Lot oud/antiek tin. Divers. Onder andere vroege eikeltjeskan et cetera. 18e - 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 30 cm. In goede staat.
Zeer interessant lot antiek koperwerk. Divers. Onder andere; samovaars, ketels, pannen. Afmeting: 30 - 50 cm. In goede staat.
Groot lot oud/antiek koperwerk. Divers. Onder andere; waterspuit, pannen, kannen et cetera. Afmeting: 30 - 130 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse messing dekseldoos met riembevestiging. Barok. Afmeting: 4 x 17,5 x 10 cm. In goede staat.
Antiek elektronisch optisch instrument Chimie Physique vor Morlot-Manty Paris. Circa 1900. Afmeting: 23 x 20 x 10 cm. In goede staat.
Drie antieke penkandelaren van brons. 19e Eeuw. Afmeting: H 38 - 45 cm. In goede staat.
Twee grote antieke kerkelijke wandkandelaren van messing. 19e Eeuw. Afmeting: 42 x 17 x 37 cm. In goede staat.
Vier antieke kerkelijke messing/bronzen kaarskandelaren. 19e Eeuw + ouder, onder andere knoopkandelaar (gotisch). Afmeting: 45 - 95 cm. In goede staat.
Lot antieke kaarskandelaren. Divers. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 17 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Twee zware bronzen Hollandse Amsterdamse kaarskandelaren voorzien van het Amsterdamse stadwapen. Circa 1900 en één ouder. Afmeting: 57 x 42 x 16 cm. In goede staat.
19e Eeuwse messing kaarskandelaar in barok-stijl op origineel rond eikenhout basement. Afmeting: H 94 cm. In goede staat.
Twee grote smeedijzeren wandkandelaren. Barok stijl. Later geëlektrificeerd. Italië? 20e Eeuw. Afmeting: 56 x 46 x 25 cm. In goede staat.
Zes oude/antieke plated kaarskandelaren met glas. 20e Eeuw. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke bronzen kraagkandelaren met schroefdraad. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Drie messing kaarskandelaren. Oud/antiek. 1x 19e Eeuwse penkandelaar. 2x Barok kandelaren, 20e eeuw. Afmeting: 31 - 68 cm. In goede staat.
Drie delen divers antiek. 1x Bronzen kwispedoor, 18e - 19e eeuw. 1x Franse porseleinen vaas met figuren/goud decor, 19e eeuw. 1x Antieke messing kandelaar met albast, circa 1880. Afmeting: 18 - 48 cm...
Twee oude bronzen kaarskandelaren met dolfijnen. Naar antiek voorbeeld. 20e Eeuw. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Jugendstil bronzen kaarskandelaar met lelie en putti. Circa 1900. Afmeting: 9 x 22 x 8 cm. In goede staat.
Twee antieke messing vergulde kaarskandelaren. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Vijf-armige fayence kaarskandelaar met messing. 19e Eeuw. Afmeting: H 59 cm. In goede staat.
Bronzen hanglamp met guirlandes. Louis Seize-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 57 cm. In goede staat.
Oude zwarte marmeren lampenvoet in de vorm van een korinthische zuil. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Jaren 30 metalen Bauhaus bureaulamp. Naar ontwerp Chistian Bell + Marianne Brandt. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Grote Tiffany-stijl glas-in-lood hanglamp met floraal decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 80 x Ø 80 cm. In goede staat.