18e Eeuwse eikenhouten pastoorskast met lade en bolpoten. Uitneembaar. Afmeting: 206 x 170 x 60 cm. In goede staat.
Duitse, laat biedermeier essenhout fineer naaitafel. Circa 1850. Recentelijk professioneel gerestaureerd en handgepolitoerd. Afmeting: 80 x 56 x 43 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse Franse schaak/handwerk tafel van notenhout met op het blad schaakbord en binnenin vakverdeling + wolhouder. Met florale intarsia. Ongerestaureerd. Afmeting: H 72 x Ø 44 cm. In goede...
Franse antiek stijl vitrine-tafel met zijde bekleed en bronzen beslag. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 76 x 44 x 61 cm. In goede staat.
19e Eeuwse palissanderhout met notenhout, achthoekige naaitafel. Circa 1850. Recentelijk professioneel gerestaureerd + gepolitoerd. Afmeting: 81 x 44 x 45 cm. In goede staat.
Grote drie-delige antieke Franse buffetkast van notenhout, met volle zuilen, prachtig snijwerk (meerminnen + ranken). Afmeting: 240 x 170 x 60 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse mahoniehouten penantkast. Recentelijk professioneel gerestaureerd + handgepolitoerd. Afmeting: 94 x 97 x 45 cm. In zeer goede staat.
Antieke Duitse mahoniehouten Louis Philippe penantkanst. Circa 1860. Afmeting: 81 x 86 x 43 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Mechelse dolfijnentafel met bronzen ringen en leeuwenkoppen. Circa 1880. Neo renaissance. Afmeting: 61 x 83 x 113 cm. In goede staat.
Italiaanse goudkleurige piedestal met Korinthische zuilen + twee marmeren bladen. 20e Eeuw. Afmeting: 67 x 26 x 26 cm. In goede staat.
Antieke Franse Bretonse kastanjehouten 1-deurs kast met lade en snijwerk. Circa 1880. Afmeting: 133 x 70 x 43 cm. In goede staat.
Antiek Frans Bretons kastanjehouten 1-deurs kast met snijwerk. Circa 1880. Afmeting: 157 x 75 x 45 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse bijzettafel met etage. Eikenhout. Circa 1880. Afmeting: 71 x 46 x 46 cm. In goede staat.
Engelse lederen bureaustoel. Captains chair. Draaibaar. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 88 x 67 x 63 cm. In goede staat.
Zeldzaam antiek Duits Dresdner barok damesschrijfbureau van notenhout. Met vergulde bronzen versieringen en feniks. Historisme. Circa 1880. Afmeting: 128 x 97 x 55 cm. In zeer goede staat.
Set van vier antieke mahoniehouten stoelen (circa 1900) met band-intarsia + Engelse mahoniehouten tafel, circa 1880. Afmeting: 99 x 46 x 43 cm. / 80 x 115 x 90 cm. In goede staat.
Antieke jugendstil kaptafel van kersenhout, met lades en deuren + facet geslepen spiegel. Circa 1920. Afmeting: 172 x 120 x 40 cm. In goede staat.
Antiek Hollands rolluikkastje met lade. Eikenhout. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 76 x 38 x 68 cm. In goede staat.
Antieke jugendstil kaptafel van notenhout met tegelblad + lade. Duitsland. Tegels: rood/wit. Circa 1900. Afmeting: 135 x 74 x 45 cm. In goede staat.
Antieke Duitse wortelnoten tafel met spant. Gründerzeit. Circa 1880. Afmeting: 75 x 93 x 56 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse mahoniehouten Louis Philippe naaitafel met twee lades en mooi binnenwerk. Circa 1860. Lichte fineerschade. Afmeting: 75 x 48 x 38 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse mahoniehouten empire penantkast met wit-marmeren blad. Circa 1830. Afmeting: 93 x 125 x 62 cm. In goede staat.
Twee bijzettafels van notenhout. Stijlmeubel. 20e Eeuw. Notenhout met diverse fineer houtsoorten + intarsia. Afmeting: H 59 x Ø 55 cm. + H 50 x Ø 31 cm. In goede staat.
Massief eiken Louis Seize klapsecretaire met drie lades, gestapeld binnenleven + lades en vrije compartimenten. Feston houtsnijwerk. Afmeting: 115 x 130 x 57 cm. In goede staat.