19e Eeuwse Engelse partnerdesk met aan beide kanten lades + messing beslag. Eiken. Afmeting: 78 x 90 x 140 cm. In zeer goede staat.
18e Eeuwse koloniale teakhouten scheepskist met messing beslag en hengsels. In goede originele staat, alleen slot mist. Afmeting: 67 x 55 x 100 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse houtgestoken notenhouten bijzettafel met draak. Neo renaissance. Circa 1870. Afmeting: 101 x 38 x 40 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse notenhouten bijzettafel met Arabische jongen met fruit. Circa 1870. Afmeting: H 98 x Ø 40 cm. In goede staat.
Antieke Franse art nouveau piedestal met intarsia. In de stijl van majorelle. Circa 1900. Afmeting: 111 x 30 x 30 cm. In goede staat.
Antiek klein Frans damesbureau van mahoniehout. Circa 1890. Louis Quinze stijl. Met verguld bronzen sierwerk. Mooi binnenwerk met kelder. Afmeting: 93 x 66 x 45 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse wortelnoten barok porseleinkast met bronzen beslag en klauwpoten. Uitneembaar. Afmeting: 230 x 175 x 45 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten bank met klepdeksel. Engeland. 19e Eeuw. Afmeting: 110 x 167 x 64 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Franse eikenhouten gestoken stoelen met biezen zitting. Floraal decor. Afmeting: 130 x 47 x 43 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten hangoortafel op wielen. 19e Eeuw. Afmeting: 72 x 77 x 80 cm. In goede staat.
Groot Hollands mahoniehouten Willem III schrijfbureau/rolbureau. Twee-delig. Circa 1860. Afmeting: 132 x 80 x 132 cm. In goede ongerestaureerde staat.
Antieke Hollandse mahoniehouten bonheur met wit-marmeren blad. Willem III. Circa 1860. Afmeting: 120 x 55 x 200 cm. In goede ongerestaureerde staat.
Twee-delige 18e eeuwse Hollandse linnenpers met lade. Eikenhout. Afmeting: 173 x 70 x 52 cm. In goede staat.