18e Eeuwse notenhouten barok theestoof met koperen binnenbak en band-intarsia, Louis Quinze. Afmeting: 50 x 33 x 33 cm.
19e Eeuwse Franse boulle dekseldoos met gecontourneerde omranding en bronzen versieringen. Slotplaat niet origineel. Slot mist. Afmeting: 10 x 15 x 11 cm. In redelijk/goede staat.
Klein decoratief gepatineerd harnas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 92 cm. In goede staat.
Grote drie-lichts Italiaanse houtgesneden vergulde + verzilverde houten putti lamp op Korinthische zuil. 20e Eeuw. Afmeting: H 170 cm. In goede staat.
Grote keramieken tafellamp met messing armaturen. Elektrisch. 20e Eeuw. Floraal decor. Afmeting: H 80 cm. In goede staat.
Oosterse robijnrode glazen hanglamp met filigrain koperwerk. 20e Eeuw. Afmeting: circa 39 x Ø 21 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse miniaturen in lijst. 1x Interieur van albast met figuren. 1x Maria met kind van meerschuim. Afmeting: 5,5 - 10 cm. In goede staat.
Drie messing miniatuurlijsten, ovaal, met repro. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 11 cm. In goede staat.
18e Eeuws Louis Seize miniatuurportret. Vrouw met medaillon. Door Cosway 1787. In vergulde Louis Seize lijst. Olieverf op paneel. Afmeting: H 10 x B 8 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten theestoof met band-intarsia en messing binnenbak. Afmeting: 41 x 37 cm. In goede staat.
Antieke gietijzeren postweegschaal. Circa 1900. Afmeting: 26 cm. In goede staat.
Twee dekseldozen met intarsia mozaïek. 20e Eeuw. Afmeting: 15 - 25 cm. In goede staat.
Zes antieke lakstempels met messing/hout + bakeliet. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 12 cm. In goede staat.
Oude Duitse Räth staatkundige globe met verlichting. Veb Hermann Haack Gotha Leipzig. Circa 1950. Afmeting: 46 cm. In goede staat.
Antieke houtgestoken, vergulde piedestal met klauwpoten. 19e Eeuw. Afmeting: H 161 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten notenkraker. Hofnar. 19e Eeuw. Afmeting: 16 cm. In goede staat.
Gemoderniseerde Shell benzinepomp tot mancave-bar met verlichting en schappen voor drank. Metaal + lak. Metalen plaquette originele Shell nog aanwezig. Afmeting: 125 x 64 x 38 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse tinnen po met deksel. Met bodemmerk. Afmeting: H 20 x Ø 23 cm. In goede staat.
Zeer grote, vier-delige, antieke smeedijzeren staande kaarsenkandelaar in gotische stijl. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: H 188 cm. In goede staat.
Vier oude + antieke tinnen kraantjeskannen. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 36 - 43 cm. In goede staat.
Twee delen Hollands tin. Circa 1920. Art Deco. 1x Trompet-vormige vaas, ongemerkt. 1x Granaat-vormige vaas, Daalderop Holland. Afmeting: H 20 - 22,5 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Jaarsma gietijzeren kachel me brons. 's Gravenhage. Circa 1890. Afmeting: 90 x 70 x 40 cm. In goede staat.
Antieke messing rococo vuurbokken + twee maal haardbestek + wafelijzer. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 50 - 55 cm. In goede staat.
Antieke vijf-delige Hollandse Amsterdamse messing haardset met Amsterdams stadswapen. Circa 1900. Afmeting: 45 - 50 cm. In goede staat.
Twee haardsets. Oud/antiek. 1x Messing. 1x Smeedijzer. Afmeting: 50 - 67 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse smeedijzeren vuurhaal + brandijzer. Afmeting: 39 - 54 cm. In goede staat.
Twee grote 17e - 18e eeuwse gietijzeren haardplaten met figuren/putti. Afmeting: 83 x 74 cm. / 77 x 34 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws verguld houten haardscherm met stikwerk. Bijbelse voorstelling. Afmeting: 90 x 58 x 30 cm. In goede staat.
Twee grote antieke kruideniers voorraadhouders van rood koper. Circa 1900. Porseleinen knoppen op deksel missen. Afmeting: H 74 x Ø 30 cm. In redelijk/goede staat.
Vijftien oude/antieke Engelse kaarskandelaren van messing. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: H 20 - 30 cm. In goede staat.
Vier 19e eeuwse neo gotische kaarskandelaren met ranken. Waarvan één verstelbaar. Afmeting: H 35 - 60 cm. In goede staat.
Drie grote koperen scheepslampen. Eerste helft 20e eeuw. Later geëlektrificeerd. Afmeting: 56 - 72 cm. In goede staat.
Zes steengoed kruiken. 18e - 19e Eeuw. Divers. Onder andere Duitsland. Afmeting: 30 - 40 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse bronzen vijzel met stamper. Afmeting: H 15,5 x Ø 17 cm. In goede staat.
Twee oude Afrikaanse houtgestoken maskers met polychromie. Onder andere Gambon punumask. Afmeting: 32 - 45 cm. In goede staat.
Groot palissanderhouten Heilig kruis met Corpus Christi van lindenhout. Basement van palissander met band-intarsia. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 73 cm. In goede staat.
Lot antieke archeologische bronzen bodemvondsten. Onder andere; Romeins et cetera. Miniaturen + deel armband. Afmeting: 1 - 11 cm. In redelijk/goede staat.
Lot met 5 koralen doodshoofdjes, ca 3 cm. totaal ca 80 gram. In goede staat.
Antieke vuurstenen vuistbijl. Archeologische bodemvondst. Afmeting: 11 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinese inktpot van brons, in de vorm van een beer. Scharnier deksel los, maar wel aanwezig. Afmeting: 7 cm. In goede staat.
Zes hardhouten gesneden Indische olifanten. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 23 cm. In goede staat.
Afrikaans houtgestoken masker met koperwerk. 20e Eeuw. Afmeting: 39 x 28 x 16 cm. In goede staat.
Antieke Friese kerfsnede meetlat. Notenhout. 19e Eeuw. Afmeting: 90 cm. In goede staat.
Chinese wierookbrander, half edelsteen, met fabeldier koppen. 20e Eeuw. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Drie delen antiek Hollands koperwerk. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 19 -30 cm. In goede staat.
Drie oude Afrikaanse houtgesneden maskers met patina. Afmeting: 33 - 35 cm. In goede staat.
Fraaie antieke lederen buideltas. Mogelijk Azië of Zuid Amerika. Circa 1900. Afmeting: 70 x 32 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Japanse bronzen vazen met draken rondom. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.