Lot antieke Engelse keramieken lucifers-aanstrijkers. Aantal: 8 stuks. Circa 1900 - 1930. Afmeting: 9 - 15 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Duitse steengoed baardman kruik met bruin glazuur + stadswapen van Amsterdam. Restauratie bovenrand. Afmeting: H 22 cm. In redelijk/goede staat.
Drie delen antiek terracotta. 1x Heilige hart buste, Deposé Giunta, circa 1900. 2x Art Nouveau vazen, circa 1915. Afmeting buste: 49 x 45 x 20 cm. Afmeting vazen: H 39 cm. In goede staat.
10x Antiek Sawankhalok steengoed. Vazen en potten. Thailand, divers. 13e, 15e Eeuw en later. Afmeting: 3 - 16,5 cm. In goede staat.
Antieke Hindeloopen poppenwieg. Handbeschilderd. Circa 1900. Afmeting: 30 x 52 x 20 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws Russisch bronzen quadrichon ikoon met emaille decor + tekst. Afmeting: 18 x 40,5 x 0,5 cm. In goede staat.
Marmeren met messing piedestal. Met kapitellen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 101 x 26 x 26 cm. In goede staat.
Marmeren met messing piedestal. Met kapitellen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 101 x 26 x 26 cm. In goede staat.
Twee marmeren piedestals met messing kapitellen. Octagonaal blad. 20e Eeuw. Afmeting: H 104 x 28 x 28 cm. In goede staat.
19e Eeuwse zware bronzen historisme schenkkan met rondom figuren/ranken decor. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Antiek scheepskompas in mahoniehouten kist. Gemerkt Observator. Circa 1920. Afmeting: 14 x 20 x 19 cm. In goede staat.
Antieke Engelse gepolitoerde Cuba mahonie kist met slot en sleutel. Afmeting: 13 x 30 x 21 cm. In zeer goede staat.
18e - 19e Eeuwse Hollandse handbeschilderde blaasbalg met schepen decor. Afmeting: 50 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse notenhouten schrijfkist met messing inleg, schrijfvelours en inktpotten. Afmeting: 6 x 24 x 35 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke dekseldozen met intarsia. 20e Eeuw. 1x Groot met slede voorstelling en ossen, hoekverbindingen los. 1x Mozaïek intarsia. Afmeting: 17 - 32 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse eikenhouten kapstok met spiegel en druivenranken. Circa 1900. Afmeting: 62 x 76 x 15 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse orgelgebogen documenten scheepskist van teakhout, met parelmoer plaquette en origineel slot. Vakverdeling later. Afmeting: 13 x 29 x 41 cm. In goede staat.
Twee antieke dekseldozen. 1x met intarsia/floraal, 19e eeuw. 1x Wortelhout met intarsia, 19e eeuw. Afmeting: 13 - 25 cm. In goede staat.
Drie antieke mahoniehouten/noten dekseldozen. Onder andere t.b.v. tabak. Afmeting: 10 - 15 cm. In goede staat.
Grote antieke gepolitoerde mahoniehouten likeurkist (zonder inhoud). Circa 1820. Enkele krassen. Afmeting: 24 x 26 x 18 cm. In goede staat.
Kleine antieke Hollandse eikenhouten neo renaissance documentenkist met robbelijsten en kussens. Circa 1880. Historisme. Stukje lijst front weg. Afmeting: 23 x 42 x 29 cm. In goede staat.
Twee antieke Japanse lakwerk dozen. Circa 1920. Floraal parelmoer decor. 1x Handwerkdoos. 1x Dekseldoos. Afmeting: 18 - 37 cm. In goede staat.
Gesigneerde humidor. Lemaire Victor Hugo Paris. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 11 x 28 x 21cm. In goede staat.
Humidif gelakte houten humidor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 10 x 23 x 28 cm. In goede staat.
Antieke Perzische juwelenkist van messing met Arabische karaktertekens, koper en met zilverdraad ingelegd. Circa 1900. Afmeting: 8 x 12 x 8 cm. In goede staat.
Antieke Engelse documentenkist met lade en vakverdeling. Eikenhout. Circa 1900. Afmeting: 26 x 28 x 22 cm. In goede staat.
Antieke tramp art juwelenkist van hout. Circa 1900. Afmeting: 22 x 38 x 26 cm. In goede staat.
Chinese of Japanse messing bewerkte dekseldoos met muziekspelende geisha's. Circa 1930. Afmeting: 6 x 20,5 x 14 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse porseleinen olielampen met messing. Handbeschilderd. Circa 1880. Afmeting: H 76 - 77 cm. In goede staat.
Antieke onyx petroleumlamp met beschilderd glazen reservoir. Circa 1900. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse mahoniehouten Willem III theestoof. Twee-kleurig. Circa 1860. Afmeting: H 40 x Ø 31 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse mahoniehouten theestoof met ketel. Twee-kleurig. Circa 1850. Eén pootje los erbij. Afmeting: H 43 x Ø 37 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten grammofoon. Circa 1900. Ongemerkt? Opdraaiveer lam. Afmeting: 82 x 70 x 55 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke mahoniehouten wandtelefoon. Gemerkt RTV + kroon + nummers. Circa 1920. Afmeting: 54 cm. In goede staat.
Antieke Weense koudbeschilderde tafellamp met Arabier op Perzisch kleed onder lantaarn. Circa 1900. Monogram A.P. + Made in Austria. Oudere restauratie lamp en basement. Afmeting: H 42 cm. In redelijk...
19e Eeuwse Franse vuurvergulde bronzen 5-arms kaarskandelaar met meisje en duif/druivenranken. Afmeting: H 57 cm. In zeer goede originele staat.
Antieke messing blaker met twee kandelaren en gereedschap aan ketting. Circa 1900. Afmeting: 76 cm. In goede staat.
Antiek koperen Arts & Crafts ketel met comfoor. Ontwerp Dr. Christopher Dresser Kurz & Co. Tiel. Circa 1910. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Twee kisten wijn. Totaal 24 flessen. Eén kist met twaalf flessen Chateau Belgrave Haut Medoc Grand Cru 1987 in originele kist. Afmeting: 33 x 50 x 18 cm. In redelijk/goede staat. En één kist met twaal...
Lot Franse wijn. Totaal: 24 flessen wijn. Twaalf flessen in krat + twaalf flessen in doos. Twaalf flessen Chateau La Tour deby Grand Cru 1975 in krat. Afmeting: 33 x 50 x 18 cm. In redelijk/goede staa...
Antieke vergulde messing staande petroleumlamp met albast (tafel)blad. Circa 1900. Afmeting: H 159 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Franse porseleinen vazen met kunstbloemen onder glazen stolp. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
19e Eeuwse majolica petroleumlamp met gebloemde kap. Kap gelijmd. Afmeting: H 58 cm. In redelijke staat.
Lot antiek tin. 18e - 19e Eeuw. Onder andere; zes tinnen borden + zeven tinnen maten. Afmeting: 7 - 30 cm. In goede staat.
Groot lot oud/antiek tin. Onder andere; lepelrek, borden, brandewijnkom, blakers et cetera. Afmeting: 6 - 40 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke tinnen kraantjeskannen. Vroeg 19e eeuw. 1x Friese beschilderde barok kraantjeskan met vogel/goud decor, circa 1800. 1x Louis Seize kraantjeskan. Afmeting: H 42 - 52 cm. In goede staat.
Twee delen antiek tin. Kraantjeskan + klepkan (bodemmerk). Afmeting: 26 - 44 cm. In goede staat.
Grote antieke tinnen wapenschotel. Waarschijnlijk 17e eeuw. Afmeting: Ø 44 cm. In goede staat.