Lot antieke Engelse keramieken lucifers-aanstrijkers. Aantal: 8 stuks. Circa 1900 - 1930. Afmeting: 9 - 15 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Duitse steengoed baardman kruik met bruin glazuur + stadswapen van Amsterdam. Restauratie bovenrand. Afmeting: H 22 cm. In redelijk/goede staat.
Drie delen antiek terracotta. 1x Heilige hart buste, Deposé Giunta, circa 1900. 2x Art Nouveau vazen, circa 1915. Afmeting buste: 49 x 45 x 20 cm. Afmeting vazen: H 39 cm. In goede staat.
10x Antiek Sawankhalok steengoed. Vazen en potten. Thailand, divers. 13e, 15e Eeuw en later. Afmeting: 3 - 16,5 cm. In goede staat.
Antieke Hindeloopen poppenwieg. Handbeschilderd. Circa 1900. Afmeting: 30 x 52 x 20 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws Russisch bronzen quadrichon ikoon met emaille decor + tekst. Afmeting: 18 x 40,5 x 0,5 cm. In goede staat.
Marmeren met messing piedestal. Met kapitellen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 101 x 26 x 26 cm. In goede staat.
Marmeren met messing piedestal. Met kapitellen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 101 x 26 x 26 cm. In goede staat.
Twee marmeren piedestals met messing kapitellen. Octagonaal blad. 20e Eeuw. Afmeting: H 104 x 28 x 28 cm. In goede staat.
19e Eeuwse zware bronzen historisme schenkkan met rondom figuren/ranken decor. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Antiek scheepskompas in mahoniehouten kist. Gemerkt Observator. Circa 1920. Afmeting: 14 x 20 x 19 cm. In goede staat.
Antieke Engelse gepolitoerde Cuba mahonie kist met slot en sleutel. Afmeting: 13 x 30 x 21 cm. In zeer goede staat.
18e - 19e Eeuwse Hollandse handbeschilderde blaasbalg met schepen decor. Afmeting: 50 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse notenhouten schrijfkist met messing inleg, schrijfvelours en inktpotten. Afmeting: 6 x 24 x 35 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke dekseldozen met intarsia. 20e Eeuw. 1x Groot met slede voorstelling en ossen, hoekverbindingen los. 1x Mozaïek intarsia. Afmeting: 17 - 32 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse eikenhouten kapstok met spiegel en druivenranken. Circa 1900. Afmeting: 62 x 76 x 15 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse orgelgebogen documenten scheepskist van teakhout, met parelmoer plaquette en origineel slot. Vakverdeling later. Afmeting: 13 x 29 x 41 cm. In goede staat.
Twee antieke dekseldozen. 1x met intarsia/floraal, 19e eeuw. 1x Wortelhout met intarsia, 19e eeuw. Afmeting: 13 - 25 cm. In goede staat.
Drie antieke mahoniehouten/noten dekseldozen. Onder andere t.b.v. tabak. Afmeting: 10 - 15 cm. In goede staat.
Grote antieke gepolitoerde mahoniehouten likeurkist (zonder inhoud). Circa 1820. Enkele krassen. Afmeting: 24 x 26 x 18 cm. In goede staat.
Kleine antieke Hollandse eikenhouten neo renaissance documentenkist met robbelijsten en kussens. Circa 1880. Historisme. Stukje lijst front weg. Afmeting: 23 x 42 x 29 cm. In goede staat.
Twee antieke Japanse lakwerk dozen. Circa 1920. Floraal parelmoer decor. 1x Handwerkdoos. 1x Dekseldoos. Afmeting: 18 - 37 cm. In goede staat.
Gesigneerde humidor. Lemaire Victor Hugo Paris. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 11 x 28 x 21cm. In goede staat.
Humidif gelakte houten humidor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 10 x 23 x 28 cm. In goede staat.