Houtgestoken vergulde lampenvoet met floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 72 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Japanse of Chinese caché pot met draken/vogels en putti decor. Plated + verguld messing. Met binnenbak. Afmeting: 28 x 50 x 32 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten Louis Seize theestoof met band-intarsia en messing ketel. Krimpnaad. Afmeting: 65 x Ø 27 cm. In redelijke staat.
Twee glas-in-lood vensters/raamhangers. Gebrandschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: 29 - 45 cm. In goede staat.
Oude vintage Brunsviga reken/telmachine, en een nachtklok van het merk Bürk & Söhne. 20e Eeuw. Afmeting: 23 x 30 x 17 cm. / 8 x Ø 14 cm. In goede staat.
Jaren 20 ijzeren bureaulamp met rank decor. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Antieke hardhouten gepolychromeerde lokeend voor de jacht. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 17 x 36 x 14 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws mahoniehouten theekist met messing beslag. Afmeting: 12 x 14 x 12 cm. In goede staat.
Twee messing kaarskandelaren. 1x 3-armig kandelaar en 1x kerkkandelaar. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: H 26 - 58 cm. In goede staat.
Twee metalen verchroomde tafellampen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 64 cm. In goede staat.
Antieke Franse vuurvergulde bronzen Charles Dix kaarskandelaren met putti. Circa 1840. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.
Duitse Schatz scheepsbarometer. Messing. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 10 x Ø 17 cm. In goede staat.
Twee oude gietijzeren Amerikaanse spaarpotten met automaat. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 25 - 29 cm. In goede staat.
Twee oude gietijzeren Amerikaanse spaarpotten met automaat. 20e Eeuw. Afmeting: H 16 - 21 cm. In goede staat.