Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Lamp (goud/zwart), H 72 cm.
Resultaat: 70 EUR

Houtgestoken vergulde lampenvoet met floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 72 cm. In goede staat.

Japanse of Chinese caché pot
Resultaat: 160 EUR

Grote 19e eeuwse Japanse of Chinese caché pot met draken/vogels en putti decor. Plated + verguld messing. Met binnenbak. Afmeting: 28 x 50 x 32 cm. In goede staat.

Theestoof + ketel
Resultaat: 130 EUR

Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten Louis Seize theestoof met band-intarsia en messing ketel. Krimpnaad. Afmeting: 65 x Ø 27 cm. In redelijke staat.

2x Glas-in-lood vensters/raamhangers
Startprijs 40 EUR

Twee glas-in-lood vensters/raamhangers. Gebrandschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: 29 - 45 cm. In goede staat.

Brunsviga telmachine + nachtklok
Resultaat: 40 EUR

Oude vintage Brunsviga reken/telmachine, en een nachtklok van het merk Bürk & Söhne. 20e Eeuw. Afmeting: 23 x 30 x 17 cm. / 8 x Ø 14 cm. In goede staat.

Antieke bureaulamp, H 42 cm.
Resultaat: 60 EUR

Jaren 20 ijzeren bureaulamp met rank decor. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.

Antieke lokeend
Resultaat: 50 EUR

Antieke hardhouten gepolychromeerde lokeend voor de jacht. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 17 x 36 x 14 cm. In goede staat.

Antiek theekistje
Startprijs 120 EUR

Vroeg 19e eeuws mahoniehouten theekist met messing beslag. Afmeting: 12 x 14 x 12 cm. In goede staat.

Twee antieke apparaten
Resultaat: 50 EUR

Twee antieke apparaten. 1x Dictaphone model 12 + 1x Comptometer USA Felt & Tarrant Chicago. Functies niet getest. Afmeting: 26 x 38 x 17 cm / 15 x 38 x 22 cm. In goede staat.

3-Armige kandelaar + Kerkkandelaar
Startprijs 50 EUR

Twee messing kaarskandelaren. 1x 3-armig kandelaar en 1x kerkkandelaar. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: H 26 - 58 cm. In goede staat.

Twee tafellampen, H 64 cm.
Resultaat: 70 EUR

Twee metalen verchroomde tafellampen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 64 cm. In goede staat.

Antieke paraplubak, 1900
Resultaat: 60 EUR

Antieke neo gotische gietijzeren paraplustandaard. Circa 1900. Afmeting: 65 x 40 x 20 cm. In goede staat.

Kraantjeskan met comfoor + bureauset
Resultaat: 40 EUR

Vroeg 19e eeuwse beschilderde kraantjeskan met comfoor. Chinoiserie goud decor. Afmeting: H 44 cm. In goede staat. En een zwart marmeren bureauset met twee kristalglazen inktpotten en twee pennen. Ci...

Chinese bronzen schenkkan
Resultaat: 100 EUR

Oude Chinese bronzen schenkkan met draak. Afmeting: 17 x 19 x 14 cm. In goede staat.

Antieke Franse Charles Dix kandelaar, 1840
Resultaat: 300 EUR

Antieke Franse vuurvergulde bronzen Charles Dix kaarskandelaren met putti. Circa 1840. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.

Duitse scheepsbarometer Ø 17 cm.
Startprijs 100 EUR

Duitse Schatz scheepsbarometer. Messing. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 10 x Ø 17 cm. In goede staat.

Castolettes
Startprijs 120 EUR

Miniatuur linnenpers
Startprijs 75 EUR

Hollandse eikenhouten miniatuur linnenpers met twee lades. Circa 1880. Barok stijl. Afmeting: 42 x 20 x 12 cm. In goede staat.

Antieke tafelschaal met glas, 1910
Startprijs 300 EUR

Antieke messing tafelschaal met mondgeblazen glazen schaal + vogels + jongen met rank. Circa 1910. Afmeting: 44 x 34 x 13 cm. In goede staat.

Twee Amerikaanse spaarpotten
Startprijs 150 EUR

Twee oude gietijzeren Amerikaanse spaarpotten met automaat. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 25 - 29 cm. In goede staat.

Twee Amerikaanse spaarpotten
Resultaat: 150 EUR

Twee oude gietijzeren Amerikaanse spaarpotten met automaat. 20e Eeuw. Afmeting: H 16 - 21 cm. In goede staat.

2x Diecast spaarpot
Startprijs 150 EUR