19e Eeuwse eikenhouten Friese staartklok met mooie handbeschilderde wijzerplaat, spiegels en wekker. Afmeting: 148 cm. In goede staat.
Antieke Friese stoelklok met wekker. Originele beschildering en vergulding. Circa 1890. Afmeting: 73 cm. In goede staat.
Antieke Amerikaanse Ansonia tafelklok met automaat. Circa 1900. Duivel beweegt op-en-neer aan veer. Compositie metaal. Opdraaiveer goed. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Antieke Franse metalen wandklok met floraal decor. Beschilderd. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 42 x 32 x 12 cm. In goede staat.
Antieke Franse Louis Philippe kolomklok met intarsia en emaille cartouches. Albast wijzerplaat. Achtdaags-uurwerk, met halfuur-slag. Oude wormbeval. Afmeting: H 53 cm. In redelijke staat.
Antieke Duitse historisme reiswekker van messing. Circa 1890. A.W. & Co. Freiburg. Opdraaiveer is goed. Behoeft wel reiniging. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten vrijslinger wandklok. Gründerzeit. Circa 1890. Afmeting: 102 cm. In goede staat.
Westminster staande klok. Tempus Fugit. Drie-gewichter. Kwartier-slag. Mahoniehout. Afmeting: H 215 cm. In goede staat.
Antiek drie-delig onyx klokkenstel. Frankrijk. Circa 1900. Enkele chip bijstellers. Bij klok onyx gelijmd en er mist een stuk links-achter. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 37 x...
Antieke Engelse scheepsklok van messing met seconden-aanduiding. Circa 1930. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 10 x Ø 18 cm. In goede staat.
Antieke Amsterdamse School art deco pendule met messing wijzerplaat. Gemerkt Pfeilkreuz. Circa 1925. Weekloper, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 24 x 26 x 13 cm. In goede staat.
Vier antieke uurwerken. 1. Koetsiersklok, wijzers missen. 2. Brevete reiswekker. 3. Ronde Franse reisklok. 4. Franse bureauklok met aansteker, A. Charlat, materiaal: chroom. Functies niet getest. Afme...
19e Eeuwse Franse comtoise klok met pronkslinger en druivenrank decor. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, ankergang. Afmeting: 40 x 20 x 31 cm. In goede staat.
Antiek porseleinen klokkenstel met messing monturen. Kleur: kobalt blauw. Circa 1920. Functie niet getest. Afmeting: 39 x45 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse Friese staartklok van eikenhout. Functie niet getest. Circa 130 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse wandklok. St. Marti Parijs. Circa 1870. Achtdaags uurwerk, veerslinger, messing beschilderd. Afmeting: 50 x 40 x 15 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Friese notarisklok met wekker. Originele patina. Afmeting: 112 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Westminster staartklok met maanstand en kwartier-slag. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 100 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse klokken. Circa 1900. 1x Enchappement bureauklok in de vorm van een helm, niet getest. 1x Wekker met boer en kruiwagen, niet getest. Afmeting: 24 - 33 cm. In goede staat.
Kleine Hollandse wortelnoten Friese staartklok. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 67 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse Friese staartklok met wekker, gemaakt van eikenhout. Afmeting: 150 cm. In goede staat.
Drie antieke Franse compositie metalen wekkerklokken. Circa 1900. Functies niet getest. Wijzers missen, verder in goede staat. Afmeting: 28 - 35 cm. In redelijk/goede staat.
Lot diverse oude/antieke klok-onderdelen. Onder andere; wijzerplaten, slingers, cartouches et cetera. Afmeting: 2 - 40 cm. In redelijk/goede staat.
Drie-delig antiek Frans klokkenstel van marmer met figuren in prieel. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Craquelé wijzerplaat. Afmeting: 30 x 32 x 13 cm. In redelijk/goede staat.