Antieke Thonet kapstok. Gemerkt. Circa 1900. Afmeting: H 205 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten 4-laden commode met zwarte zuilen en messing beslag. 19e Eeuw. Afmeting: 94 x 98 x 52 cm. In goede staat.
Prachtige Duitse wortelnoten Louis Philippe vertico met opstand. Circa 1870. Minimale fineerschade. Afmeting: 190 x 113 x 52 cm. In goede staat.
Grote Engelse mahoniehouten eethoek met acht stoelen en twee extra bladen. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 76 x 104 x 280 cm. (maximaal). In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse eikenhouten dekenkist met kerfsnede. Anno 1770. Afmeting: 80 x 60 x 75 cm. In goede staat.
Engelse Sheraton mahoniehouten salontafel met lades en messing. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 59 x 110 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten penantkast. Biedermeier. Circa 1850. Recentelijk gerestaureerd. Afmeting: 94 x 107 x 44 cm. In goede staat.
Houten etagère vitrinekast met facet geslepen glas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 120 x 42 x 42 cm. In goede staat.
Twee notenhouten piedestals met getorste stam. 20e Eeuw. Afmeting: 95 x 26 cm. In goede staat.
Klein 18e eeuws Hollands boerenkabinet van eikenhout. Met origineel bronzen beslag + sloten. Afmeting: 225 x 150 x 55 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse Victoriaanse voetenbank op messing wielen. Afmeting: 36 x 100 x 50 cm. In goede staat.