Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

18e Eeuwse theestoof
Resultaat: 250 EUR

18e Eeuwse notenhouten barok theestoof met koperen binnenbak en band-intarsia, Louis Quinze. Afmeting: 50 x 33 x 33 cm.

Franse dekseldoos met boulle
Startprijs 200 EUR

19e Eeuwse Franse boulle dekseldoos met gecontourneerde omranding en bronzen versieringen. Slotplaat niet origineel. Slot mist. Afmeting: 10 x 15 x 11 cm. In redelijk/goede staat.

Klein decoratief harnas
Resultaat: 50 EUR

Klein decoratief gepatineerd harnas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 92 cm. In goede staat.

Grote Italiaanse lamp, H 170 cm.
Startprijs 450 EUR

Grote drie-lichts Italiaanse houtgesneden vergulde + verzilverde houten putti lamp op Korinthische zuil. 20e Eeuw. Afmeting: H 170 cm. In goede staat.

Grote keramieken tafellamp, H 80 cm.
Startprijs 70 EUR

Grote keramieken tafellamp met messing armaturen. Elektrisch. 20e Eeuw. Floraal decor. Afmeting: H 80 cm. In goede staat.

Oosterse glazen hanglamp
Startprijs 100 EUR

Oosterse robijnrode glazen hanglamp met filigrain koperwerk. 20e Eeuw. Afmeting: circa 39 x Ø 21 cm. In goede staat.

Twee miniaturen in lijst
Resultaat: 100 EUR

Twee 19e eeuwse miniaturen in lijst. 1x Interieur van albast met figuren. 1x Maria met kind van meerschuim. Afmeting: 5,5 - 10 cm. In goede staat.

3x Messing miniatuur lijsten met reproductie
Startprijs 60 EUR

Drie messing miniatuurlijsten, ovaal, met repro. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 11 cm. In goede staat.

Portret in vergulde lijst
Resultaat: 110 EUR

18e Eeuws Louis Seize miniatuurportret. Vrouw met medaillon. Door Cosway 1787. In vergulde Louis Seize lijst. Olieverf op paneel. Afmeting: H 10 x B 8 cm. In goede staat.

Theestoof
Resultaat: 110 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten theestoof met band-intarsia en messing binnenbak. Afmeting: 41 x 37 cm. In goede staat.

Antieke postweegschaal, 1900
Resultaat: 40 EUR

Antieke gietijzeren postweegschaal. Circa 1900. Afmeting: 26 cm. In goede staat.

2x Dekseldoos met intarsia mozaïek
Startprijs 80 EUR

Twee dekseldozen met intarsia mozaïek. 20e Eeuw. Afmeting: 15 - 25 cm. In goede staat.

Lot lakstempels (6x)
Resultaat: 120 EUR

Zes antieke lakstempels met messing/hout + bakeliet. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 12 cm. In goede staat.

Oude Räth globe, 1950
Resultaat: 60 EUR

Oude Duitse Räth staatkundige globe met verlichting. Veb Hermann Haack Gotha Leipzig. Circa 1950. Afmeting: 46 cm. In goede staat.

Antieke piedestal, H 161 cm.
Resultaat: 225 EUR

Antieke houtgestoken, vergulde piedestal met klauwpoten. 19e Eeuw. Afmeting: H 161 cm. In goede staat.

Antieke notenkraker
Startprijs 50 EUR

Antieke notenhouten notenkraker. Hofnar. 19e Eeuw. Afmeting: 16 cm. In goede staat.

Shell benzinepomp
Startprijs 800 EUR

Gemoderniseerde Shell benzinepomp tot mancave-bar met verlichting en schappen voor drank. Metaal + lak. Metalen plaquette originele Shell nog aanwezig. Afmeting: 125 x 64 x 38 cm. In goede staat.

Tinnen po + deksel
Startprijs 80 EUR

18e - 19e Eeuwse tinnen po met deksel. Met bodemmerk. Afmeting: H 20 x Ø 23 cm. In goede staat.

Antieke smeedijzeren kaarsenkandelaar, H 188 cm.
Resultaat: 1.500 EUR

Zeer grote, vier-delige, antieke smeedijzeren staande kaarsenkandelaar in gotische stijl. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: H 188 cm. In goede staat.

Lot tinnen kraantjeskannen (4x)
Resultaat: 100 EUR

Vier oude + antieke tinnen kraantjeskannen. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 36 - 43 cm. In goede staat.

Twee delen Hollands tin, 1920
Startprijs 40 EUR

Twee delen Hollands tin. Circa 1920. Art Deco. 1x Trompet-vormige vaas, ongemerkt. 1x Granaat-vormige vaas, Daalderop Holland. Afmeting: H 20 - 22,5 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Jaarsma kachel, 1890
Resultaat: 500 EUR

Antieke Jaarsma gietijzeren kachel me brons. 's Gravenhage. Circa 1890. Afmeting: 90 x 70 x 40 cm. In goede staat.

Vuurbokken+openhaard bestek
Resultaat: 50 EUR

Antieke messing rococo vuurbokken + twee maal haardbestek + wafelijzer. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 50 - 55 cm. In goede staat.

Antieke Amsterdamse haardset met Amsterdams stadswapen
Resultaat: 90 EUR

Antieke vijf-delige Hollandse Amsterdamse messing haardset met Amsterdams stadswapen. Circa 1900. Afmeting: 45 - 50 cm. In goede staat.

2x Haardset
Resultaat: 60 EUR

Twee haardsets. Oud/antiek. 1x Messing. 1x Smeedijzer. Afmeting: 50 - 67 cm. In goede staat.

Antieke vuurhaal + brandijzer
Resultaat: 70 EUR

18e - 19e Eeuwse smeedijzeren vuurhaal + brandijzer. Afmeting: 39 - 54 cm. In goede staat.

Haardplaten (2x)
Resultaat: 80 EUR

Twee grote 17e - 18e eeuwse gietijzeren haardplaten met figuren/putti. Afmeting: 83 x 74 cm. / 77 x 34 cm. In goede staat.

Haardscherm
Resultaat: 130 EUR

Vroeg 19e eeuws verguld houten haardscherm met stikwerk. Bijbelse voorstelling. Afmeting: 90 x 58 x 30 cm. In goede staat.

2x Winkel-voorraadblik, 1900
Resultaat: 60 EUR

Twee grote antieke kruideniers voorraadhouders van rood koper. Circa 1900. Porseleinen knoppen op deksel missen. Afmeting: H 74 x Ø 30 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Engelse kandelaren (15x)
Resultaat: 120 EUR

Vijftien oude/antieke Engelse kaarskandelaren van messing. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: H 20 - 30 cm. In goede staat.

Lot kandelaren (4x)
Resultaat: 140 EUR

Vier 19e eeuwse neo gotische kaarskandelaren met ranken. Waarvan één verstelbaar. Afmeting: H 35 - 60 cm. In goede staat.

Drie koperen scheepslampen
Resultaat: 120 EUR

Drie grote koperen scheepslampen. Eerste helft 20e eeuw. Later geëlektrificeerd. Afmeting: 56 - 72 cm. In goede staat.

Zes steengoed oliekruiken
Resultaat: 60 EUR

Zes steengoed kruiken. 18e - 19e Eeuw. Divers. Onder andere Duitsland. Afmeting: 30 - 40 cm. In goede staat.

Bronzen vijzel Ø 17 cm.
Resultaat: 50 EUR

Grote 18e eeuwse bronzen vijzel met stamper. Afmeting: H 15,5 x Ø 17 cm. In goede staat.

2x Afrikaans masker
Resultaat: 80 EUR

Twee oude Afrikaanse houtgestoken maskers met polychromie. Onder andere Gambon punumask. Afmeting: 32 - 45 cm. In goede staat.

Groot palissander Heilig kruis
Resultaat: 120 EUR

Groot palissanderhouten Heilig kruis met Corpus Christi van lindenhout. Basement van palissander met band-intarsia. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 73 cm. In goede staat.

Lot antieke bronzen bodemvondsten
Resultaat: 60 EUR

Lot antieke archeologische bronzen bodemvondsten. Onder andere; Romeins et cetera. Miniaturen + deel armband. Afmeting: 1 - 11 cm. In redelijk/goede staat.

5 Koralen doodshoofdjes
Resultaat: 60 EUR

Lot met 5 koralen doodshoofdjes, ca 3 cm. totaal ca 80 gram. In goede staat.

Antieke bodemvondst
Resultaat: 60 EUR

Antieke vuurstenen vuistbijl. Archeologische bodemvondst. Afmeting: 11 cm. In goede staat.

Chinese inktpot
Resultaat: 80 EUR

19e Eeuwse Chinese inktpot van brons, in de vorm van een beer. Scharnier deksel los, maar wel aanwezig. Afmeting: 7 cm. In goede staat.

Verzameling olifanten
Startprijs 80 EUR

Zes hardhouten gesneden Indische olifanten. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 23 cm. In goede staat.

Afrikaans masker
Resultaat: 70 EUR

Afrikaans houtgestoken masker met koperwerk. 20e Eeuw. Afmeting: 39 x 28 x 16 cm. In goede staat.

Antieke Friese kerfsnede meetlat
Resultaat: 40 EUR

Antieke Friese kerfsnede meetlat. Notenhout. 19e Eeuw. Afmeting: 90 cm. In goede staat.

Chinese wierookbrander
Resultaat: 400 EUR

Chinese wierookbrander, half edelsteen, met fabeldier koppen. 20e Eeuw. Afmeting: 23 cm. In goede staat.

3x Antiek Hollands koperwerk
Resultaat: 40 EUR

Drie delen antiek Hollands koperwerk. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 19 -30 cm. In goede staat.

Lot Afrikaanse maskers (3x)
Startprijs 100 EUR

Drie oude Afrikaanse houtgesneden maskers met patina. Afmeting: 33 - 35 cm. In goede staat.

Antieke lederen buideltas, 1900
Resultaat: 50 EUR

Fraaie antieke lederen buideltas. Mogelijk Azië of Zuid Amerika. Circa 1900. Afmeting: 70 x 32 cm. In goede staat.

Twee Japanse bronzen vazen, H 45 cm.
Startprijs 800 EUR

Twee grote antieke Japanse bronzen vazen met draken rondom. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

Lamp (goud/zwart), H 72 cm.
Resultaat: 70 EUR

Houtgestoken vergulde lampenvoet met floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 72 cm. In goede staat.

Japanse of Chinese caché pot
Resultaat: 160 EUR

Grote 19e eeuwse Japanse of Chinese caché pot met draken/vogels en putti decor. Plated + verguld messing. Met binnenbak. Afmeting: 28 x 50 x 32 cm. In goede staat.

Theestoof + ketel
Resultaat: 130 EUR

Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten Louis Seize theestoof met band-intarsia en messing ketel. Krimpnaad. Afmeting: 65 x Ø 27 cm. In redelijke staat.

2x Glas-in-lood vensters/raamhangers
Startprijs 40 EUR

Twee glas-in-lood vensters/raamhangers. Gebrandschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: 29 - 45 cm. In goede staat.

Brunsviga telmachine + nachtklok
Resultaat: 40 EUR

Oude vintage Brunsviga reken/telmachine, en een nachtklok van het merk Bürk & Söhne. 20e Eeuw. Afmeting: 23 x 30 x 17 cm. / 8 x Ø 14 cm. In goede staat.

Antieke bureaulamp, H 42 cm.
Resultaat: 60 EUR

Jaren 20 ijzeren bureaulamp met rank decor. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.

Antieke lokeend
Resultaat: 50 EUR

Antieke hardhouten gepolychromeerde lokeend voor de jacht. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 17 x 36 x 14 cm. In goede staat.

Antiek theekistje
Startprijs 120 EUR

Vroeg 19e eeuws mahoniehouten theekist met messing beslag. Afmeting: 12 x 14 x 12 cm. In goede staat.

Twee antieke apparaten
Resultaat: 50 EUR

Twee antieke apparaten. 1x Dictaphone model 12 + 1x Comptometer USA Felt & Tarrant Chicago. Functies niet getest. Afmeting: 26 x 38 x 17 cm / 15 x 38 x 22 cm. In goede staat.

3-Armige kandelaar + Kerkkandelaar
Startprijs 50 EUR

Twee messing kaarskandelaren. 1x 3-armig kandelaar en 1x kerkkandelaar. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: H 26 - 58 cm. In goede staat.

Twee tafellampen, H 64 cm.
Resultaat: 70 EUR

Twee metalen verchroomde tafellampen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 64 cm. In goede staat.

Antieke paraplubak, 1900
Resultaat: 60 EUR

Antieke neo gotische gietijzeren paraplustandaard. Circa 1900. Afmeting: 65 x 40 x 20 cm. In goede staat.

Kraantjeskan met comfoor + bureauset
Resultaat: 40 EUR

Vroeg 19e eeuwse beschilderde kraantjeskan met comfoor. Chinoiserie goud decor. Afmeting: H 44 cm. In goede staat. En een zwart marmeren bureauset met twee kristalglazen inktpotten en twee pennen. Ci...

Chinese bronzen schenkkan
Resultaat: 100 EUR

Oude Chinese bronzen schenkkan met draak. Afmeting: 17 x 19 x 14 cm. In goede staat.

Antieke Franse Charles Dix kandelaar, 1840
Resultaat: 300 EUR

Antieke Franse vuurvergulde bronzen Charles Dix kaarskandelaren met putti. Circa 1840. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.

Duitse scheepsbarometer Ø 17 cm.
Startprijs 100 EUR

Duitse Schatz scheepsbarometer. Messing. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 10 x Ø 17 cm. In goede staat.

Castolettes
Startprijs 120 EUR

Miniatuur linnenpers
Startprijs 75 EUR

Hollandse eikenhouten miniatuur linnenpers met twee lades. Circa 1880. Barok stijl. Afmeting: 42 x 20 x 12 cm. In goede staat.

Antieke tafelschaal met glas, 1910
Startprijs 300 EUR

Antieke messing tafelschaal met mondgeblazen glazen schaal + vogels + jongen met rank. Circa 1910. Afmeting: 44 x 34 x 13 cm. In goede staat.

Twee Amerikaanse spaarpotten
Startprijs 150 EUR

Twee oude gietijzeren Amerikaanse spaarpotten met automaat. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 25 - 29 cm. In goede staat.

Twee Amerikaanse spaarpotten
Resultaat: 150 EUR

Twee oude gietijzeren Amerikaanse spaarpotten met automaat. 20e Eeuw. Afmeting: H 16 - 21 cm. In goede staat.

2x Diecast spaarpot
Startprijs 150 EUR

Antieke autobagage koffer
Startprijs 130 EUR

Antieke hout met leder beklede autobagage koffer. Frankrijk, van Mognat. Circa 1920 - 1950. Afmeting: 53 x85 x 60 cm. In goede staat.

Tinnen lepelrek
Resultaat: 100 EUR

Eikenhouten tinnen lepelrek met tinnen lepels + heilig kruis. Afmeting: 75 x 30 x 5 cm. In goede staat.

Twee Franse kandelaren, 1860
Startprijs 800 EUR

Twee prachtige 19e eeuwse Franse vergulde bronzen kaarskandelaren met faun en putti + Carrera marmer. Circa 1860. Afmeting: H 36 - 37 cm. In zeer goede staat.

Antieke gotische zandstenen kapel met beeld
Startprijs 2.500 EUR

Zeer grote antieke gotische zandstenen kapel met heilig figuur. Drie-delig. Plaquette later. Kapel + beeld. 18e Eeuw of ouder. Afmeting: 240 x 80 x 50 cm. In goede staat.

Twee antieke Franse cassolettes, H 28 cm.
Startprijs 200 EUR

Twee antieke Franse marmeren cassolettes met vergulde messing ornamenten. Circa 1890. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

18e Eeuwse theekist
Startprijs 120 EUR

18e Eeuwse wortelnoten barok theekist met origineel slot, sleutel mist. Afmeting: 13 x 24 x 17 cm. In goede staat.

Twee empire-stijl kandelaren
Resultaat: 225 EUR

Twee oude bronzen empire-stijl kaarskandelaren. 20e Eeuw. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.

Antieke piece de milieu, 1880
Resultaat: 250 EUR

Grote antieke messing plated piece de milieu met kristalglas. Circa 1880. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.

Twee antieke Charles Dix kandelaren, 1840
Startprijs 850 EUR

Twee antieke vuurvergulde bronzen Charles Dix kaarskandelaren. Circa 1840. Gebruineerd + verguld. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.

Groot Afrikaans beeld, Missionaris
Startprijs 200 EUR

Groot oud Afrikaans houten missionaris figuur met relikwie (Fetish). Met schelpen, klei en vlas. 20e Eeuw. Afmeting: H 61 cm. In goede staat.

18e Eeuwse theekist van rozenhout
Resultaat: 275 EUR

Zeldzaam mooie 18e eeuwse theekist van rozenhout met bronzen monturen en messing binnenwerk. Afmeting: 13 x 23 x 13 cm. In zeer goede staat.

Mahoniehouten barometer, 94 cm.
Startprijs 40 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten barometer met plated wijzerplaat en Hollands opschrift. Eén krimpnaad. Afmeting: 94 cm. In goede staat.

Mahonie theestoof
Startprijs 50 EUR

Oude mahoniehouten theestoof met band-intarsia en koperen binnenbak. Afmeting: H 42 x Ø 36 cm. In goede staat.

Antieke messing kraantjeskan, 1800
Resultaat: 100 EUR

Antieke messing kraantjeskan met drie kranen. Circa 1800. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.

Kerkelijke kaarskandelaar, H 104 cm.
Resultaat: 150 EUR

Grote 19e eeuwse vergulde messing kerkelijke kaarskandelaar met engel en bloemen. Afmeting: H 104 cm. In goede staat.

Messing bloemenvaas, 1860
Startprijs 150 EUR

Grote 19e eeuwse messing vergulde bloemenvaas. Frankrijk. Circa 1860. Afmeting: H 116 cm. In goede staat.

18e Eeuwse kerfsnede mangelplank
Resultaat: 220 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Hollandse eikenhouten kerfsnede gestoken mangelplank met spreuk 'wit gewassen en wel gefollen dat is en rom van alle frouwen'. Anno 1747. Afmeting: 81,5 cm. In goede staat.

Twee antieke schenkkannen, 1890
Resultaat: 150 EUR

Twee antieke kristalglazen historisme schenkkannen met messing/plated monturen. Circa 1890. Afmeting: H 27 - 31 cm. In goede staat.

Grote Franse empire kandelaar, H 57 cm.
Startprijs 900 EUR

Grote vuurvergulde Franse bronzen empire kaarskandelaar met Griekse man met scepter. Circa 1810. Eén arm gesoldeerd. Verder in goede ongereinigde staat. In redelijke staat. Afmeting: H 57 cm.

Twee Franse empire kandelaren, 1810
Startprijs 1.850 EUR

Twee Franse vuurvergulde bronzen empire kaarskandelaren met engel figuur met perkament en scepter. Circa 1810. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Antieke hanglamp, 1910
Startprijs 80 EUR

Grote antieke messing vergulde hanglamp met guirlandes. Circa 1910. Louis Seize-stijl. 1-Lichts elektrisch. Afmeting: 93 x Ø 49 cm. In goede staat.

Grote Franse cassolette, H 61 cm.
Startprijs 200 EUR

Antieke, zeer grote Frans marmeren cassolette met bronzen montuur. Jugendstil. Circa 1900. Afmeting: H 61 cm. In goede staat.

Lot stoppen en gesp
Resultaat: 35 EUR

Lot stoppen en een gesp, lot met 6 stoppen waarvan 2 zilveren, 835/000, en een zilveren gesp met muntjes, 833/000. 9,5x6cm. In goede staat.

Oude Zeiss Ikon fotocamera
Startprijs 35 EUR

Oude Duitse Zeiss Ikon Box Tengor 54/2 camera in lederen box. Afmeting: 11 x 12 x 7,5 cm. In goede staat.