140 EUR

Drie delen oud China. Bestaande uit; Familie Rose gemberpot met paradijsvogel/vlinder decor + bodemmerk. Een Kantonese dekselvaas met krijger decor. En een houtgesneden figuur. Afmeting: 13 - 31 cm. I...

Zes antieke Japanse borden Ø 21,7 cm.
Resultaat: 450 EUR

Zes antieke Japans porseleinen borden met paradijsvogel/floraal decor. 19e Eeuw of ouder. Twee borden goed. Eén bord restauratie chip. Twee borden haarlijn. Eén bord gekramd. Afmeting: Ø 21,7 cm. In r...

Antieke Chinese bronzen bel
Startprijs 150 EUR

Antieke Chinese bronzen bel met tekst en houtgestoken houder. 19e Eeuw. Bevestiging losgebroken bij houder. Afmeting: 33 x 31 x 12 cm. Verder in goede staat.

Chinese kom Ø 16 cm.
Resultaat: 80 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte kom met figuren in coulissen decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 16 cm. In goede staat.

17e Eeuwse Chinese vaas op sokkel
Resultaat: 110 EUR

17e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met floraal decor. Met sokkel. Afmeting: H 18,5 x Ø 15 cm. In redelijke staat.

Vier delen Chinees porselein
Startprijs 300 EUR

Vier delen 19e eeuws Chinees porselein met bodemmerk. Coral Red. Bestaande uit: Penselenvaas met goud decor. Gemberpot met tekst en goud decor. Stapeldoos met goud decor. Dekselpot met goud decor. Afm...

18e - 19e Eeuwse Chinese kom Ø 13,7 cm.
Resultaat: 40 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen kom met floraal/kostbaarheden decor. Vier tekens bodemmerk. Haarlijn + chips. Afmeting: H 7 x Ø 13,7 cm. In redelijke staat.

17e - 18e Eeuws Chinees Kang Xi bord Ø 21,2 cm.
Resultaat: 750 EUR

17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi opengewerkt bord met floraal decor + bodemmerk. Twee chips. Afmeting: Ø 21,2 cm. In redelijk/goede staat.

Grote 18e eeuwse Imari dekselpot, H 62 c m.
Resultaat: 1.200 EUR

Zeer grote antieke 18e eeuwse Imari porseleinen dekselpot met vogel/floraal/goud decor. Tempelleeuw op deksel is vervangen door bronzen ananas. Verder in goede staat. Afmeting: H 62 cm.

Twee Japanse Imari petroleumlampen, 1900
Resultaat: 350 EUR

Twee antieke Japanse Imari porseleinen petroleumlampen met gesatineerde glazen lampenkappen. Geëlektrificeerd. Circa 1900. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.

Twee delen antiek Japans Imari porselein
Startprijs 80 EUR

Twee delen antiek Japans Imari porselein. 1x Vaas met tuin/goud en ribbel decor. 1x Stopfles met bloemvaas decor, hectagonaal. Afmeting: H 19 - 20 cm. In goede staat.

Vier antieke Japanse Imari borden Ø 25 cm.
Resultaat: 200 EUR

Vier antieke Japanse Imari porseleinen borden met floraal/vogel en goud decor. Met bodemmerk. Eén bord randschade. Afmeting: Ø 25 cm. In redelijk/goede staat.

Japanse Imari pot Ø 22 cm.
Resultaat: 225 EUR

Grote Japanse Imari porseleinen pot met floraal/paradijsvogel decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 19,5 x Ø 22 cm. In goede staat.

Antieke Imari dekselvaas, H 44 cm.
Resultaat: 350 EUR

Antieke Imari porseleinen dekselvaas met floraal/goud decor. Octagonaal. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.

Grote Japanse Imari vaas, H 61 cm.
Resultaat: 600 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen vaas met floraal/paradijsvogel en goud decor. Afmeting: H 61 cm. In goede staat.

Antiek Japans Satsuma boeddha beeld
Resultaat: 70 EUR

Antiek Japans Satsuma porseleinen boeddha beeld met goud decor + bodemmerk. Circa 1900. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

Lot antieke Japanse Kutani vaasjes (14x)
Resultaat: 100 EUR

Veertien antieke Japanse Kutani vazen. Divers. Enkele beschadigingen. Afmeting: H 7 - 12 cm. In redelijk/goede staat.

Zeven antieke Japanse Imari kommen Ø 12 - 17 cm.
Resultaat: 60 EUR

Zeven antieke Japanse Imari porseleinen kommen. Divers. Eén haarlijn + enkele chips. Afmeting: Ø 12 - 17 cm. In redelijk/goede staat.

Vier antieke Chinese/Japanse borden Ø 25 - Ø 26,5 cm.
Startprijs 60 EUR

Vier antieke Japanse/Chinees porseleinen borden. Circa 1900. Drie keer vogel decor + bodemmerk. Eén keer geisha in tuin decor + bodemmerk. Afmeting: Ø 25 - Ø 26,5 cm. In goede staat.

Chinees kamerscherm (republiek stijl)
Startprijs 500 EUR

Chinees klein kamerscherm met Chinees porseleinen plaquettes, berglandschappen/tekst decor. Signatuur. Republiek stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 22 x 50,5 x 1,5 cm. In goede staat.

Vier delen Japans Satsuma porselein, H 10 - 14 cm.
Resultaat: 600 EUR

Vier delen fijn gedecoreerd Japans Satsuma porselein. Diverse decors, onder meer figuren/landschap,pagode/floraal. Bodemmerk. Eén deksel theepot chip, verder in goede staat. Afmeting: 10 - 14 cm.

Vijf antieke Chinese borden Ø 20,6 cm.
Resultaat: 70 EUR

Vijf antieke Chinees porseleinen borden met geisha in tuin decor. Circa 1900. Twee borden haarlijn. Afmeting: Ø 20,6 cm. In redelijk/goede staat.

Elf antieke Chinese schotels Ø 10,5 cm.
Resultaat: 60 EUR

Elf antieke Chinese Familie Rose schotels. Floraal/goud decor. Afmeting: Ø 10,5 cm. In goede staat.

Chinese schenkkan, H 29 cm.
Resultaat: 250 EUR

Grote Chinees porseleinen schenkkan met floraal decor + signatuur bij hals. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

Vier delen antiek Chinees porselein
Resultaat: 180 EUR

Vier delen antieke Chinees porselein. Bestaande uit; 18e Eeuwse Kang Xi kom met floraal decor + bodemmerk. Twee 19e eeuwse kopjes met geisha's in tuin/tekst/goud decor + bodemmerk. 19e Eeuwse dekselko...

Antieke Chinese tempelhond, 1900
Startprijs 120 EUR

Antieke Chinese houtgesneden roodlak + gouden tempelhond. Verso sporen oud wormbeval. Circa 1900. Afmeting: 13 x 24 x 11cm. In goede staat.

17e Eeuwse Chinese Wanli klapmutskom Ø 21,2 cm.
Resultaat: 650 EUR

17e Eeuws Chinees kraakporseleinen Wanli klapmutskom. Krekel in tuin decor. Met gecontourneerde omranding. Afmeting: Ø 21,2 cm. In goede staat.

Chinese Familie Verte dekselpot
Resultaat: 80 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte dekselpot met floraal/konijnen decor. Afmeting: 33 cm. In goede staat.

Chinese waterschaal Ø 24,5 cm.
Resultaat: 500 EUR

Grote Chinees porseleinen waterschaal met rood craquelé glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 7,5 x Ø 24,5 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose kom Ø 14,7 cm.
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose kom met floraal decor + voorstellingen van medaillons. Met bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 14,7 cm. In goede staat.

Lot Japanse schotels Ø 15 - 17 cm.
Resultaat: 110 EUR

Dertien antieke Japanse schotels. Divers. Onder andere Kakiemon-stijl, beschadigd. Bodemmerken. Vijf schotels, gaaf. Acht schotels, chips/haarlijn of restauratie. Afmeting: Ø 15 - 17 cm. In matig/rede...

Lot Japans porslein (8x)
Resultaat: 500 EUR

Acht Japans porseleinen borden. Divers. Onder andere Kakiemon-stijl, floraal decor. Bodemmerken. Afmeting: Ø 15 - 28 cm. In goede staat.

Japanse cloisonné vaas, H 36,5 cm.
Startprijs 100 EUR

Grote 19e eeuwse Japanse bronzen cloisonné vaas met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 36,5 cm. In goede staat.

Familie Rose boeddha + bord
Startprijs 90 EUR

Twee delen antiek Chinees Familie Rose porselein. 1x Boeddha, gelijmd. 1x bord, floraal/goud decor. Afmeting: 18 - 20 cm. In redelijk/goede staat.

Bronzen figuur, Hond aan boomstam
Resultaat: 350 EUR

Groot 19e eeuws bronzen figuur. Door Ch. Valton, 1851 - 1918. Titel: Passez au Arge. Hond aan boomstam. Afmeting: 47 x 34 x 18 cm. In goede staat.

Bronzen figuren
Resultaat: 120 EUR

19e Eeuws bronzen figuur. Jongen op kussen met kapotte trommel. Afmeting: 9 x 10,5 x 7 cm. In goede staat.

Moderne bronzen sculptuur
Resultaat: 200 EUR

Moderne bronzen sculptuur op marmeren basement. Verso naakte dame. Onduidelijk gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.

Bronzen sculptuur
Resultaat: 425 EUR

Bronzen sculptuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Modigliani. Afmeting: H 25,5 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse zachthout figuren
Startprijs 180 EUR

Twee 18e eeuwse houtgesneden figuren (zachthout). Vleugels missen + hoorn des overvloeds mist. Afmeting: 44 - 45 cm. In redelijke staat.

Twee antieke Chinese poortwachters leeuwen
Startprijs 1.000 EUR

Twee oude Chinese bronzen tempelleeuwen met halsbanden. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.

Afrikaans houten beeld
Startprijs 50 EUR

Groot Afrikaans hardhouten gestoken sculptuur met vele Afrikaanse figuren. 20e Eeuw. Afmeting: H 70 cm. In goede staat.

Twee antieke Franse figuren
Startprijs 80 EUR

Twee antieke Franse compositie metalen figuren. Circa 1900. 1x Jongen met meisjeshoed. 1x Vrouw met rank. Afmeting: H 38 - 40 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Paardenhoofd
Startprijs 135 EUR

Gedetailleerd bronzen paardenhoofd op marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 38 cm. In goede staat.

Drie delen oud/antiek brons
Resultaat: 30 EUR

Drie delen oud/antiek brons. Twee Oosterse figuren (Nepal?). Eén Europese zuigkan. Afmeting: 9 - 11 cm. In goede staat.

Modern bronzen masker, H 33 cm.
Resultaat: 120 EUR

Modern bronzen masker op marmeren basement. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.

Frans bronzen figuur
Resultaat: 1.200 EUR

Antiek Frans bronzen figuur. Man met haan en wolf. Door Auguste de Wever. 1836 - 1910. Le conseiller double plaisir de tromper le trompeur. Afmeting: 36,5 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Vrouwe Justitia
Startprijs 120 EUR

Bronzen vrouwe Justitia met zwaard, op marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 41 cm. In goede staat.