Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Grote 18e eeuwse Imari dekselpot, H 62 c m. 7423
Grote 18e eeuwse Imari dekselpot, H 62 c m.

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Kapitale 18e eeuwse Arita vaas, H 60,5 cm. 7428
Kapitale 18e eeuwse Arita vaas, H 60,5 cm.

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Stel Chinese Kantonese vazen, H 34,5 cm. 7517
Stel Chinese Kantonese vazen, H 34,5 cm.

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Chinese vaas Ø 31 cm. 7657
Chinese vaas Ø 31 cm.

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
J.M. Ruyten, Hollands gezelschap in koninklijke sloep 1024
J.M. Ruyten, Hollands gezelschap in koninklijke sloep

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Paul Dom, Stadsgezicht Parijs, Champs Elysees 1066
Paul Dom, Stadsgezicht Parijs, Champs Elysees

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Vier-delige Chinese tulpenvaas, H 41 cm. 7042
Vier-delige Chinese tulpenvaas, H 41 cm.

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Drie antieke Chinese kop + schotels, 1800 7064
Drie antieke Chinese kop + schotels, 1800

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Chinese dekseldoos 7091
Chinese dekseldoos

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese Familie Rose vleesschaal 29 x 21 cm. 7138
18e Eeuwse Chinese Familie Rose vleesschaal 29 x 21 cm.

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Antiek Chinese wierookbrander 7252
Antiek Chinese wierookbrander

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Twee Chinese celadon vazen, H 20 - 24 cm. 7266
Twee Chinese celadon vazen, H 20 - 24 cm.

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Chinese Familie Verte schotel Ø 42 cm. 7467
Chinese Familie Verte schotel Ø 42 cm.

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Chinese kom Ø 15 cm. 7589
Chinese kom Ø 15 cm.

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Chinees bord met draak Ø 20,5 cm. 7591
Chinees bord met draak Ø 20,5 cm.

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Zes Chinese kopjes + onderzetters 7614
Zes Chinese kopjes + onderzetters

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Zes grote 17e - 18e Chinese Kang Xi borden Ø 27,5 cm. 7729
Zes grote 17e - 18e Chinese Kang Xi borden Ø 27,5 cm.

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Vijf-delige 18e Eeuws Chinees kaststel, H 23 - 24 cm. 7751
Vijf-delige 18e Eeuws Chinees kaststel, H 23 - 24 cm.

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Zilveren vaas, Chinees / Japans 13
Zilveren vaas, Chinees / Japans

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Gouden armband met jade 543
Gouden armband met jade

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
18e - 19e  Eeuwse Chinese theebus met zilver, H 11 cm. 7000
18e - 19e Eeuwse Chinese theebus met zilver, H 11 cm.

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Chinese celadon kom Ø 17 cm. 7063
Chinese celadon kom Ø 17 cm.

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Antieke tazza met Familie Rose bord Ø 23 cm. 7067
Antieke tazza met Familie Rose bord Ø 23 cm.

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Chinese theepot 7351
Chinese theepot

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 28 cm. 7416
Chinese vaas, H 28 cm.

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
18e Eeuws Chinees servies 7750
18e Eeuws Chinees servies

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
P.L. Kluyver, Hollands wintergezicht met wandelaar 1023
P.L. Kluyver, Hollands wintergezicht met wandelaar

Resultaat:

950 EUR

Verkocht
Oud Perzisch kleed, 207 x 140 cm. 4507
Oud Perzisch kleed, 207 x 140 cm.

Resultaat:

950 EUR

Verkocht
Perzisch kleed, 250 x 390 cm. 4512
Perzisch kleed, 250 x 390 cm.

Resultaat:

950 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Delftse plaquette 6045
18e Eeuwse Delftse plaquette

Resultaat:

950 EUR

Verkocht
17e - 18e Eeuwse Chinese Kang Xi schenkkan, H 13,5 cm. 7001
17e - 18e Eeuwse Chinese Kang Xi schenkkan, H 13,5 cm.

Resultaat:

950 EUR

Verkocht
Chinese Yixing trekpot 7046
Chinese Yixing trekpot

Resultaat:

950 EUR

Verkocht
Chinenese wierookbrander 7070
Chinenese wierookbrander

Resultaat:

950 EUR

Verkocht
Chinese Familie Rose schotel Ø 35,5 cm. 7085
Chinese Familie Rose schotel Ø 35,5 cm.

Resultaat:

950 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 37 cm. 7101
Chinese vaas, H 37 cm.

Resultaat:

950 EUR

Verkocht
Chinese stemcup, H 12 x Ø 16,7 cm. 7128
Chinese stemcup, H 12 x Ø 16,7 cm.

Resultaat:

950 EUR

Verkocht
Chinese celadon oorvaas, H 17,5 cm. 7176
Chinese celadon oorvaas, H 17,5 cm.

Resultaat:

950 EUR

Verkocht
17e - 18e  Eeuwse Chinese Kang Xi schotel Ø 28 cm. 7491
17e - 18e Eeuwse Chinese Kang Xi schotel Ø 28 cm.

Resultaat:

950 EUR

Verkocht
Aris Knikker, Punter op meer 1027
Aris Knikker, Punter op meer

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Kleine zeldzame geldkist, 1700 2042
Kleine zeldzame geldkist, 1700

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Lot diverse brillen 2184
Lot diverse brillen

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Antiek dubbelloops jachtgeweer, L 115 cm. 2706
Antiek dubbelloops jachtgeweer, L 115 cm.

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Antiek Duits speelgoed 3012
Antiek Duits speelgoed

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Twee 18e eeuwse Chinese vaasjes, H 12 - 13 cm. 7090
Twee 18e eeuwse Chinese vaasjes, H 12 - 13 cm.

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Drie 18e - 19e eeuwse Chinese kommen Ø 12 - 14,5 cm. 7122
Drie 18e - 19e eeuwse Chinese kommen Ø 12 - 14,5 cm.

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Chinese schaal Ø 19 cm. 7258
Chinese schaal Ø 19 cm.

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Vier oude Chinese munten Ø 3,9 cm. 7552
Vier oude Chinese munten Ø 3,9 cm.

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Zilveren koekdoos op onderschotel. 68
Zilveren koekdoos op onderschotel.

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Portret Santa Rosa de Lima 1054
Portret Santa Rosa de Lima

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
P. Landkroon, Hollands havengezicht 1195
P. Landkroon, Hollands havengezicht

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Bronzen vaas, H 32,5 cm. 2044
Bronzen vaas, H 32,5 cm.

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Franse empire pendule, 1820 3522
Franse empire pendule, 1820

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Twee 18e eeuwse Chinese Kang Xi knobbelvazen, H 11 cm. 7003
Twee 18e eeuwse Chinese Kang Xi knobbelvazen, H 11 cm.

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Twee zeldzame 18e eeuwse Chinese kommen Ø 21,5 cm. 7016
Twee zeldzame 18e eeuwse Chinese kommen Ø 21,5 cm.

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Chinese bloempot + onderschotel 7135
Chinese bloempot + onderschotel

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Twee Chinese borden Ø 22,5 cm. 7314
Twee Chinese borden Ø 22,5 cm.

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Chinese waterpot Ø 11,2 cm. 7411
Chinese waterpot Ø 11,2 cm.

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Chinese Kantonese kom Ø 29 cm. 7525
Chinese Kantonese kom Ø 29 cm.

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 18 cm. 7565
Chinese vaas, H 18 cm.

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Antiek zilveren cabaret, 17e eeuw Nurnberg 38
Antiek zilveren cabaret, 17e eeuw Nurnberg

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Gouden naaigarnituur in kistje 51
Gouden naaigarnituur in kistje

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Albertus Verhoesen, Koeien in weide 1348
Albertus Verhoesen, Koeien in weide

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Twee Franse cassolettes, H 47 cm. 2251
Twee Franse cassolettes, H 47 cm.

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Schilderij-klok 3519
Schilderij-klok

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Mahoniehouten Duits schrijfsecretaire, 1820 4020
Mahoniehouten Duits schrijfsecretaire, 1820

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
18e Eeuwse apothekerspot 1746 6025
18e Eeuwse apothekerspot 1746

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Lot antieke witjes (60x) 6071
Lot antieke witjes (60x)

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
17e - 18e Eeuwse Chinese Kang Xi stemcup Ø 8 cm. 7199
17e - 18e Eeuwse Chinese Kang Xi stemcup Ø 8 cm.

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Chinese pelgrimfles, H 29,5 cm. 7246
Chinese pelgrimfles, H 29,5 cm.

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese Imari schotel Ø 35,3 cm. 7256
18e Eeuwse Chinese Imari schotel Ø 35,3 cm.

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese fruit + onderschaal 7308
18e Eeuwse Chinese fruit + onderschaal

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Lot 18e eeuwse Chinese borden Ø 23 - 25 cm. 7373
Lot 18e eeuwse Chinese borden Ø 23 - 25 cm.

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Twee 18e eeuwse Chinese Imari trekpotten Ø 9 -11 cm. 7394
Twee 18e eeuwse Chinese Imari trekpotten Ø 9 -11 cm.

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Grote 17e - 18e  eeuwse Chinese Kang Xi schotel Ø 33,2 cm. 7463
Grote 17e - 18e eeuwse Chinese Kang Xi schotel Ø 33,2 cm.

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Chinese drakenvaas, H 31 cm. 7493
Chinese drakenvaas, H 31 cm.

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Chinese schaal Ø 19 cm. 7622
Chinese schaal Ø 19 cm.

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese schotel Ø 29 cm. 7735
18e Eeuwse Chinese schotel Ø 29 cm.

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Gouden slavenband 512
Gouden slavenband

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Paul Dom, Meisje met pop 1005
Paul Dom, Meisje met pop

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Paul Dom, Parodie einde WO II 1007
Paul Dom, Parodie einde WO II

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Hoekvitrine, 1830 4001
Hoekvitrine, 1830

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Paul Dom, Bronzen beeld 5006
Paul Dom, Bronzen beeld

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Antiek Meissen figuur, Papegaai soort 6003
Antiek Meissen figuur, Papegaai soort

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
5-Delig Delfts kaststel 6035
5-Delig Delfts kaststel

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Twee originele antieke Rozenburg vazen, H 21 cm. 6137
Twee originele antieke Rozenburg vazen, H 21 cm.

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Zeer groot Boeddha figuur, H 62 cm. 7008
Zeer groot Boeddha figuur, H 62 cm.

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Twee Chinese vaaslampen 7021
Twee Chinese vaaslampen

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chine de commande trekpot 7116
18e Eeuwse Chine de commande trekpot

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
17e - 18e Eeuws Chinees Kang Xi bord Ø 21,2 cm. 7408
17e - 18e Eeuws Chinees Kang Xi bord Ø 21,2 cm.

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 31 cm. 7516
Chinese vaas, H 31 cm.

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Chinese Familie Noir kom Ø 15,2 cm. 7594
Chinese Familie Noir kom Ø 15,2 cm.

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Chinese pot Ø 15,5 cm. 7595
Chinese pot Ø 15,5 cm.

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Chinees kopje Ø 7,5 cm. 7700
Chinees kopje Ø 7,5 cm.

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Zilveren brandewijnkom 84
Zilveren brandewijnkom

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Gouden collier, gepunnikt 679
Gouden collier, gepunnikt

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
W.A. Knip, Boerderij met hooiberg 1075
W.A. Knip, Boerderij met hooiberg

Resultaat:

700 EUR