Twee antieke glazen vazen met floraal/goud decor. Geplaatst op een compositie metalen voet. Circa 1880. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Moderne glazen sculptuur. Figuur met ogen, mond en neus. 21e Eeuw. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Antieke Moser glazen schaal met reliëf vogel/goud decor. Eén chip bodemrand. Afmeting: H 21,5 - Ø 22,5 cm. In redelijk/goede staat.
Zes antieke mondgeblazen Roemer wijnglazen naar 17e eeuws voorbeeld. 19e - 20e Eeuw. Eén chip, verder in goede staat. Afmeting: H 9,5 x Ø 8 cm.
Groot lot glaswerk. Paperweight. 20e Eeuw. 20 Stuks. Ook gesigneerde exemplaren. Plus 1x bonbon, 1x zwaan, 1x vis. Afmeting: 6 - 10 cm. In goede staat.
Finlandse mondgeblazen Itala duif met signatuur. Nutajaarn? Haarlijn in staart. Afmeting: 14 x 19 x 12 cm. In redelijk/goede staat.