Negen Duitse gelimiteerde porseleinen Fürstenberg wandborden met romantische winter-voorstellingen. 80-er Jaren. Afmeting: Ø 19,5 cm. In goede staat.
Twee delen glaswerk. Tweede helft 20e eeuw. 1x Grote vaas, mondgeblazen. 1x Schaal van groen/gelig glas. Afmeting: 49 - 45,5 cm. In goede staat.
Twee antieke opaline-glazen tafellampen. 1x Witte olielamp, goed. 1x Elektrisch, circa 1930, beschadigd. Afmeting: H 27 - 52 cm. In redelijk/goede staat.
Vier delen ijzerwerk. 19e Eeuw. Bestaande uit: Twee wafelijzers + twee vuurbokken. Afmeting: 37 - 80 cm. In goede staat.
Drie oude Hollandse penningen. 1x 1936 - 1945, Japan einde WO II, capitulatie et cetera. 1x De vliegende Hollander, Aero philatelistische Ver. 1978. 1x De vliegende Hollander, Aero philatelistische Ve...
Monogram J.v.d.B. Drie antieke Belgische aquarellen. 30e Jaren. Onder andere; Brugge, impressionistisch. Aquarel op papier. Afmeting: H 25 x B 35 cm. In goede staat.
Kam van celluloid met een zilveren rand, 10 cm, en een kristallen parfumfles met zilveren kraag en dop, versierd met graveerwerk. De flacon is voorzien van kristallen binnenstop. 8cm. Kam mist 2 tande...
Twee 18e eeuwse Hollandse tegels. Religieus. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Seiko horloge, unisex, met een double kast en goudkleurige wijzerplaat en een bruin lederen band. Quartz. Glas heeft wat grote krassen. ø 33mm. In redelijke staat.
Oude Chinese uit jade gesneden vaas + deksel. Floraal decor. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.
Antieke Chinese vergulde bronzen Kylin, fabeldier (houder). Met scharnier bij hoofd. Zeer gedetailleerde verwerking. Afmeting: 20,5 x 25,5 x 11 cm. In goede staat.
Chinese jade gesneden lakstempel met floraal/bloesemtak/rots decor + tekst (signatuur). Afmeting: 5,5 x 8 x 3,2 cm. In goede staat.
Groot bronzen figuur naar Ossip Zadkine. Gesigneerd O.Z. 20e Eeuw. Zwaaiende mensen in kubistische stijl. Afmeting: 102 x 42 x 24,5 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen Familie Rose tegel met aap in boom decor + tekst + signatuur. Afmeting: Ø 29 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose tempelhouder met keizerlijk geel + floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: 42 cm.
Antieke Jambiya (Jemen) dolk met zilver-houdende legering, filigrain uitgewerkt. Afmeting: L 38 cm. In goede staat.
Prachtige geelgouden met zilveren armband, 585/000, met roosdiamanten. Armband met S-vormige bewerkte schakels, in het midden een geelgouden element met daarop een zilveren zetkast met 6 roos geslepen...
Chinees geelgouden collier met hanger, 990/000, met jade. Collier gemaakt uit cilindervormige schakels, ø 3mm, met S-slot, met daaraan een hanger met gouden gegraveerd element voorzien van een diskvo...
Antiek Chinees verguld bronzen Lohan figuur met floraal decor. Boeddhistisch. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Geelgouden armband, 585/000, met oud diamant. Art Deco. Geelgouden armband met pennenschakels en in het midden een geelgoude element bezet met 9 diamanten met een oud-briljant slijpsel. De vierkante z...
Zeldzame grote vergulde Franse pendule, Lepine Paris plade de Victoires et palais geleire de Valois 124. Precisie pendule met centrale secondenwijzer en zware compensatieslinger. Afmeting: 51 x 31 x 2...
Rosé gouden armband, 585/000, een grove bolgourmet armband, met een scharnierende schakel als sluiting. Breedte 18,5 mm. ca 64 gram. In goede staat.
Twee levensgrote pop art poppen met koptelefoons. Belijmd met mozaïek keramiek, in de stijl van Damien Hirst. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 182 - 190 cm. In zeer goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen blauw/witte bloempotten met paradijsvogels/tuin decor. Afmeting: H 30 x Ø 40 cm. In goede staat.