Mooie spiegel met geëtst decor van opvliegende eenden. Tweede helft 20e eeuw. Geprofileerd frame van naaldhout. Afmeting: H 138 x B 68 cm. In goede staat.
Twee leuke armleunstoen van rotan met gele kussen bekleding. Eind 20e eeuw. Afmeting: 105 x 70 x 80 cm. In goede staat.
Twee stoelen met rolvoetjes. 1x Massief eiken met florale bekleding, afmeting: 122 x 52 x 54 cm. 1x Geëboniseerd hout, bekleding met medaillon, afmeting: 97 x 52 x 45 cm. In goede staat.
Electrisch verstelbare relax fauteuil met groene bekleding en notenhout. Eind 20e eeuw. Afmeting: 108 x 70 x 75 cm. In goede staat.
Mooie salontafel van massief donker gebeitst eiken met drie lades. Afmeting: 50 x 130 x 85 cm. In goede staat.
Massief eiken passpiegel met facet geslepen spiegelglas. Circa 1910. Afmeting: H 174 x B 78 cm. In goede staat.
Drie-delige vitrine (boeken)kast in Louis Seize stijl. 20e Eeuw. Massief mahonie/fineer met messing beslag. Met aan de voorkant twee deuren, glazen tussenstuk met drie lades. Aan één kant met garderob...
Set van vier massieve eiken armleunstoelen met blauwe bekleding. Circa 1920. Afmeting: 98 x 61 x 53 cm. In goede staat.
Massief eikenhouten gestoken stoel met bruin/beige floraal decor. Circa 1880. Met snijwerk, leeuw/bladeren etc. Afmeting: 133 x 63 x 50 cm. In goede staat.
Design eethoek met vier LMV Lammhut stoelen en ronde glazen tafel. Tafelvoet is van aluminium. Afmeting tafel: H 70 x Ø 100 cm. Afmeting stoel: 67 x 53 x 50 cm. In goede staat.
Drie Engelse stoelen van massief mahoniehout/fineer. Met rustige florale bekleding. Afmeting: 86 x 50 x 40 cm. In goede staat.
Vier massief eiken stoelen met hoge rugleuning, snijwerk en kunstlederen bekleding. Circa 1900. Afmeting: 111 x 45 x 42 cm. In goede staat.
Massieve eikenhouten Duitse linnenkast met opschrift. Kast circa 1800. Opschrift later, circa 1838. Kast heeft gesneden hoeken, met binnenin vier vaste legplanken. Afmeting: 201 x 194 x 68 cm. In goed...
Antiek eikenhouten bureau met floraal snijwerk. Duitsland. Circa 1920. Afmeting: 78 x 150 x 80 cm. In zeer goede staat.
Spaanse kastanjehouten gestoken kist met polychromie. 20e Eeuw. Afmeting: 44 x 41 x 130 cm. In goede staat.
Hut- of reiskoffer met houten banden. Circa 1920. Afmeting: 62 x 95 x 53 cm. In goede staat.
Beukenhouten archiefkast met lades en rolluik. 60er - 70er Jaren. Afmeting: 125 x 45 x 52 cm. In goede staat.
Duitse eikenhouten Gründerzeit naaitafel met twee lades en schaar-onderstel. Circa 1880. Afmeting: 77 x 56 x 45 cm. In goede staat.
Prachtige 19e eeuwse Engelse commode van mahoniehout met zes lades, band-intarsia en origineel beslag. Afmeting: 132 x 115 x 51 cm. In goede ongerestaureerde staat.
Antieke Duitse vroeg biedermeier eikenhouten secretaire met vitrine opzet. Twee-delig. Circa 1820. Afmeting: 216 x 125 x 56 cm. In zeer goede originele staat.
Massief Eikenhouten eettafel omstreeks 1920, tafel is geheel gerestaureerd en verkeerd in een goede conditie. 135x85x78 cm
18e Eeuwse eikenhouten Engelse kast met boven twee deuren, geborstelde panelen. Kast heeft mooie patina en verkeerd in goede staat. Afmeting: 192 x 175 x 54 cm.
Antieke Duitse mahoniehouten Gründerzeit commode. Circa 1880. Afmeting: 80 x 97 x 54 cm. In goede staat.
Antieke Duitse mahoniehouten Louis Philippe commode. Circa 1870. Afmeting: 80 x 96 x 50 cm. In redelijk/goede staat.