Antiek antiquarisch boekje Judaica. Titel: Iets over de begraafplaatsen der Nederlandsch-Israëlische gemeente te Amsterdam. Door S.I. Mulder te Amsterdam, bij van Embden & Co. 1851. Met Israëlische br...
Twee antieke archeologische bodemvondsten. 1x Marmeren gezicht met haardracht. 1x Terracotta vrouwenhoofd met haardracht. Afmeting: 8 -9 cm. In goede staat.
Antieke archeologische bodemvondst. Flacon van terracotta. Afmeting: 15,5 cm. In goede staat.
Antieke marmeren buste. Vrouwen-figuur met lang haar. Bodemvondst. Perzië? Afmeting: H 11,5 cm. In goede staat.
Twee antieke archeologische bodemvondsten. Marmer. Gezichten met haardracht. Afmeting: 7,5 - 8 cm. In goede staat.
Antieke marmeren liggende leeuw. Bodemvondst. Perzië? Afmeting: 7,5 x 15 x 5 cm. In goede staat.
Twee antieke archeologische bodemvondsten. Terracotta. 1x Kruik met gezicht. 1x 3-Lichts olielamp met buste. Afmeting: 7,5 - 13 cm. In goede staat.
Antieke Engelse stickbarometer. Mahonie + bakeliet. J. Lucky & Co. Birmingham. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 96 cm. In goede staat.
Antieke Engelse barometer van eikenhout. Bithray London. 19e Eeuw. Afmeting: 98 cm. In goede staat.
Mooie en antieke barograaf van messing met mahoniehout + lade. Circa 1900. Afmeting: 22 x 32 x 17 cm. In goede staat.
Antieke houtgestoken gepolychromeerde Venetiaanse piedestal met figuur op gondelboeg en klauwpoten. 19e Eeuw. Afmeting: H 88 cm. In goede staat.
Twee gepolychromeerde vergulde houten Maria beelden op wandconsoles. 20e Eeuw. Afmeting: 38 - 50 cm. In goede staat.
Kobalt-blauwe lamp met verguld messing montuur. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 80 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse wortelnoten theekist met boulle. Twee compartimenten. Circa 1870. Lichte schade. Afmeting: 13 x 27 x 14 cm. In redelijk/goede staat.
Prachtige 19e eeuwse Franse wortelnoten likeurkelder met originele en gave inhoud. Met floraal been-intarsia. Circa 1870. Afmeting: 26 x 27 x 21,5 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse Franse wortelnoten schrijfkist met boulle inleg en annotatie 1880. Met vakverdeling. Afmeting: 18 x 33 x 28 cm. In zeer goede staat.
Antieke Engelse microscoop van messing. Gesigneerd. W. Wilson London. Circa 1900. Afmeting: 31 x 33 x 15 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse vazen met putti en floraal decor. Art Nouveau. Compositie metaal met wit marmeren basement. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten barometer met plated wijzerplaat. Afmeting: 96 cm. In zeer goede staat.
Zeldzaam 18e eeuws wortelnoten barok Louis Quinze theekistje met intarsia, bronzen beslag en messing theebussen. Afmeting: 13 x 19 x 12 cm. In zeer goede originele staat.
Antieke Afrikaanse armband van brons. Nigeria met gravures. Afmeting: 14,5 x 5 x 12 cm. In goede staat.
Voor-oorlogse lederen motormuts + motorbril. Afmeting: 19 - 31 cm. In goede staat.
Deadly & Dangerous Gold coin collection in originele houder. Aantal: 6 stuks munten van 5 Dollar. Octopus, Whit Shark, Red back spider, Eastern brown snake, Salt water crocodile, Box jelly fish. Limit...
Acht postzegel-verzamel-albums. Dieren, bloemen, wereld. Postfris + gestempeld. 20e Eeuw. Afmeting: 31 x 23 x 2 cm. In goede staat.