Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Oktoberveiling 2022: Naverkoop / After-Sales

AD-  

Nu te koop in de naverkoop

Naverkoop | Standaard veiling
2949 Resultaten
Kavel: 7271

Chinese Familie Rose vaas, H 34,5 cm.

Resultaat: 20.000 EUR

Zeer gedetailleerde grote Chinees porseleinen Familie Rose knobbelvaas met mille fiori floraal + goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 34,5 cm. In goede staat.


Kavel: 7029

Twee kapitale 18e eeuwse Chinese vazen, H 70 x Ø 34 cm.

Resultaat: 14.000 EUR

Twee kapitale 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose dekselvazen met blauw glazuur + floraal/vogel en goud decor. Eén deksel chip + figuur opnieuw bevestigd. Beide vazen hebben gat in bodem voor ...


Kavel: 7422

Twee 17e - 18e eeuwse zeldzame Japanse schotels Ø 31 cm.

Resultaat: 10.000 EUR

Twee grote 17e - 18e eeuwse zeldzame Japans porseleinen schotels met figuren/coulissen decor. Met gecontourneerde omranding. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 31 cm. In goede staat.


Kavel: 7014

Zes Chinese kop + schotels

Resultaat: 9.500 EUR

Zes zeldzame 18e-19e eeuwse Chinees porseleinen familie Rose kop en schotels met decors van coulissen, geisha's, bloemen. Emailledecor en bodemmerk. 7,5x12,5cm. In goede staat.


Kavel: 7149

Twee kapitale Chinese kaarskandelaren

Resultaat: 9.000 EUR

Twee zeer zeldzame kapitale Chinese vergulde bronzen/cloisonné kaarskandelaren met ramskoppen/floraal decor + bodemmerk. Afmeting: 79 x 36 x 36 cm. In goede staat.


Kavel: 7664

Chinese knobbelvaas, H 32 cm.

Resultaat: 8.000 EUR

Chinees porseleinen knobbelvaas met fruit decor + bodemmerk. Rond gat in bodemmerk. Afmeting: H 32 cm. In redelijke staat.


Kavel: 7020

Chinees bronzen Ming figuur, H 39,5 cm.

Resultaat: 7.500 EUR

Chinese bronzen Ming generaal met rijkelijke patina. Eén poot mogelijk gerestaureerd. Afmeting: H 39,5 cm. In goede staat.


Kavel: 7004

18e Eeuws Chinees servies met wapen decor

Resultaat: 7.000 EUR

18e Eeuws Chinees servies met Familie Rose familiewapen decor. Bestaande uit: 6 schotels, één maal chip + haarlijn. Zes kopjes, goed. Rijstkom + deksel, deksel gelijmd. Grote kom, haarlijn. Theepot, g...


Kavel: 1018

Zeldzaam 17e eeuws schilderij, Graaf van Bentheim

Resultaat: 6.500 EUR

Zeldzaam 17e eeuws museaal schilderij door Carl Maratti pinx + annotatie 1655. Carl Maratti, 1625 - 1713. Stadswapens + portret door Maratti, de rest door leerlingen. Oudere bedoeking. Restauratie kog...


Kavel: 7505

Twee Chinese kopjes Ø 7,7 cm.

Resultaat: 6.000 EUR

Twee Chinees porseleinen kopjes met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 4,2 x Ø 7,7 cm. In goede staat.


Kavel: 7503

Antieke Chinese tempelbel

Resultaat: 6.000 EUR

Zeer grote antieke Chinese vergulde bronzen tempelbel met karaktertekens + tekst. Afmeting: 57 x 32 x 30 cm. In goede staat.


Kavel: 7062

Chinese Familie Rose kom Ø 13,2 cm.

Resultaat: 4.250 EUR

Fijn gedecoreerde 19e eeuwse Familie Rose kom met rondom figuren op balkon/boot decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6,2 x Ø 13,2 cm. In goede staat.


Kavel: 1001

Paul Dom, Strandterras met figuren en kiosk

Resultaat: 3.750 EUR

Paul Dom. 1885 - 1978. Strandterras met ondergaande zon, figuren en kiosk 't Vrije Volk . Olieverf op linnen. Afmeting: H 72 x B 82 cm. In goede staat.


Kavel: 7111

Chinese Mao Tai fles met inhoud

Resultaat: 3.750 EUR

Chinese Mao Tai fles met inhoud in goede staat


Kavel: 7026

17e - 18e Eeuwse grote Chinese dekselpot, H 65 x Ø 36 cm.

Resultaat: 3.500 EUR

Zeer grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselpot met floraal decor en foo-hond. Eén chip deksel. Afmeting: H 65 x Ø 36 cm. In goede staat.


Kavel: 4506

Antiek Perzisch kleed, 220 x 148 cm.

Resultaat: 3.500 EUR

Antiek Perzisch fijngeknoopt kleed van zijde. Keschan. Floraal decor. Aardetinten. Afmeting: 220 x 148 cm. In goede staat.


Kavel: 7137

Chinese kom Ø 22,8 cm.

Resultaat: 3.250 EUR

Grote Chinees porseleinen kom met granaatappel/perziken/druiven decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7,5 x Ø 22,8 cm. In goede staat.


Kavel: 7100

Chinese penselenpot, H 24,5 x Ø 28,3 cm.

Resultaat: 3.250 EUR

Zeer grote Chinees porseleinen penselenpot met decor van berglandschap/figuren en tekst rondom. Gelijmd. Afmeting: H 24,5 x Ø 28,3 cm. In matig/redelijke staat.


Kavel: 7214

Antieke Chinese vergulde waterpot Ø 12 cm.

Resultaat: 3.000 EUR

Antieke Chinese vergulde bronzen waterpot op drie poten met floraal/vogel decor. Afmeting: H 8 x Ø 12 cm. In goede staat.


Kavel: 7077

Chinese Familie Rose kom, Ø 12 cm.

Resultaat: 3.000 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose kom met rood glazuur en floraal/bloesemtak decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 5,3 x Ø 12 cm. In goede staat.


Kavel: 7409

Chinese vaas, H 23 cm.

Resultaat: 3.000 EUR

Chinees porseleinen vaas met feniks/floraal decor. Rood oxide glazuur. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.


Kavel: 580

Cartier Vendome gouden horloge

Resultaat: 2.750 EUR

Gouden horloge, 750/000, Cartier Vendome. Vintage, met een ronde cremekleurige wijzerplaat en een geelgouden schakelband met vlindersluiting. In de aanzet van de band bij de kast is een briljant gesle...


Kavel: 4503

Oud Perzisch kleed, 228 x 141 cm.

Resultaat: 2.750 EUR

Oud Perzisch kleed met figuren decor. Laver Kirman. Beige/aardetinten. Afmeting: 228 x 141 cm. In goede staat.


Kavel: 7011

18e Eeuwse Chinese Kang Xi kom Ø 19,5 cm.

Resultaat: 2.750 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kom met draken decor + zes tekens bodemmerk. Randglazuur schade. Afmeting: H 9 x Ø 19,5 cm. In goede staat.