Twee antieke Engelse kapspiegels van mahoniehout. 19e Eeuw. Afmeting: 80 x 80 x 25 cm. In goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten hoekstoel met snijwerk. Neo renaissance. Circa 1880. Afmeting: 75 x 63 x 70 cm. In goede staat.
Italiaanse goudkleurige piedestal met Korinthische zuilen + twee marmeren bladen. 20e Eeuw. Afmeting: 67 x 26 x 26 cm. In goede staat.
Eikenhouten neo renaissance schaarstoel met leeuwenkoppen. Historisme. Circa 1880. Afmeting: 97 x 72 x 52 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Hollandse vurenhouten hoekkast + etage. Met originele bierverf beschildering. Afmeting: 115 x 40 x 30 cm. In goede staat.
Zachthouten donker gebeitst gewerenrek voor vier geweren. 20e Eeuw. Afmeting: 176 x 35 x 30 cm. In goede staat.
Kleine 19e eeuwse Franse bijzettafel van rozenhout met florale inleg. Beschadigd. Afmeting: 52 x 64 x 51 cm. In redelijke staat.
Twee bijzettafels van notenhout. Stijlmeubel. 20e Eeuw. Notenhout met diverse fineer houtsoorten + intarsia. Afmeting: H 59 x Ø 55 cm. + H 50 x Ø 31 cm. In goede staat.