18e Eeuwse eikenhouten dekenkist. Holland. Met familiewapen decor Hellendoorn/Mollink. Afmeting: 75 x 140 x 70 cm. In goede staat.
Schaapslederen armleunstoel met koperen nagels en houten poten. 20e Eeuw. Afmeting: 94 x 80 x 70 cm. In goede staat.
Twee schaapslederen armleunstoelen met koperen nagels en houten poten. 20e Eeuw. Afmeting: 94 x 80 x 70 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten hangoor-tafel met lade. Afmeting: 75 x 88 x 99 cm. In goede staat.
Engelse mahoniehouten dressboy. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 123 x 50 x 32 cm. In goede staat.
Mahoniehouten theekastje. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 70 x 60 x 40 cm. In goede staat.
Vier 19e eeuwse Engelse Victoriaanse mahoniehouten stoelen met mooi snijwerk. Gesigneerd James Philips & Sons, Union Street Bristol. Afmeting: 103 x 50 x 44 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 18e - 19e eeuwse Duitse hangspinde van eikenhout, met snijwerk en smeedijzeren beslag. Afmeting: 97 x 90 x 37 cm. In goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten kinderstoel. Engeland of Frankrijk. Floraal. Afmeting: 62 x 35 x 37 cm. In goede staat.
Antieke opklapbare notenhouten speeltafel. 19e Eeuw. Afmeting: 70 x Ø 91 cm. In goede staat.
Twee oude Chinese houtgestoken armleunstoelen met snijwerk. 20e Eeuw. Afmeting: 88 x 55 x 66 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten wandvitrine (hang). Afmeting: 67 x 80 x 21 cm. In zeer goede staat.
Twee moderne glazen vitrine tentoonstellingskasten. Eén-deurs. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 165 / H 180 cm. In goede staat.
19e Eeuws eikenhout gestoken rococo spiegel met roccailes. Afmeting: 80 x 83 cm. In goede staat.