Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Tien porseleinen figuren 6204
Tien porseleinen figuren
Startprijs 40 EUR
Antiek Duits koffie/theeservies, 1900 6205
Antiek Duits koffie/theeservies, 1900
Startprijs 40 EUR
Antiek dienblad van keramiek, 1900 7677
Antiek dienblad van keramiek, 1900
Startprijs 40 EUR
Zilveren strooilepel 220
Zilveren strooilepel
Startprijs 45 EUR
Lot zilver/sieraden 650
Lot zilver/sieraden
Startprijs 45 EUR
Set zilveren sieraden 674
Set zilveren sieraden
Startprijs 45 EUR
Barnsteen collier en oorclips 694
Barnsteen collier en oorclips
Startprijs 45 EUR
Zilveren biesmark collier 727
Zilveren biesmark collier
Startprijs 45 EUR
Zilveren potloot & pen 187
Zilveren potloot & pen
Startprijs 50 EUR
Lot lepels en toilet set 194
Lot lepels en toilet set
Startprijs 50 EUR
Zilveren emaille vlinder 670
Zilveren emaille vlinder
Startprijs 50 EUR
Goud op zilveren collier met barnsteen 693
Goud op zilveren collier met barnsteen
Startprijs 50 EUR
Junghans solarhorloge 712
Junghans solarhorloge
Startprijs 50 EUR
Zilveren hanghorloge met ketting 715
Zilveren hanghorloge met ketting
Startprijs 50 EUR
4 Paar zilveren oorhangers 725
4 Paar zilveren oorhangers
Startprijs 50 EUR
Goud op zilveren oorring met opaal 812
Goud op zilveren oorring met opaal
Startprijs 50 EUR
Monogram H.R., Landschap met koeien 1061
Monogram H.R., Landschap met koeien
Startprijs 50 EUR
Onduidelijk, Figuur met bierpul voor taveerne 1095
Onduidelijk, Figuur met bierpul voor taveerne
Startprijs 50 EUR
Ongesigneerd, Indonesische schone 1103
Ongesigneerd, Indonesische schone
Startprijs 50 EUR
Atelier Keerbergen, The life smoking woman 1185
Atelier Keerbergen, The life smoking woman
Startprijs 50 EUR
Monogram M.M., Portret jonge vrouw 1187
Monogram M.M., Portret jonge vrouw
Startprijs 50 EUR
C.J. Snoeyerbosch, Oude man kijkt naar hemel 1199
C.J. Snoeyerbosch, Oude man kijkt naar hemel
Startprijs 50 EUR
Horsky, Vliegenzwammen 1219
Horsky, Vliegenzwammen
Startprijs 50 EUR
F. Galman, Hollands dorpsgezicht met figuur 1244
F. Galman, Hollands dorpsgezicht met figuur
Startprijs 50 EUR