Lot oud/antiek tin. Divers. Onder andere vroege eikeltjeskan et cetera. 18e - 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 30 cm. In goede staat.
Zeer interessant lot antiek koperwerk. Divers. Onder andere; samovaars, ketels, pannen. Afmeting: 30 - 50 cm. In goede staat.
Groot lot oud/antiek koperwerk. Divers. Onder andere; waterspuit, pannen, kannen et cetera. Afmeting: 30 - 130 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse messing dekseldoos met riembevestiging. Barok. Afmeting: 4 x 17,5 x 10 cm. In goede staat.
Antiek elektronisch optisch instrument Chimie Physique vor Morlot-Manty Paris. Circa 1900. Afmeting: 23 x 20 x 10 cm. In goede staat.
Drie antieke penkandelaren van brons. 19e Eeuw. Afmeting: H 38 - 45 cm. In goede staat.
Twee grote antieke kerkelijke wandkandelaren van messing. 19e Eeuw. Afmeting: 42 x 17 x 37 cm. In goede staat.
Vier antieke kerkelijke messing/bronzen kaarskandelaren. 19e Eeuw + ouder, onder andere knoopkandelaar (gotisch). Afmeting: 45 - 95 cm. In goede staat.
Lot antieke kaarskandelaren. Divers. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 17 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Twee zware bronzen Hollandse Amsterdamse kaarskandelaren voorzien van het Amsterdamse stadwapen. Circa 1900 en één ouder. Afmeting: 57 x 42 x 16 cm. In goede staat.
19e Eeuwse messing kaarskandelaar in barok-stijl op origineel rond eikenhout basement. Afmeting: H 94 cm. In goede staat.
Twee grote smeedijzeren wandkandelaren. Barok stijl. Later geëlektrificeerd. Italië? 20e Eeuw. Afmeting: 56 x 46 x 25 cm. In goede staat.
Zes oude/antieke plated kaarskandelaren met glas. 20e Eeuw. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke bronzen kraagkandelaren met schroefdraad. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Drie messing kaarskandelaren. Oud/antiek. 1x 19e Eeuwse penkandelaar. 2x Barok kandelaren, 20e eeuw. Afmeting: 31 - 68 cm. In goede staat.
Drie delen divers antiek. 1x Bronzen kwispedoor, 18e - 19e eeuw. 1x Franse porseleinen vaas met figuren/goud decor, 19e eeuw. 1x Antieke messing kandelaar met albast, circa 1880. Afmeting: 18 - 48 cm...
Twee oude bronzen kaarskandelaren met dolfijnen. Naar antiek voorbeeld. 20e Eeuw. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Jugendstil bronzen kaarskandelaar met lelie en putti. Circa 1900. Afmeting: 9 x 22 x 8 cm. In goede staat.
Twee antieke messing vergulde kaarskandelaren. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Vijf-armige fayence kaarskandelaar met messing. 19e Eeuw. Afmeting: H 59 cm. In goede staat.
Bronzen hanglamp met guirlandes. Louis Seize-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 57 cm. In goede staat.
Oude zwarte marmeren lampenvoet in de vorm van een korinthische zuil. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Jaren 30 metalen Bauhaus bureaulamp. Naar ontwerp Chistian Bell + Marianne Brandt. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Grote Tiffany-stijl glas-in-lood hanglamp met floraal decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 80 x Ø 80 cm. In goede staat.
Oude vergulde messing kroonluchter met kristal. 20e Eeuw. Afmeting: 50 x 50 cm. In goede staat.
Antieke Franse lampenvoet van smeedijzer. Mogelijk Schneider. Circa 1920 - 1930. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke porseleinen lampenvoeten. 1x Satsuma, Japan, godheid, gat in bodem. 1x Blanc de chine-stijl. Afmeting: H 32 - 36 cm. In redelijk/goede staat.
Grote schoollamp met opaline glas en messing. 20e Eeuw. Afmeting: H 100 x Ø 35 cm. In goede staat.
Twee houten met koper beslagen wandlampen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 46 x 13 x 29 cm. In goede staat.
Twee antieke compositie metalen olielampenvoeten. Geëlektrificeerd. Circa 1900. Afmeting: H 45cm. In goede staat.
Rood koperen samovaar. Drie-delig met tablet. Eerste helft 20e eeuw. Licht bedeukt. Afmeting: 60 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws processie kruis van koper met Corpus Christi. Afmeting: 74 x 45 x 11 cm. In goede staat.
Vier oude/antieke Duitse bierpullen. Drie stuks circa 1900. Eén keer kopie 18e eeuw, fayence. 1x Bismarck, porselein/restauratie. 1x Kerstman + bierpul, goed. 1x Zeer groot Zum grünen Kranze, goed. 1x...
Lot antiek gereedschap, onder andere smeedtangen. Circa 1900. Afmeting: 20 - 30 cm.In goede staat.
Vier antieke Perzische griffel-sets van messing. Met inkthouder + graveringen. 19e Eeuw. Afmeting: 19 - 28 cm. In goede staat.
Franse art deco fruitschaal van rood-koper. Gemerkt Garanti Villedieu. Circa 1930. Afmeting: H 23 x Ø 39 cm. In goede staat.
Lot antieke heilig kruizen. Divers materiaal. Brons, onyx, hout, plated. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 26 cm. In goede staat.
Lot oud/antiek koperwerk. Onder andere; koffiemolens, snotneuzen, maten et cetera. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 35 cm. In goede staat.
Lot diverse oude/antieke bellen. Aantal: 10 stuks. Onder andere; Oosters/Tibet/Europees. Materiaal: brons/metaal. Afmeting: 6 - 20 cm. In goede staat.
Twee delen verzilverd/plated messing. 19e Eeuw. Perzië. Theekan + comfoor. Floraal decor. Afmeting: 46 x Ø 32 cm. In goede staat.
Antieke Duitse kopergeslagen theekan uit 1908. Ontwerp Peter Behrens, 1868 - 1940. Gemerkt Gebrüder Holzschuh Schleiz. Eén deukje. Afmeting: 21 x 17 x 13,5 cm. In goede staat.
Twee antieke messing rococo wandkandelaren. Circa 1900. Afmeting: 32 x 17 x 12 cm. In goede staat.
Lot antieke geschriften. Onder andere; testament et cetera. Engeland. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 30 - 55 cm. In goede staat.
Twee delen antiek koperwerk. 1x Rood-koperen met messing bouillor + porseleinen grepen. 1x Grote neo gotische messing kaarskandelaar, 19e eeuw. Afmeting: 37 - 69 cm. In goede staat.
Vier zeldzame originele gotische bijbelbladzijden. Handgeschreven + ingekleurd, deels met goud. 16e Eeuw. Afmeting: 15 - 16 cm. In goede staat.
Drie zeldzame originele gotische bijbelbladzijden. Handgeschreven + ingekleurd. Deelsmet goud. 16e Eeuw. Afmeting: 12 - 15,3 cm. In goede staat.
Twee zeldzame originele gotische bijbelbladzijden. Gravures deels handingekleurd + goud decor. 16e Eeuw. Dubbelzijdig Latijns. Afmeting: 18 x 12,5 cm. In zeer goede staat.
Drie zeldzame originele gotische bijbelbladzijden. 15e - 16e Eeuw. Handgeschreven + ingekleurd + goud. Afmeting: 15 - 22 cm. In goede staat.