Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

9x Fürstenberg wandborden Ø 19,5 cm.
Resultaat: 25 EUR

Negen Duitse gelimiteerde porseleinen Fürstenberg wandborden met romantische winter-voorstellingen. 80-er Jaren. Afmeting: Ø 19,5 cm. In goede staat.

Twee delen glaswerk
Resultaat: 25 EUR

Twee delen glaswerk. Tweede helft 20e eeuw. 1x Grote vaas, mondgeblazen. 1x Schaal van groen/gelig glas. Afmeting: 49 - 45,5 cm. In goede staat.

Twee antieke opaline tafellampen
Resultaat: 25 EUR

Twee antieke opaline-glazen tafellampen. 1x Witte olielamp, goed. 1x Elektrisch, circa 1930, beschadigd. Afmeting: H 27 - 52 cm. In redelijk/goede staat.

2x Openhaardbok + wafelijzers
Resultaat: 25 EUR

Vier delen ijzerwerk. 19e Eeuw. Bestaande uit: Twee wafelijzers + twee vuurbokken. Afmeting: 37 - 80 cm. In goede staat.

Drie oude Hollandse penningen Ø 6 cm.
Resultaat: 25 EUR

Drie oude Hollandse penningen. 1x 1936 - 1945, Japan einde WO II, capitulatie et cetera. 1x De vliegende Hollander, Aero philatelistische Ver. 1978. 1x De vliegende Hollander, Aero philatelistische Ve...

3x Monogram J. v.d. B., Divers
Resultaat: 25 EUR

Monogram J.v.d.B. Drie antieke Belgische aquarellen. 30e Jaren. Onder andere; Brugge, impressionistisch. Aquarel op papier. Afmeting: H 25 x B 35 cm. In goede staat.

Kam & parfumfles met zilver
Resultaat: 25 EUR

Kam van celluloid met een zilveren rand, 10 cm, en een kristallen parfumfles met zilveren kraag en dop, versierd met graveerwerk. De flacon is voorzien van kristallen binnenstop. 8cm. Kam mist 2 tande...

Twee antieke tegels
Resultaat: 20 EUR

Twee 18e eeuwse Hollandse tegels. Religieus. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Seiko horloge
Resultaat: 20 EUR

Seiko horloge, unisex, met een double kast en goudkleurige wijzerplaat en een bruin lederen band. Quartz. Glas heeft wat grote krassen. ø 33mm. In redelijke staat.

Oude Chinese uit jade gesneden vaas, H 23,5 cm.
Startprijs 15.000 EUR

Oude Chinese uit jade gesneden vaas + deksel. Floraal decor. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.

Antiek Chinees vergulde bronzen Kylin
Startprijs 10.000 EUR

Antieke Chinese vergulde bronzen Kylin, fabeldier (houder). Met scharnier bij hoofd. Zeer gedetailleerde verwerking. Afmeting: 20,5 x 25,5 x 11 cm. In goede staat.

Chinese jade gesneden lakstempel
Startprijs 10.000 EUR

Chinese jade gesneden lakstempel met floraal/bloesemtak/rots decor + tekst (signatuur). Afmeting: 5,5 x 8 x 3,2 cm. In goede staat.

Bronzen beeld naar Ossip Zadkine
Startprijs 7.000 EUR

Groot bronzen figuur naar Ossip Zadkine. Gesigneerd O.Z. 20e Eeuw. Zwaaiende mensen in kubistische stijl. Afmeting: 102 x 42 x 24,5 cm. In goede staat.

Antieke Chinese Familie Rose tegel Ø 29 cm.
Startprijs 6.000 EUR

Antieke Chinees porseleinen Familie Rose tegel met aap in boom decor + tekst + signatuur. Afmeting: Ø 29 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose tempelhouder
Startprijs 5.000 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose tempelhouder met keizerlijk geel + floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: 42 cm.

Antieke Jambiya dolk, L 38 cm.
Startprijs 5.000 EUR

Antieke Jambiya (Jemen) dolk met zilver-houdende legering, filigrain uitgewerkt. Afmeting: L 38 cm. In goede staat.

Armband met oud slijpsels
Startprijs 5.000 EUR

Prachtige geelgouden met zilveren armband, 585/000, met roosdiamanten. Armband met S-vormige bewerkte schakels, in het midden een geelgouden element met daarop een zilveren zetkast met 6 roos geslepen...

Gouden hanger en collier
Startprijs 4.500 EUR

Chinees geelgouden collier met hanger, 990/000, met jade. Collier gemaakt uit cilindervormige schakels, ø 3mm, met S-slot, met daaraan een hanger met gouden gegraveerd element voorzien van een diskvo...

Antiek Chinees bronzen Lohan figuur, H 17 cm.
Startprijs 4.000 EUR

Antiek Chinees verguld bronzen Lohan figuur met floraal decor. Boeddhistisch. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.

Gouden armband met oud diamant
Startprijs 3.800 EUR

Geelgouden armband, 585/000, met oud diamant. Art Deco. Geelgouden armband met pennenschakels en in het midden een geelgoude element bezet met 9 diamanten met een oud-briljant slijpsel. De vierkante z...

Zeldzame vergulde Franse pendule
Startprijs 3.500 EUR

Zeldzame grote vergulde Franse pendule, Lepine Paris plade de Victoires et palais geleire de Valois 124. Precisie pendule met centrale secondenwijzer en zware compensatieslinger. Afmeting: 51 x 31 x 2...

Gouden gourmetarmband
Startprijs 3.500 EUR

Rosé gouden armband, 585/000, een grove bolgourmet armband, met een scharnierende schakel als sluiting. Breedte 18,5 mm. ca 64 gram. In goede staat.

Twee zeldzame pop art poppen, H 182 - 190 cm.
Startprijs 3.250 EUR

Twee levensgrote pop art poppen met koptelefoons. Belijmd met mozaïek keramiek, in de stijl van Damien Hirst. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 182 - 190 cm. In zeer goede staat.

Twee Chinese bloempotten Ø 40 cm.
Startprijs 3.000 EUR

Twee grote Chinees porseleinen blauw/witte bloempotten met paradijsvogels/tuin decor. Afmeting: H 30 x Ø 40 cm. In goede staat.