Jaren 50 designstoel. Balloon Chair, naar Hans Olsen. Uitvoering Lusch & Co. Staal met rood suede. Afmeting: 74 x 70 x 69 cm. In goede staat.
Eikenhouten art deco theekastje met parelrand. Circa 1920. Afmeting: 86 x 36 x 63 cm. In goede staat.
Twee Italiaanse lederen stoelen met koperen nagels. Barok-stijl. Circa 1980. Afmeting: 106 x 72 x 74 cm. In goede staat.
18e Eeuws Engels schrijfsecretaire met messing beslag en mooi binnenleven. Eikenhout. Afmeting: 105 x 92 x 53 cm. In goede staat.
Hollands eikenhouten kerfsnede dressoir met twee lades + twee deuren. Afmeting: 79 x 116 x 51 cm. In goede staat.
18e Eeuwse houtgestoken barok spiegel. Later wit geschilderd. Afmeting: H 110 x B 90 x D 20 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten spiegel met band-intarsia. Afmeting: H 80 x B 71 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse notenhouten Soester barok spiegel. Afmeting: H 87 x B 46 cm. In goede staat.
Antieke Mechelse eikenhouten vitrinekast met vier deuren, snijwerk en getorste zuilen. Circa 1880. Afmeting: 193 x 101 x 44 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten gründerzeit naaitafel. Ongerestaureerd. Circa 1880. Afmeting: 77 x 48 x 40 cm. In redelijke staat.
Oude Engelse eikenhouten schommelstoel. Midden 20e eeuw. Afmeting: 116 x 57 x 70 cm. In goede staat.
Engelse eikenhouten hangoortafel. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 76 x 100 x 40 cm./76 x 100 x 120 cm. In goede staat.
Grote vergulde spiegel met ranken. 21e Eeuw. Afmeting: 140 x 105 cm. In goede staat.
Halspiegel. Zilverkleurig met zwart. 21e Eeuw. Afmeting: 162 x 60 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten armleunstoel met goede stoffering. Historisme. Circa 1900. Afmeting: 102 x 63 x 67 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten vitrine/porseleinkast met kruisvoet. Eén-deurs met twee lades en twee deurtjes. Afmeting: 196 x 130 x 40 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten kapstok met tegels. Circa 1900. Jugendstil. Afmeting: 35 x 83 x 15 cm. In goede staat.
Antieke Chippendale tafel met mozaïek inlegwerk op blad. Circa 1900. Afmeting: 62 x 70 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse boeren servieskast met bronzen beslag en glazen zijkanten. Binnenin wit met gecontourneerde schappen. Afmeting: 225 x 170 x 70 cm. In goede staat.
Oud Japans twee-deurs lakwerk kastje met lade en handbeschilderd goud decor. Vogel/floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: 90 x 40 x 27 cm. In goede staat.
Oude één-deurs Japanse lakwerk spinde met handbeschilderd goud decor, floraal + vogels. 20e Eeuw. Afmeting: 37 x 38 x 25 cm. In goede staat.
Twee-zits Chesterfield-stijl bank. Slijtplekken. Afmeting: 69 x 80 x 150 cm. In redelijke staat.
Grote rode Chesterfield lederen drie-zits bank. Afmeting: 80 x 215 x 94 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Duitse eikenhouten barok dekenkist met smeedijzeren banden en slot. Afmeting: 62 x 102 x 58 cm. In goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten dekenkist. Holland. Met familiewapen decor Hellendoorn/Mollink. Afmeting: 75 x 140 x 70 cm. In goede staat.
Schaapslederen armleunstoel met koperen nagels en houten poten. 20e Eeuw. Afmeting: 94 x 80 x 70 cm. In goede staat.
Schaapslederen armleunstoel met koperen nagels en houten poten. 20e Eeuw. Afmeting: 94 x 80 x 70 cm. In goede staat.
Twee schaapslederen armleunstoelen met koperen nagels en houten poten. 20e Eeuw. Afmeting: 94 x 80 x 70 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten hangoor-tafel met lade. Afmeting: 75 x 88 x 99 cm. In goede staat.
Engelse mahoniehouten dressboy. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 123 x 50 x 32 cm. In goede staat.
Mahoniehouten theekastje. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 70 x 60 x 40 cm. In goede staat.
Vier 19e eeuwse Engelse Victoriaanse mahoniehouten stoelen met mooi snijwerk. Gesigneerd James Philips & Sons, Union Street Bristol. Afmeting: 103 x 50 x 44 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse notenhouten één-deurs vitrinekast met lade en verstelbare schappen. Gründerzeit. Circa 1890. Afmeting: 200 x 110 x 60 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse Willem III spinnekoptafel in wortelnoten. Ovaal, gecontourneerd. Circa 1850. Afmeting: 75 x 146 x 109 cm. In goede staat.
Grote 18e - 19e eeuwse Duitse hangspinde van eikenhout, met snijwerk en smeedijzeren beslag. Afmeting: 97 x 90 x 37 cm. In goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten kinderstoel. Engeland of Frankrijk. Floraal. Afmeting: 62 x 35 x 37 cm. In goede staat.
Antieke opklapbare notenhouten speeltafel. 19e Eeuw. Afmeting: 70 x Ø 91 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten halve-maantafel met groene velours bekleding op blad. Opklapbaar. Afmeting: 74 x 95 x 48 cm./74 x 95 x 96 cm. In goede staat.
Zeldzaam klein Hollands kabinet met twee lades. Eikenhout. Louis seize. Met origineel beslag. Circa 1800. Afmeting: 104 x 92 x 46 cm. In goede staat.
Antieke Duitse wortelnoten vertico met origineel beslag. Circa 1900. Afmeting: 135 x 100 x 54 cm. In goede staat.
Antieke kinderwagen voor tweeling. Circa 1900. Afmeting: 95 x 120 x 50 cm. In goede staat.
Grote mahoniehouten lectuurhouder. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 85 x 92 x 36 cm. In goede staat.
Oude Chinese armleunstoel met snijwerk. 20e Eeuw. Afmeting: 100 x 58 x 52 cm. In goede staat.
Twee oude Chinese houtgestoken armleunstoelen met snijwerk. 20e Eeuw. Afmeting: 88 x 55 x 66 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten wandvitrine (hang). Afmeting: 67 x 80 x 21 cm. In zeer goede staat.
Twee moderne glazen vitrine tentoonstellingskasten. Eén-deurs. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 165 / H 180 cm. In goede staat.
19e Eeuws eikenhout gestoken rococo spiegel met roccailes. Afmeting: 80 x 83 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten pianokruk. In hoogte verstelbaar. Afmeting: H 53 x Ø 40 cm. In goede staat.