Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Twee antieke Chinese poortwachters leeuwen
Startprijs 1.000 EUR

Twee oude Chinese bronzen tempelleeuwen met halsbanden. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.

Antiek Heilig figuur, H 63 cm.
Startprijs 1.000 EUR

Groot antiek religieus houtgesneden Heilig figuur met originele polychromie + vergulding. Renaissance. Circa 1700. Afmeting: H 63 cm. In goede staat.

Twee bronzen putti's
Startprijs 1.000 EUR

Twee grote 19e eeuwse Franse bronzen putti's. Jongen + meisje. Gebruneerd. Afmeting: 28 cm. In goede staat.

Franse pendule, 1860
Startprijs 1.000 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Franse Carrara marmeren pendule met vergulde Griekse dame met muziekinstrument. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 45 x 50 x 16 cm. In goede staa...

Groot altaar-tabernakel, H 124 cm.
Startprijs 1.000 EUR

Zeldzame Grote neo-gotische messing deels gebruneerd altaar-tabernakel met leeuwen/figuren en Corpus Christi. eerste helft 20e Eeuw. Afmeting: 124 x 33 x 33 cm. In goede staat.

Zes antieke Keltische bijlen
Startprijs 1.000 EUR

Zes antieke Keltische bijlen. IJzer/brons. Divers. Bodemvondst Frankrijk. Afmeting: 8 - 12 cm. In goede staat.

Twee oude bronzen wandlampen
Startprijs 1.000 EUR

Twee oude bronzen wandlampen met olifanten koppen + albast imitatie lampenkappen. Afmeting: 55 x 29 x 17 cm. In goede staat.

Antieke speeldoos + speelplaten
Startprijs 1.000 EUR

Grote antieke Duitse Kalipe speeldoos van notenhout met intarsia. Circa 1900. In zeer goede werkende staat en mooie klank. Met extra speelplaten. Recentelijk gepolitoerd. Afmeting: 20 x 40 x 37 cm. In...

N.M. Wijdoogen, Hollands stadsgezicht met platbodems en visservolk
Startprijs 1.000 EUR

Nicolaas Martinus Wijdoogen. 1824 - 1898. Hollands strandgezicht met platbodems en vissersvolk. Olieverf op linnen. Oudere restauratie. Afmeting: H 35 x 51 cm. In goede staat.

Klokje met slagwerk en erotische voorstelling
Startprijs 1.000 EUR

Bijzonder antiek klokje met Weens uurwerk en aan de achterzijde voorzien van een Jacquemart systeem met erotische voorstelling. Voorzien van grande sonnerie op oproep. Het geheel zit in een geelmetale...

Zilveren beeld 'Stadswachter'
Startprijs 1.000 EUR

Bijzonder zilveren beeld, 800/000, "de stadswachter" met hoorn, lantaarn en hellebaard. Versierd met groene, rode en blauwe stenen. 6x5x21cm. ca 310 gram. Duitsland 19e eeuw.

Zilveren kan
Startprijs 1.000 EUR

Prachtige zilveren kan op onderschotel, een kleine kan, op ronde voet. Rijkelijk versierd met putti kopjes, gedreven floraal decor en voorstellingen met figuren. Het deksel is bekroond met een vogel e...

Antiek Frans bronzen figuur, H 51 cm.
Startprijs 950 EUR

Antiek Frans bronzen figuur. Naakte vrouw met luit en putti. Door A. de Ranieri. Aristide de Ranieri. 1865 - 1929. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.

Zeer grote 17e - 18e eeuwse putti, 73 cm.
Startprijs 950 EUR

Zeer grote 17e - 18e eeuwse eikenhouten putti. Duitsland. Barok. Afmeting: 73 cm. In goede staat.

Franse glaspendule, 1860
Startprijs 950 EUR

Kleine vergulde Franse glaspendule met vergulde bronzen versieringen + klein achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Met wit Carrara marmer. Circa 1860. Afmeting: H 34,5 cm. In goede staat.

Chinese glazen vaas, H 18 cm.
Startprijs 900 EUR

Chinese glazen vaas met bodemmerk. Octagonaal. Peking glas? Afmeting: H 18 cm. In goede staat.

Chinese rolvaas, H 48 cm.
Startprijs 900 EUR

Grote Chinese rolwagen vaas met rondom figuren decor. Met vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Mannelijk naakt
Startprijs 900 EUR

Gesigneerd A. Rodin. Naar. 20e Eeuw. Bronzen figuur. Mannelijk naakt op natuurstenen basement. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.

Antieke Franse klokkendrager, 1900
Startprijs 900 EUR

Antieke Franse klokkendrager met signatuur Auguste Moreau. Kogelklok. Compositie metaal. Circa 1900. Achtdaags uurwerk, halfuur-slag. Eén wijzer mist. Afmeting: 45 cm. In goede staat.

Grote Franse empire kandelaar, H 57 cm.
Startprijs 900 EUR

Grote vuurvergulde Franse bronzen empire kaarskandelaar met Griekse man met scepter. Circa 1810. Eén arm gesoldeerd. Verder in goede ongereinigde staat. In redelijke staat. Afmeting: H 57 cm.

(Naar) van de Vos, Stal met aap en honden
Startprijs 900 EUR

(Naar) van de Vos. 20e Eeuw. Stal met aap en honden. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 35 cm. In goede staat.

Gouden ring met diamanten.
Startprijs 900 EUR

Geelgouden ring, 750/000, met diamanten. Ring met een V-vorm in de band voorzien van een opgelegd witgouden element bezet met 25 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,65 ct. Breedte ring 12 mm. ca ...

Ring met diamant
Startprijs 900 EUR

Geelgouden ring, 750/000, met diamant. Brede gouden ring met een rail bezet met 7 princes geslepen diamanten, ca 0,70 ct. Breedte ring 7 mm. ca 8,0 gram. ø 54. in goede staat

Witgouden armband met diamant
Startprijs 900 EUR

Witgouden armband, 585/000, met diamant. Een armband met een fantasie gevlochten patroon, deels gematteerd, in het midden voorzien van 11 zetkasten met singlecut geslepen diamanten, totaal ca 0,11ct. ...