Zeldzaam 18e eeuws Hollands wortelnoten bakwaaier kabinet. Louise Quinze. Circa 1760. In goede originele staat. Enkele oudere restauraties. Afmeting: 240 x 200 x 70 cm. In goede staat.
Twee-delige kapitale 19e eeuwse Duitse Gründerzeit neo renaissance notenhouten buffetkast met zuilen en verguld messing beslag. Circa 1880. Geen signatuur gevonden. Afmeting: 213 x 176 x 74 cm. In zee...
Zeldzaam antiek Duits Dresdner barok damesschrijfbureau van notenhout. Met vergulde bronzen versieringen en feniks. Historisme. Circa 1880. Afmeting: 128 x 97 x 55 cm. In zeer goede staat.
Franse eikenhouten gestoken neo gotische etage kast met ranken, boekpanelen en heraldiek. 19e Eeuw. Afmeting: 197 x 170 x 52 cm. In goede staat.
18e Eeuwse houtgestoken barok spiegel. Later wit geschilderd. Afmeting: H 110 x B 90 x D 20 cm. In goede staat.
Antieke Duitse vroeg biedermeier eikenhouten secretaire met vitrine opzet. Twee-delig. Circa 1820. Afmeting: 216 x 125 x 56 cm. In zeer goede originele staat.
Massief eiken Louis Seize klapsecretaire met drie lades, gestapeld binnenleven + lades en vrije compartimenten. Feston houtsnijwerk. Afmeting: 115 x 130 x 57 cm. In goede staat.
Mooie antieke eikenhouten neogotische vier-deurs kast met twee lades, figuren voorstellingen, briefpanelen zijkanten, en mooie ijzeren sloten. Circa 1880. Afmeting: 166 x 132 x 60 cm. In goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten pastoorskast met lade en bolpoten. Uitneembaar. Afmeting: 206 x 170 x 60 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse notenhouten barok porseleinkast met bronzen beslag en klauwpoten. Achterwand vernieuwd. Afmeting: 216 x 150 x 40 cm. In goede staat.
Antieke Duitse kersenhouten vitrinekast in biedermeier-stijl. Met zwarte zuilen en verguld beslag. Gesigneerd. Hofmöbel Fabrik A. Dietler Freiburg. Circa 1900. Afmeting: 190 x 90 x 45 cm. In goede sta...
19e Eeuwse Hollandse notenhouten barok porseleinkast met lade + klauwpoten. Achterwand vernieuwd. Afmeting: 215 x 160 x 45 cm. In goede staat.
Kapitale drie-delige antieke Franse buffetkast van notenhout met prachtig snijwerk, volle zuilen en figuren decor. Afmeting: 235 x 170 x 56 cm. In zeer goede staat.
Zeldzaam antiek Duits mahoniehouten Louis Philippe secretaire met mooi snijwerk, halve zuilen en gebogen binnenleven. Circa 1860. Afmeting: 179 x 104 x 50 cm. In zeer goede staat.
18e Eeuwse Hollandse kast met lade en bolpoten, kop afneembaar. Notenhout. Oudere restauratie. Afmeting: 200 x 180 x 65 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Duitse eikenhouten 2-deurs barok kast met schappen en annotatie 1761. Later uitneembaar gemaakt. Slot later. Afmeting: 185 x 58 x 215 cm. In goede staat.
18e Eeuwse eiken Louis Seize hoekkast met gebogen front. Twee-delig met twee deuren en guirlandes. Afmeting: 225 x 95 x 64 cm. In goede staat.
Zeldzaam 18e eeuws mahoniehouten rococo kabinet met twee deuren en twee lades, en één nep lade. Met bronzen verguld beslag en klauwpoten. Afmeting: 235 x 180 x 65 cm. In goede staat.
Antieke Duitse boerenkast van eikenhout. Tin buffet. Louis Seize. Circa 1800. Kast met ruit-panelen. Afmeting: 213 x 55 x 195 cm. In goede originele staat.
Duits mahoniehouten Louis Philippe secretaire met mooi gebogen binnenleven met intarsia en snijwerk. Circa 1850. Sleutelgat beslag mist. Afmeting: 162 x 105 x 55 cm. In goede ongerestaureerde staat.
Metalen bijzettafel met lelie-bladeren. Jugendstil-stijl. Goudkleurig. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 70 x 56 x 54 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Mechelse dolfijnentafel met bronzen ringen en leeuwenkoppen. Circa 1880. Neo renaissance. Afmeting: 61 x 83 x 113 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Engelse tiltop tafel van eikenhout, met originele sleutel van smeedijzer. Afmeting: 74 x Ø 90 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Duitse notenhouten dekenkist met band-intarsia, bronzen beslag en grepen. Kist zit op slot, geen sleutel!! Enkele krimpnaden, zaag fineer. Afmeting: 82 x122 x 60 cm. In goede staat.