Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Witgouden armband met diamant
Startprijs 1.800 EUR

Sierlijke witgouden armband, 750/000, met ruitvormige schakels volledig bezet met briljant geslepen diamanten. totaal ca 3,0 ct. Breedte 10 mm. lengte 18,5 cm. ca 15,1 gram. In goede staat

Frans bronzen beeld, Vrouw met mandoline
Startprijs 1.750 EUR

Zeer groot 19e eeuws Frans bronzen figuur om marmeren sokkel. Vrouw met mandoline. Door Paul Eugène Mengin. 1853 - 1937. Met gietstempel. Afmeting: H 68 cm. In goede staat.

Gouden armband breed
Startprijs 1.750 EUR

Fraaie brede geelgouden armband, 750/000, voorzien van V-vormige pennenschakels met een geslepen decor. Breedte 19 mm. lengte 18,5 cm. Voorzien van bakslot en veiligheid. ca 32,2 gram. In goede staat.

Gouden collier
Startprijs 1.700 EUR

Geelgouden collier, 750/000, met schakels voorzien van witgouden en bewerkte elementen. Breedte 4,5 mm. lengte 51 cm. ca 25,4 gram. In goede staat.

Grote Engelse bracket klok
Startprijs 1.600 EUR

Grote 19e eeuwse Engelse eikenhouten bracket klok met leeuwenkoppen en messing ringen + acht bellen carillon, kwartier-slag, Westminster uurslag op gongspiraal. Barrand & Luns 41. Cornhill London. Afm...

Zware zilveren broodmand
Startprijs 1.600 EUR

Kapitale zilveren broodmand, ovaal gezaagd model voorzien van ovaal en floraal decor, met een omgeslagen gecontourneerde rand met fruitmanden en acanthusbladeren. De mand staat op een ovale ring met f...

Chinese Familie Rose vaas, H 34,5 cm.
Startprijs 1.500 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met Chinese hoogwaardigheidsbekleders in landschap/rotsen/floraal en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 34,5 cm. In goede staat.

Oud Chinees rol schilderij, 66 x 37 cm.
Startprijs 1.500 EUR

Oud Chinees rol schilderij met voorstelling van keizerlijke figuren in paleis + met tekst + signatuur. Gouache op papier. Craquelé. Afmeting: 66 x 37 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 40 x Ø 31 cm.
Startprijs 1.500 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met rondom figuren in landschap/floraal decor. Afmeting: H 40 x Ø 31 cm.In goede staat.

Zeldzaam antiek damesschrijfbureau, 1880
Startprijs 1.500 EUR

Zeldzaam antiek Duits Dresdner barok damesschrijfbureau van notenhout. Met vergulde bronzen versieringen en feniks. Historisme. Circa 1880. Afmeting: 128 x 97 x 55 cm. In zeer goede staat.

Antieke Weense reiswekker, 1830
Startprijs 1.500 EUR

Antieke Weense vergulde messing koetsiers reiswekker met kwartier-slag + wekkerfunctie. Circa 1830. Balans goed, klok loopt. Verdere functies niet getest. Geen garantie op het uurwerk. Afmeting: 16 x...

Brede gouden armband
Startprijs 1.500 EUR

Brede geelgouden armband, 750/000, met schakels deels voorzien van een ruitvormige bewerking. Bevestigd door middel van pennen. breedte 18 mm. Voorzien van een bakslot en een veiligheid. 19 cm. ca 28,...

Witgouden armband saffier, parel & diamant
Startprijs 1.500 EUR

Witgouden armband, 585/000, Art Deco, met diamant, parel en saffier. Armband met fijne pennenschakels en in het midden een witgouden element met in het midden een parel, met aan weerskanten een vierka...

Franse Charles Dix pendule, 1840
Startprijs 1.400 EUR

19e Eeuwse Franse Charles Dix stierpendule met bloemen/hagedis en putti decor. Circa 1840. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 34 cm. In goede staat.

Antieke Franse Louis Seize pendule
Startprijs 1.400 EUR

Antieke Franse Louis Seize pendule met Carrara marmer en bronzen figuren (vrouw + engel + hond). Le Roy a Paris. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 42 x 31 x 10 cm. In zeer ...

Twee levensgrote Oosterse figuren
Startprijs 1.400 EUR

Twee levensgrote Oosterse houtgesneden figuren met gong en glazen stenen. Polychromie. 20e Eeuw. Afmeting: 160 x 150 x 75 cm. In goede staat.

Wtigouden armband met diamant
Startprijs 1.400 EUR

Witgouden armband, 750/000, met diamanten. Armband met een schakelband en in het midden voorzien van een witgouden element bezet met 7 briljant geslepen diamanten, Totaal ca 1,18 ct. Breedte armband 5...

Collier van citrien en diamant
Startprijs 1.400 EUR

Kapitaal collier van citrienen met een gouden sluiting, 585/000, voorzien van citrien en diamanten. Collier van 4 rijen gefacetteerde citrien kralen, ø 8 mm bevestigd aan een massief geelgouden eindst...

Zilveren bouilloir
Startprijs 1.400 EUR

Kapitale zilveren bouilloir, 800/000. de kan en het comfoor zijn fraai versierd met guirlandes, strikken en bloemenranken. Langs de randen voorzien van een parelbewerking. Het deksel is voorzien van c...

Paar zilveren koektrommels
Startprijs 1.400 EUR

Paar zilveren koektrommels, 833/000, empire, een rond en een rechthoekig model voorzien van filetranden. MT.: H.Smits, Amsterdam, jl.:O:1823. Voorzien van vilt aan de onderzijde. Totaal ca 760 gram. ø...

Antiek bronzen beeld van H. Moreau
Startprijs 1.350 EUR

Grote antieke Franse bronzen figurengroep op marmeren basement. Door Hippolyte Moreau. 1832 - 1927. Titel; Un secret medaille au salon. Mooie patina. Afmeting: 57 cm. In goede staat.

Franse vuurvergulde pendule, 1800
Startprijs 1.350 EUR

Franse vuurvergulde bronzen directoire pendule. Circa 1800. Man met harp bij waterbron + tekst op basement. Enkele snaren van harp missen. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting:...

Gouden hanger met parel & diamant
Startprijs 1.350 EUR

Kapitale geelgouden hanger, 750/000, met diamanten en parel. Ovale hanger in bloemvorm met in het midden een wat grillige parel, 9x10,5mm, en daaromheen 8 zetkasten met 8 diamanten. En daaromheen een ...

Antieke KPM dekselvaas
Startprijs 1.250 EUR

Antieke Duitse K.P.M. dekselvaas met figuren in landschap/gezichten/roos en goud decor. Circa 1890. Restauratie roos + hoofdtooi gezichten zijkanten. Afmeting: H 30,5 cm. In redelijke staat.