Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke Franse armleunstoel
Startprijs 100 EUR

Antieke Franse eikenhouten armleunstoel met goede stoffering. Hanen decor. Afmeting: 107 x 65 x 70 cm. In goede staat.

Ronde spiegel Ø 44 cm.
Startprijs 50 EUR

Ronde spiegel met facet geslepen spiegel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 44 cm. In redelijk/goede staat.

Eiken Henry Deux salontafel
Resultaat: 100 EUR

Eikenhouten Henry Deux salontafel met snijwerk. Circa 1880. Afmeting: 52 x 114 x 100 cm. In goede staat.

4-Delig Louis Seize bankstel
Resultaat: 350 EUR

Vier-delig verguld houten Louis Seize bankstel met gobelin bekleding. 19e Eeuw. Afmeting: 95 x 67 x 66 cm./95 x 135 x 75 cm. In goede staat.

Antieke bijzettafel
Resultaat: 80 EUR

Antieke mahoniehouten Louis Philippe bijzettafel. 19e Eeuw. Afmeting: 67 x 73 cm. In goede staat.

Eiken hoekstoel, 1880
Resultaat: 120 EUR

19e Eeuwse eikenhouten hoekstoel met snijwerk. Neo renaissance. Circa 1880. Afmeting: 75 x 63 x 70 cm. In goede staat.

Franse bijzettafel
Resultaat: 100 EUR

Kleine 19e eeuwse Franse bijzettafel van rozenhout met florale inleg. Beschadigd. Afmeting: 52 x 64 x 51 cm. In redelijke staat.

Louis Seize kamergemak, 1800
Resultaat: 180 EUR

Antiek Hollands mahoniehouten Louis Seize kamergemak met messing band-intarsia. Circa 1800. Afmeting: 74 x 60 x 46 cm. In goede staat.

Hollandse linnenpers
Resultaat: 200 EUR

18e Eeuwse Hollandse eikenhouten linnenpers met snijwerk. Renaissance-stijl. Afmeting: 197 x 85 x 50 cm. In goede staat.

Engels wandkastje, 1900
Startprijs 50 EUR

Antiek Engels mahoniehouten wandkastje met schap en twee deuren. Arts & Crafts. Circa 1900. Afmeting: 73 x 70 x 70 cm. In goede staat.

Engelse hangoortafel, 1900
Resultaat: 110 EUR

Kleine antieke Engelse eikenhouten hangoortafel. Circa 1900. Afmeting: 76 x 61 x 90 cm. In goede staat.

Antieke bureau-armleunstoel, 1910
Resultaat: 60 EUR

Antieke eikenhouten bureau-armleunstoel. Circa 1910. Afmeting: 82 x 55 x 54 cm. In goede staat.

70-er Jaren bijzettafel
Resultaat: 130 EUR

70-er Jaren bijzettafel met twee etages, van hardhout met metaal en wielen. In de stijl van Cees Braakman. Afmeting: 51 x 45 x 80 cm. In zeer goede staat.

Hollands wortelnoten secretaire
Resultaat: 200 EUR

Hollands wortelnoten secretaire met klauwpoten en bronzen beslag. Barok-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 105 x 80 x 52 cm. In goede staat.

Decoratieve spiegel, H 100 x B 74 cm.
Resultaat: 40 EUR

Decoratieve (hal)spiegel met facet geslepen spiegel in zwart/gouden lijst. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 100 x B 74 cm. In goede staat.

Notenhouten dames rolbureau, 1880
Startprijs 300 EUR

Klein Duits notenhouten Gründerzeit dames rolbureau met uitschuifbaar schrijfblad en lades. Circa 1880. Afmeting: 121 x 60 x 86 cm. In goede staat.

Dubbel gebogen kabinet
Startprijs 350 EUR

Klein 18e eeuws Hollands eikenhouten barok Louis Quinze kabinet met bronzen beslag. Circa 1760. Gerestaureerd. Afmeting: 230 x 170 x 58 cm. In goede staat.

Engelse commode
Resultaat: 250 EUR

19e Eeuwse Engelse mahoniehouten commode met vijf lades. Afmeting: 99 x 106 x 53 cm. In goede staat.

Eiken 1-deurs kast
Startprijs 100 EUR

Hollandse eikenhouten 1-deurs kast met lade. Naar antiek voorbeeld. Afmeting: 82 x 78 x 43 cm. In goede staat.

Eiken secretaire met opzet
Startprijs 180 EUR

18e Eeuws eikenhouten barok secretaire. Deels 20e eeuw. Bijgemaakte opzet. Beslag ook later, zijkanten van noten. Afmeting: 203 x 134 x 65 cm. In redelijk/goede staat.

Decoratieve spiegel, 112 x 77 cm.
Resultaat: 40 EUR

Decoratieve spiegel met facet geslepen spiegel. Zwart/goud. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 112 x 77 cm. In goede staat.

17e - 18e Eeuwse Hollandse kussenkast
Resultaat: 325 EUR

17e - 18e Eeuwse Hollandse eikenhouten kussenkast met losse kop, schappen en lades. Mooie patina. Afmeting: 195 x 168 x 69 cm. In goede staat.

Vergulde rococo-stijl spiegel, H 115 x B 90 cm.
Resultaat: 275 EUR

19e Eeuwse vergulde rococo-stijl spiegel. Afmeting: H 115 x B 90 cm. In goede staat.

18e Eeuws noten barok kabinet
Startprijs 300 EUR

18e Eeuws Hollands notenhouten barok kabinet met verguld bronzen beslag en klauwpoten. Ongerestaureerd. Afmeting: 240 x 170 x 70 cm. In redelijke staat.