Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
18e Eeuwse Delftse apothekerspot, H 17 cm. 6001
18e Eeuwse Delftse apothekerspot, H 17 cm.

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Lot antieke tegels (44st.) 6169
Lot antieke tegels (44st.)

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Twee 18e - 19e eeuwse Chinese kop + schotels 7049
Twee 18e - 19e eeuwse Chinese kop + schotels

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Chinees Familie Verte bord Ø 23 cm. 7088
Chinees Familie Verte bord Ø 23 cm.

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Drie zeldzame Chinese kommen Ø 17,6 - 26 cm. 7107
Drie zeldzame Chinese kommen Ø 17,6 - 26 cm.

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 26,5 cm. 7110
Chinese vaas, H 26,5 cm.

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Chinese maanvaas 7115
Chinese maanvaas

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Stel Chinese vazen, H 47,5 cm. 7210
Stel Chinese vazen, H 47,5 cm.

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Drie Chinese vazen 7247
Drie Chinese vazen

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese scheerbekken 7309
18e Eeuwse Chinese scheerbekken

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Chinese rolwagen vaas, H 45 cm. 7322
Chinese rolwagen vaas, H 45 cm.

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Chinese Familie Rose vaas, H 24,5 cm. 7368
Chinese Familie Rose vaas, H 24,5 cm.

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Twee 18e eeuwse Chinese Familie  Rose schotels Ø 12,5 - 31 cm. 7472
Twee 18e eeuwse Chinese Familie Rose schotels Ø 12,5 - 31 cm.

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Twee Chinese kandelaren 7508
Twee Chinese kandelaren

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Zilveren schaal 2
Zilveren schaal

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
2 Zilveren specerijenbakjes met blauw glas 26
2 Zilveren specerijenbakjes met blauw glas

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Zilveren trommel met onderschotel 37
Zilveren trommel met onderschotel

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Zilveren specerijen set, 4-delig 171
Zilveren specerijen set, 4-delig

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Witgouden rozetring met diamant 757
Witgouden rozetring met diamant

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Jules Montigny, Paardenspan op landweg 1036
Jules Montigny, Paardenspan op landweg

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
W. Lorenz, Reeëen in landschap 1045
W. Lorenz, Reeëen in landschap

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Grote staande lamp met bloembak, H 165 cm. 2277
Grote staande lamp met bloembak, H 165 cm.

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Hollandse boeren-glasvitrine 4199
Hollandse boeren-glasvitrine

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
18e Eeuwse apothekerspot 6026
18e Eeuwse apothekerspot

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Delftse plooischotel (De Bijl) Ø 36 cm. 6051
18e Eeuwse Delftse plooischotel (De Bijl) Ø 36 cm.

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Twee delen Chinees Kang Xi porselein 7043
Twee delen Chinees Kang Xi porselein

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Antieke Chinese Familie Verte vaas, H 63 cm. 7167
Antieke Chinese Familie Verte vaas, H 63 cm.

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Twee 18e eeuwse Chinese kommen Ø 24 cm. 7302
Twee 18e eeuwse Chinese kommen Ø 24 cm.

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Antieke Japanse schotel Ø 46 cm. 7425
Antieke Japanse schotel Ø 46 cm.

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Kapitale Japanse Imari schotel Ø 47,5 cm. 7429
Kapitale Japanse Imari schotel Ø 47,5 cm.

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Chinese pijpvaas, H 33 cm. 7524
Chinese pijpvaas, H 33 cm.

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
17e Eeuwse Chinese Wanli klapmutskom Ø 21,2  cm. 7527
17e Eeuwse Chinese Wanli klapmutskom Ø 21,2 cm.

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 27 x Ø 24 cm. 7573
Chinese vaas, H 27 x Ø 24 cm.

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
17e - 18e  Eeuwse Kang Xi schenkkan 7702
17e - 18e Eeuwse Kang Xi schenkkan

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Zilveren brandewijnkom 67
Zilveren brandewijnkom

Resultaat:

640 EUR

Verkocht
Zilveren koffieservies 16
Zilveren koffieservies

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Gouden armband met granaat 638
Gouden armband met granaat

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Erwin Günter, Schepen langs de kust 1011
Erwin Günter, Schepen langs de kust

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
P.G. van Os, Landschap met figuren en paarden 1038
P.G. van Os, Landschap met figuren en paarden

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Eef de Weerd, Abstract/figuratief 1042
Eef de Weerd, Abstract/figuratief

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Paul Dom, Paul Dom met palet, dame en tekst Iri Studio 1145
Paul Dom, Paul Dom met palet, dame en tekst Iri Studio

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Wortelnoten vitrinekast 4005
Wortelnoten vitrinekast

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Grote Duitse kersenhouten commode, 1820 4006
Grote Duitse kersenhouten commode, 1820

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Hollandse penantkast, 1860 4031
Hollandse penantkast, 1860

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Kapitale Potschappel pronkvaas, H 60 cm. 6011
Kapitale Potschappel pronkvaas, H 60 cm.

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Lot antieke tegels (30x) 6068
Lot antieke tegels (30x)

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
17e - 18e Eeuwse Chinese Kang Xi vaas met zilver, H 16 cm. 7002
17e - 18e Eeuwse Chinese Kang Xi vaas met zilver, H 16 cm.

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Drie antieke Chinese borden Ø 25 - 28,5 cm. 7005
Drie antieke Chinese borden Ø 25 - 28,5 cm.

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Drie 18e - 19e eeuwse Chinese dekselvazen, H 23 cm. 7033
Drie 18e - 19e eeuwse Chinese dekselvazen, H 23 cm.

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Lot antiek Chinees porselein (7x) 7245
Lot antiek Chinees porselein (7x)

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese klapmutskom Ø 15,5 cm. 7301
18e Eeuwse Chinese klapmutskom Ø 15,5 cm.

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Chinese bloempot Ø 13,2 cm. 7319
Chinese bloempot Ø 13,2 cm.

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Chinese vaas Ø 27 cm. 7370
Chinese vaas Ø 27 cm.

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Chinese celadon vaas, H 45,5 cm. 7371
Chinese celadon vaas, H 45,5 cm.

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Chinese schenkkan, H 30 cm. 7417
Chinese schenkkan, H 30 cm.

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Drie zeldzame Chinese kop + schotels 7418
Drie zeldzame Chinese kop + schotels

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Grote Japanse Imari vaas, H 61 cm. 7447
Grote Japanse Imari vaas, H 61 cm.

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Vier delen Japans Satsuma porselein, H 10 - 14 cm. 7479
Vier delen Japans Satsuma porselein, H 10 - 14 cm.

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Chinese maanvaas, H 31,5 cm. 7523
Chinese maanvaas, H 31,5 cm.

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Groot ovaal zilveren dienblad 7
Groot ovaal zilveren dienblad

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Zilveren chocoladekan 32
Zilveren chocoladekan

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Paul Dom, Stilleven in spiegelbeeld 1163
Paul Dom, Stilleven in spiegelbeeld

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Duitse pronkvrijslinger 3626
Duitse pronkvrijslinger

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Wortelnoten vitrinekast 4196
Wortelnoten vitrinekast

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Twee 18e eeuwse Delftse knobbelvazen, H 30-31 cm. 6040
Twee 18e eeuwse Delftse knobbelvazen, H 30-31 cm.

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Lot antieke tegels (35x) 6069
Lot antieke tegels (35x)

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Antieke Duitse Meissen (klok)console, 1880 6102
Antieke Duitse Meissen (klok)console, 1880

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
17e - 18e  Eeuwse Delftse vaas, H 35 x Ø 23 cm. 6156
17e - 18e Eeuwse Delftse vaas, H 35 x Ø 23 cm.

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Lot Chinees Familie Rose (6x) 7050
Lot Chinees Familie Rose (6x)

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese Imari schenkkan, H 20 cm. 7076
18e Eeuwse Chinese Imari schenkkan, H 20 cm.

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Drie delen Chinees porselein 7117
Drie delen Chinees porselein

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Chinese celadon pot Ø 19 cm. 7170
Chinese celadon pot Ø 19 cm.

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Twee Chinese theebussen, H 10,5 cm. 7205
Twee Chinese theebussen, H 10,5 cm.

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Chinese gemberpot, H 20 x Ø 16 cm. 7236
Chinese gemberpot, H 20 x Ø 16 cm.

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Twee Chinese borden Ø 23,3 cm. 7250
Twee Chinese borden Ø 23,3 cm.

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Twee antieke Chinese figuren 7279
Twee antieke Chinese figuren

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Vier delen antiek Chinees/Japans porselein 7346
Vier delen antiek Chinees/Japans porselein

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Grote Chinese vaas, H 60,5 cm. 7369
Grote Chinese vaas, H 60,5 cm.

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Chinese diepe schotel Ø 21 cm. 7375
Chinese diepe schotel Ø 21 cm.

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Chinese schotel Kang Ci Ø 33,3 cm. 7406
Chinese schotel Kang Ci Ø 33,3 cm.

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Twee Japanse sierborden 7434
Twee Japanse sierborden

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Chinese maanvaas, H 34 cm. 7550
Chinese maanvaas, H 34 cm.

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Chinese bolvaas, H 10 cm. 7612
Chinese bolvaas, H 10 cm.

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Chinese dekselpot, H 35 x Ø 28 cm. 7636
Chinese dekselpot, H 35 x Ø 28 cm.

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Zilveren koektrommel met onderschotel 207
Zilveren koektrommel met onderschotel

Resultaat:

535 EUR

Verkocht
Zilveren theepot & comfoor 34
Zilveren theepot & comfoor

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Broche met diamant 559
Broche met diamant

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Gouden ring smaragd en diamant 782
Gouden ring smaragd en diamant

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Thomas Heesakkers, Stilleven 1264
Thomas Heesakkers, Stilleven

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Twee antieke cassolettes, H 40 cm. 2261
Twee antieke cassolettes, H 40 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Antieke erotische bureauklok, 1930 3514
Antieke erotische bureauklok, 1930

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Grote Franse pendule, 1890 3535
Grote Franse pendule, 1890

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Gietijzeren tuinbank 4041
Gietijzeren tuinbank

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
6x Cesca (Breuer) stoelen 4077
6x Cesca (Breuer) stoelen

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Antieke Engelse vitrinekast, 1900 4217
Antieke Engelse vitrinekast, 1900

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Grenzhausen bloempot op zuil, 1890 6004
Grenzhausen bloempot op zuil, 1890

Resultaat:

500 EUR