Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Duitse wandspinde, 1880
Startprijs 50 EUR

Antieke Duitse notenhouten 1-deurs wandspinde. Gründerzeit. Circa 1880. Afmeting: 63 x 61 x 19 cm. In goede staat.

Twee oude/antieke Thonet-stijl kapstokken
Resultaat: 90 EUR

Twee oude/antieke Thonet-stijl kapstokken. 20e Eeuw. Grote kapstok is gesigneerd Thonet. Eén arm afgebroken. Afmeting: 186 - 202 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Thonet kapstok, 1900
Resultaat: 275 EUR

Antieke Thonet kapstok. Gemerkt. Circa 1900. Afmeting: H 205 cm. In goede staat.

Gründerzeit commode, 1880
Resultaat: 160 EUR

Antieke Duitse wortelnoten Gründerzeit commode met origineel beslag. Circa 1880. Afmeting: 85 x 90 x 54 cm. In goede staat.

Engelse salontafel
Startprijs 150 EUR

Engelse mahoniehouten salontafel. Gerestaureerd. Leeftijd? Afmeting: 71 x 98 cm. In goede staat.

Eiken empire commode
Startprijs 200 EUR

Hollandse eikenhouten 4-laden commode met zwarte zuilen en messing beslag. 19e Eeuw. Afmeting: 94 x 98 x 52 cm. In goede staat.

Mahonie penantkast, 1860
Startprijs 150 EUR

Hollandse mahoniehouten penantkast. Biedermeier. Circa 1860. Afmeting: 94 x 110 x 45 cm. In goede staat.

Prachtige Louis Philippe vertico, 1870
Startprijs 350 EUR

Prachtige Duitse wortelnoten Louis Philippe vertico met opstand. Circa 1870. Minimale fineerschade. Afmeting: 190 x 113 x 52 cm. In goede staat.

Sheraton telefoontafel
Resultaat: 80 EUR

Sheraton telefoontafel

Eettafel + 8 stoelen (mahonie)
Resultaat: 200 EUR

Grote Engelse mahoniehouten eethoek met acht stoelen en twee extra bladen. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 76 x 104 x 280 cm. (maximaal). In goede staat.

Theetafel met lade
Resultaat: 90 EUR

Mooie wortelnoten theetafel met lade en uitschuifbaar blad. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 73 x 45 x 85 cm. In goede staat.

Eiken dekenkist
Resultaat: 200 EUR

18e Eeuwse Hollandse eikenhouten dekenkist met kerfsnede. Anno 1770. Afmeting: 80 x 60 x 75 cm. In goede staat.

Engelse Sheraton salontafel
Resultaat: 160 EUR

Engelse Sheraton mahoniehouten salontafel met lades en messing. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 59 x 110 cm. In goede staat.

Mahonie penantkast, 1850
Resultaat: 250 EUR

Hollandse mahoniehouten penantkast. Biedermeier. Circa 1850. Recentelijk gerestaureerd. Afmeting: 94 x 107 x 44 cm. In goede staat.

Verzamelaars-vitrine
Resultaat: 100 EUR

Houten etagère vitrinekast met facet geslepen glas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 120 x 42 x 42 cm. In goede staat.

Jaren 50 theewagen
Resultaat: 90 EUR

Jaren 50 theewagen van chroom/metaal met glasplaten en wielen. Afmeting: 65 x 42 x 76 cm. In goede staat.

2x Piedestal
Resultaat: 150 EUR

Twee notenhouten piedestals met getorste stam. 20e Eeuw. Afmeting: 95 x 26 cm. In goede staat.

Bestekkast met lades + bijzettafel
Resultaat: 120 EUR

Wortelnoten commode met twee lades voor bestek. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 67 x 46 x 50 cm. In goede staat. En een wortelnoten bijzettafel. Afmeting: 50 x 52 x 42 cm. In goede staat...

18e Eeuws boerenkabinet
Resultaat: 350 EUR

Klein 18e eeuws Hollands boerenkabinet van eikenhout. Met origineel bronzen beslag + sloten. Afmeting: 225 x 150 x 55 cm. In goede staat.

Mahonie lectuurhouder met lade
Resultaat: 60 EUR

Mahoniehouten lectuurhouder met lade. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 50 x 40 cm. In goede staat.

Engelse Victoriaanse voetenbank
Resultaat: 110 EUR

19e Eeuwse Engelse Victoriaanse voetenbank op messing wielen. Afmeting: 36 x 100 x 50 cm. In goede staat.

Engelse butlertray + halve maantafel
Resultaat: 80 EUR

Engelse butlertray + halve maantafel met lade. Stijlmeubels. Tweede helft 20e Eeuw. Afmeting: 82 x 65 x 45 cm. / 82 x 82 x 40 cm. In goede staat.

Engelse bureaustoel
Startprijs 50 EUR

19e Eeuwse Engelse draaibare armleun-bureaustoel op wielen. Mahoniehout. Afmeting: 90 x 60 x 50 cm. In redelijk/goede staat.

3x Bijzettafel met tegels
Startprijs 100 EUR

Drie smeedijzeren bijzettafels met antieke tegels ingelegd. Afmeting: 28 - 56 cm. In goede staat.