Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

50-er Jaren design stoel
Resultaat: 120 EUR

Jaren 50 designstoel. Balloon Chair, naar Hans Olsen. Uitvoering Lusch & Co. Staal met rood suede. Afmeting: 74 x 70 x 69 cm. In goede staat.

Eiken theekastje, 1920
Resultaat: 100 EUR

Eikenhouten art deco theekastje met parelrand. Circa 1920. Afmeting: 86 x 36 x 63 cm. In goede staat.

Twee Italiaanse lederen stoelen, 1980
Resultaat: 100 EUR

Twee Italiaanse lederen stoelen met koperen nagels. Barok-stijl. Circa 1980. Afmeting: 106 x 72 x 74 cm. In goede staat.

18e Eeuws Engels schrijfsecretaire
Startprijs 300 EUR

18e Eeuws Engels schrijfsecretaire met messing beslag en mooi binnenleven. Eikenhout. Afmeting: 105 x 92 x 53 cm. In goede staat.

Eiken dressoir
Startprijs 100 EUR

Hollands eikenhouten kerfsnede dressoir met twee lades + twee deuren. Afmeting: 79 x 116 x 51 cm. In goede staat.

Barok spiegel
Resultaat: 900 EUR

18e Eeuwse houtgestoken barok spiegel. Later wit geschilderd. Afmeting: H 110 x B 90 x D 20 cm. In goede staat.

Spiegel, H 80 x B 71 cm.
Resultaat: 70 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten spiegel met band-intarsia. Afmeting: H 80 x B 71 cm. In goede staat.

Soester spiegel, H 87 x B 46 cm.
Resultaat: 50 EUR

18e - 19e Eeuwse notenhouten Soester barok spiegel. Afmeting: H 87 x B 46 cm. In goede staat.

Mechelse vitrinekast, 1880
Startprijs 300 EUR

Antieke Mechelse eikenhouten vitrinekast met vier deuren, snijwerk en getorste zuilen. Circa 1880. Afmeting: 193 x 101 x 44 cm. In goede staat.

Antieke naaitafel, 1880
Resultaat: 100 EUR

Antieke Duitse notenhouten gründerzeit naaitafel. Ongerestaureerd. Circa 1880. Afmeting: 77 x 48 x 40 cm. In redelijke staat.

Engelse schommelstoel
Startprijs 80 EUR

Oude Engelse eikenhouten schommelstoel. Midden 20e eeuw. Afmeting: 116 x 57 x 70 cm. In goede staat.

Engelse tafel
Resultaat: 80 EUR

Engelse eikenhouten hangoortafel. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 76 x 100 x 40 cm./76 x 100 x 120 cm. In goede staat.

Vergulde spiegel, 140 x 105 cm.
Resultaat: 70 EUR

Grote vergulde spiegel met ranken. 21e Eeuw. Afmeting: 140 x 105 cm. In goede staat.

Halspiegel, 162 x 60 cm.
Resultaat: 50 EUR

Halspiegel. Zilverkleurig met zwart. 21e Eeuw. Afmeting: 162 x 60 cm. In goede staat.

Antieke armleunstoel, 1900
Startprijs 80 EUR

Antieke eikenhouten armleunstoel met goede stoffering. Historisme. Circa 1900. Afmeting: 102 x 63 x 67 cm. In goede staat.

Wortelnoten porseleinkast, 1900
Startprijs 700 EUR

Hollandse wortelnoten vitrine/porseleinkast met kruisvoet. Eén-deurs met twee lades en twee deurtjes. Afmeting: 196 x 130 x 40 cm. In goede staat.

Antieke kapstok, 1900
Resultaat: 50 EUR

Antieke eikenhouten kapstok met tegels. Circa 1900. Jugendstil. Afmeting: 35 x 83 x 15 cm. In goede staat.

Antieke Chippendale tafel, 1900
Resultaat: 150 EUR

Antieke Chippendale tafel met mozaïek inlegwerk op blad. Circa 1900. Afmeting: 62 x 70 cm. In goede staat.

Boeren servieskast
Startprijs 700 EUR

19e Eeuwse Hollandse boeren servieskast met bronzen beslag en glazen zijkanten. Binnenin wit met gecontourneerde schappen. Afmeting: 225 x 170 x 70 cm. In goede staat.

Japanse lakwerk kast
Resultaat: 300 EUR

Oud Japans twee-deurs lakwerk kastje met lade en handbeschilderd goud decor. Vogel/floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: 90 x 40 x 27 cm. In goede staat.

Japanse lakwerk spinde
Resultaat: 90 EUR

Oude één-deurs Japanse lakwerk spinde met handbeschilderd goud decor, floraal + vogels. 20e Eeuw. Afmeting: 37 x 38 x 25 cm. In goede staat.

2-Zits Chesterfield bank
Resultaat: 180 EUR

Twee-zits Chesterfield-stijl bank. Slijtplekken. Afmeting: 69 x 80 x 150 cm. In redelijke staat.

3-Zits Chesterfield bank
Resultaat: 275 EUR

Grote rode Chesterfield lederen drie-zits bank. Afmeting: 80 x 215 x 94 cm. In goede staat.

Eiken kist met beslag
Resultaat: 180 EUR

18e Eeuwse Duitse eikenhouten barok dekenkist met smeedijzeren banden en slot. Afmeting: 62 x 102 x 58 cm. In goede staat.

Eiken dekenkist
Resultaat: 200 EUR

18e Eeuwse eikenhouten dekenkist. Holland. Met familiewapen decor Hellendoorn/Mollink. Afmeting: 75 x 140 x 70 cm. In goede staat.

Schaapslederen armleunstoel
Resultaat: 150 EUR

Schaapslederen armleunstoel met koperen nagels en houten poten. 20e Eeuw. Afmeting: 94 x 80 x 70 cm. In goede staat.

Schaapslederen armleunstoel
Resultaat: 150 EUR

Schaapslederen armleunstoel met koperen nagels en houten poten. 20e Eeuw. Afmeting: 94 x 80 x 70 cm. In goede staat.

2x Schaapslederen armleunstoel
Resultaat: 300 EUR

Twee schaapslederen armleunstoelen met koperen nagels en houten poten. 20e Eeuw. Afmeting: 94 x 80 x 70 cm. In goede staat.

Engelse hangoor-tafel
Resultaat: 300 EUR

19e Eeuwse Engelse mahoniehouten hangoor-tafel met lade. Afmeting: 75 x 88 x 99 cm. In goede staat.

Engelse dressboy
Resultaat: 120 EUR

Engelse mahoniehouten dressboy. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 123 x 50 x 32 cm. In goede staat.

Theekastje
Startprijs 60 EUR

Mahoniehouten theekastje. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 70 x 60 x 40 cm. In goede staat.

Vier Engelse mahonie stoelen
Startprijs 180 EUR

Vier 19e eeuwse Engelse Victoriaanse mahoniehouten stoelen met mooi snijwerk. Gesigneerd James Philips & Sons, Union Street Bristol. Afmeting: 103 x 50 x 44 cm. In redelijk/goede staat.

Duitse Gründer vitrinekast, 1890
Startprijs 200 EUR

Antieke Duitse notenhouten één-deurs vitrinekast met lade en verstelbare schappen. Gründerzeit. Circa 1890. Afmeting: 200 x 110 x 60 cm. In goede staat.

Willem III eettafel
Resultaat: 160 EUR

Antieke Hollandse Willem III spinnekoptafel in wortelnoten. Ovaal, gecontourneerd. Circa 1850. Afmeting: 75 x 146 x 109 cm. In goede staat.

Duitse hangspinde
Startprijs 250 EUR

Grote 18e - 19e eeuwse Duitse hangspinde van eikenhout, met snijwerk en smeedijzeren beslag. Afmeting: 97 x 90 x 37 cm. In goede staat.

Antieke kinderstoel
Startprijs 100 EUR

18e Eeuwse eikenhouten kinderstoel. Engeland of Frankrijk. Floraal. Afmeting: 62 x 35 x 37 cm. In goede staat.

Antieke Engelse speel/bridgetafel
Resultaat: 190 EUR

Antieke opklapbare notenhouten speeltafel. 19e Eeuw. Afmeting: 70 x Ø 91 cm. In goede staat.

Halve maantafel
Startprijs 250 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten halve-maantafel met groene velours bekleding op blad. Opklapbaar. Afmeting: 74 x 95 x 48 cm./74 x 95 x 96 cm. In goede staat.

Eiken kabinet, 1800
Startprijs 500 EUR

Zeldzaam klein Hollands kabinet met twee lades. Eikenhout. Louis seize. Met origineel beslag. Circa 1800. Afmeting: 104 x 92 x 46 cm. In goede staat.

Antieke vertico, 1900
Startprijs 200 EUR

Antieke Duitse wortelnoten vertico met origineel beslag. Circa 1900. Afmeting: 135 x 100 x 54 cm. In goede staat.

Antieke tweeling kinderwagen, 1900
Resultaat: 75 EUR

Antieke kinderwagen voor tweeling. Circa 1900. Afmeting: 95 x 120 x 50 cm. In goede staat.

Lectuurhouder
Resultaat: 60 EUR

Grote mahoniehouten lectuurhouder. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 85 x 92 x 36 cm. In goede staat.

Chinese stoel
Resultaat: 60 EUR

Oude Chinese armleunstoel met snijwerk. 20e Eeuw. Afmeting: 100 x 58 x 52 cm. In goede staat.

Twee Chinese stoelen
Resultaat: 100 EUR

Twee oude Chinese houtgestoken armleunstoelen met snijwerk. 20e Eeuw. Afmeting: 88 x 55 x 66 cm. In goede staat.

Hollandse wandvitrine (hang)
Resultaat: 100 EUR

19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten wandvitrine (hang). Afmeting: 67 x 80 x 21 cm. In zeer goede staat.

2x Glazen vitrinekast
Startprijs 100 EUR

Twee moderne glazen vitrine tentoonstellingskasten. Eén-deurs. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 165 / H 180 cm. In goede staat.

Spiegel, 80 x 83 cm.
Resultaat: 110 EUR

19e Eeuws eikenhout gestoken rococo spiegel met roccailes. Afmeting: 80 x 83 cm. In goede staat.

Antieke pianokruk
Resultaat: 60 EUR

Antieke notenhouten pianokruk. In hoogte verstelbaar. Afmeting: H 53 x Ø 40 cm. In goede staat.